QuentinTarantino
Dołączył/a: lipiec 2015
Trójmiasto
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Takie mieszane odczucia. Tragedii aż takiej nie było wbrew pozorom, tylko że to Real strzelał bramki. Całkiem intensywnie nasi, sporo pressingu. Nasza bramka po "dołożeniu od siebie" Suareza, CR też chciał, ale sędzia się nie dał nabrać i wyleciał. XD
Mimo wszystko jak chce się myśleć o trofeach, to trzeba sporo poprawić.
0
Ma ktoś link do AceStream?
0
Dembele to jak na razie żółtodziób z jednym dobrym sezonem za sobą, ten Costa to już doświadczony i sprawdzony zawodnik coby nie patrzeć.
1
Szkoda, że tego Douglasa Costę z Bayernu Juventus capnął, widziałbym go jako następcę Neymara, bo i do wyjęcia był.
3
Mądra i dojrzała wypowiedź Pique nt. Neymara, nie to co wypowiedzi wielu użytkowników tego portalu w ostatnich tygodniach.
0
To, że Barca waliła głową w mur w wielu meczach. Barcelonie brakowało klasycznego napastnika, takiego z prawdziwego zdarzenia. A Messi najlepiej czuje się na skrzydle. Przyjście Suareza było lekarstwem na tą bolączkę.
0
Taki przyszłościowy, że jak mu się u nas znudzi, to za 2-3 lata też będzie strzelał fochy i nie przychodził na treningi. Neymar w porównaniu do niego, to chociaż najpierw poszedł pogadać z trenerem i dostał zezwolenie na nieuczestniczenie w treningach.
1
Tak, już widzę jak Neymar i Messi są zmieniani na tyle często by Sanchez był zadowolony. Zresztą Alexis jest zbytny dobry i zbyt ambitny by być zmiennikiem, dlatego w sumie odszedł.
0
A Higuain jakaś kontuzja czy to decyzja selekcjonera?
0
A jak w tym nieudolność zarządu? To ich wina, ze Liverpool i Borussia nie chcą sprzedać swoich zawodników albo wołają przesadzone kwoty?
0
800 tysięcy to bym prędzej obstawiał cały obwód lwowski (ichniejszy odpowiednik naszego województwa), ale to i tak sporo.
1
To i tak dziwnie dużo. Jesteś pewien że chodzi tylko o Lwów i całą jego aglomerację?
0
Jak dobrze, że ten Pogba cały do nas nie trafił. Przecież to jest poziom Fellainiego. Wysoki sąg drewna za ponad 100 melonów.
0
"oczywiście lepiej 100 mln wyłożyć na transfer nawet nie wiadomo czy będzie pasował do Barcelony"
Lepiej nauczyć się korzystać ze znaków interpunkcyjnych, inaczej nikt takiego bełkotu nie zrozumie.
1
Chyba za wysokie progi. Z ławki by oglądał naszego Piotrka Zielińskiego czarującego w pomocy. :)
11
Ciekawe czy w ogóle kogokolwiek sprowadzą jeszcze w tym okienku.
1
Każdy przypadek jest inny. Skoro Ronaldo, Benzemy czy Bale mają takie klauzule, to musieli się na to zgodzić, nikt im tego nie narzucił. Może im to odpowiada, bo chodzi o prestiż? Może coś z tego mają? Może dostali ultimatum, zę jak nie zgodzą się to zostaną prędzej sprzedani (by Real coś zarobił)? Nie wyobrażam sobie stawiać takiego ultimatum Neymarowi, bo przecież nikt nie chciał by odchodził.
0
No więc właśnie.
41
Proponuje napisać wielkimi oczojebnymi literami na stronie głównej, że klauzula Neymara w wysokości 222 mln to efekt kompromisu obu stron (piłkarza i klubu) osiągniętego w wyniku negocjacji. Bez zgody piłkarza nie ma mowy o wyższej klauzuli.
Od około dwóch tygodni codziennie trzeba kilku bystrzakom to tłumaczyć...
1
A Martinez jest stary?
1
Bo są jeszcze gorsi niż ten cały Verratti... :P
0
Tak...
0
Tylko nie Angol...
1
Racja, ale już nawet pomijając motywy odejścia Neymara i jego zachowanie przed ogłoszeniem transferu, jeżdżenie po nim to dziecinada sama w sobie. Trochę godności dziewczęta i chłopcy.
Piłkarze przychodzą i odchodzą. FC Barcelona była przed Neymarem i będzie po Neymarze, była i będzie wielka.
0
Po to żeby @snake99 mógł zadawać głupie pytania.
0
No ale przecież ja piszę o hipotetycznej sytuacji, gdy nie ma żadnych klauzul...
0
Hmm, no fakt, ale w takiej sytuacji myślę, że Naymar by się mógł wstrzymać jeszcze rok by za rok chcieć odejść. Jakby się dobrze zaprezentował na mundialu, to może i dałoby radę wyciągnąć za niego trochę więcej, ale myślę że dalej nie byłoby to tyle co z obecną klauzulą. Barca dalej by miała nóż na gardle, a kolejny rok kontraktu byłby za nami.
0
Lekarstw zapomniałeś...
0
Tak, tak i udawajmy, że nic się nie wydarzyło. Obraźmy się na Neymara tak bardzo, że w ogóle nie będziemy wypowiadać jego imienia. Będziemy o nim mówić "Sami wiecie kto".
4
Pomimo, iż nie raz na niego jechałem w komentarzach, czasem nawet mieszałem z błotem, to szkoda mi go teraz, kiedy już jest po wszystkim. Wierzę, że nie odchodzi dla samych pieniędzy, ale faktycznie jest żądny nowych wyzwań. W końcu nie sztuką jest wygrać CL z Barcą czy Realem, sztuką jest poprowadzić do tego klub, który nigdy tego nie dokonał.
Dzięki za wszystko Neymar. Oby Ci się wiodło, oby nie w meczach z Barcą i oby Barcelonie bez Ciebie też się wiodło, nawet jeszcze lepiej. :)
(I obym Cię nigdy nie zobaczył w białej koszulce, bo wtedy to naprawdę się pogniewamy) ;)