Ramon_Villaverde
Dołączył/a: styczeń 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
30minuta i Grzegorz Mielcarski: "zobaczmy - psg gra bez napastnika, dembele jest bardzo głęboko". nie ma to jak eksperci tvp
2
ten lekarz bierze w żyłę. swoją drogą coraz gorzej to wygląda dla kibiców realu. wstydzili się już w tym sezonie za telewizję, za florentino, za mbappe i rudigera, a teraz nawet za szurskiego lekarza. każdy normalny człowiek powinien się odciąć od tych poje^$ów i schować gdzieś głęboko w szafie białe koszulki.
7
to jest niesamowite, że wypuszczamy wychowanków za grosze, żeby kilka lat później ich odkupować z przebitką 20x
5
Sezonu 25/26 ma się rozumieć. ja już go nie chce widzieć na hiszpanskich boiskach
4
"W szatni realu panuje urojenie"
4
Zieliński i Zalewski nie mają ochoty dobrze grać, to nie grają. proste
0
kurwę bellinghamowską pod mur i strzelać bez rozkazu
1
No i real osiągnął swój cel. faul na olmo był na czerwoną kartkę, a sędziowie się obsrali
1
Martin co schował rodrygo do kieszeni
0
kręć tym franem lamine!
2
ciekawe, kiedy będą oburzeni kursami bukmacherów, które faworyzują Barcelonę?
0
pełna racja! nie można organizować tak prestiżowego wydarzenia, wiedząc, że uczestniczyć będzie osoba, która nie panuje nad swoimi emocjami. dlatego trzeba wykluczyć mbappe, który ostatnio chciał połamać nogi swojemu przeciwnikowi!!!
1
"Czy naprawdę Koundé musiał grać w tych wszystkich meczach ze słabszymi rywalami?" a słyszałeś wypowiedz Flicka, że gdyby dał mu odpocząć, to Kounde i tak poszedłby biegać? Według Lewego, przygotowywał się fizycznie na koniec sezonu. Balde w tym sezonie często był rotowany. Nie wiem skąd się wziął pomysł na ten artykuł? Ta maszyna jest "niezawodna", bo wychodzą najlepsi.
0
"żeby dostawać kolejne minuty"? wczoraj pokazał się potencjalnym kupcom, a nie trenerowi. przyjeżdża do nas średniak ze swoim składem B, a my przy 40 strzałach, strzelamy jednego gola. nie wiem jak dla was, ale ja to odbieram jako porażkę całej linii ofensywnej. nie jest to początek sezonu, żeby kogokolwiek budować.
1
wytłumaczę wam, bo widzę, że nie nadążacie. minuty są potrzebne Martinowi, bo w sobotę wyjdzie w podstawowym składzie. Fort się nabiegał, ale nie udowodnił, że potrafi bronić, a wręcz przeciwnie
1
spokojnie z tymi komplementami dla ansu, bo chlopak zmarnował swoją szansę dzisiaj
1
dzisiaj się rekinado wylosowało z naszego ferrana
1
@Roobo ale piecze
28
a więc to jest ta "remontada" o której wszyscy mówili przez ostatni tydzień??
0
boże dramat, miernota, listopad. szukajmy już nowego trenera
0
@adi7adi8 skoro przegrał, to jest gorszy. logika?
0
najgorsi dzisiaj na boisku dwaj polacy
0
@DragonxNF a nawet wieczysta
1
rosiaka wpuść !!!
1
ODRABIAJĄ!!!>.... a nie czekaj, to arsenal strzelił XDDDDDD
1
jak tam stan remontady, bo oglądam prawdziwych piłkarzy w mediolanie
3
kiedyś miałem podobną remontade łazienki. trwało to w nieskończoność, zupełnie nie pokryło się z oczekiwaniami, a efekty były mizerne. balonik sobie nadmuchali, a grają dziś jak reprezentacja polski
0
@ViscaelBarca2007 ale lewy ma większy % wykorzystanych karnych od ronaldo, a zawsze patrzy na bramkarza
0
kiwior by strzelił
1
czas wytrzeć podłogę tymi szmatami z madrytu