1

30minuta i Grzegorz Mielcarski: "zobaczmy - psg gra bez napastnika, dembele jest bardzo głęboko". nie ma to jak eksperci tvp

2

ten lekarz bierze w żyłę. swoją drogą coraz gorzej to wygląda dla kibiców realu. wstydzili się już w tym sezonie za telewizję, za florentino, za mbappe i rudigera, a teraz nawet za szurskiego lekarza. każdy normalny człowiek powinien się odciąć od tych poje^$ów i schować gdzieś głęboko w szafie białe koszulki.

7

to jest niesamowite, że wypuszczamy wychowanków za grosze, żeby kilka lat później ich odkupować z przebitką 20x

5

Sezonu 25/26 ma się rozumieć. ja już go nie chce widzieć na hiszpanskich boiskach

4

"W szatni realu panuje urojenie"

4

Zieliński i Zalewski nie mają ochoty dobrze grać, to nie grają. proste

0

kurwę bellinghamowską pod mur i strzelać bez rozkazu

1

No i real osiągnął swój cel. faul na olmo był na czerwoną kartkę, a sędziowie się obsrali

1

Martin co schował rodrygo do kieszeni

0

kręć tym franem lamine!

2

ciekawe, kiedy będą oburzeni kursami bukmacherów, które faworyzują Barcelonę?

0

pełna racja! nie można organizować tak prestiżowego wydarzenia, wiedząc, że uczestniczyć będzie osoba, która nie panuje nad swoimi emocjami. dlatego trzeba wykluczyć mbappe, który ostatnio chciał połamać nogi swojemu przeciwnikowi!!!

1

"Czy naprawdę Koundé musiał grać w tych wszystkich meczach ze słabszymi rywalami?" a słyszałeś wypowiedz Flicka, że gdyby dał mu odpocząć, to Kounde i tak poszedłby biegać? Według Lewego, przygotowywał się fizycznie na koniec sezonu. Balde w tym sezonie często był rotowany. Nie wiem skąd się wziął pomysł na ten artykuł? Ta maszyna jest "niezawodna", bo wychodzą najlepsi.

0

"żeby dostawać kolejne minuty"? wczoraj pokazał się potencjalnym kupcom, a nie trenerowi. przyjeżdża do nas średniak ze swoim składem B, a my przy 40 strzałach, strzelamy jednego gola. nie wiem jak dla was, ale ja to odbieram jako porażkę całej linii ofensywnej. nie jest to początek sezonu, żeby kogokolwiek budować.

1

wytłumaczę wam, bo widzę, że nie nadążacie. minuty są potrzebne Martinowi, bo w sobotę wyjdzie w podstawowym składzie. Fort się nabiegał, ale nie udowodnił, że potrafi bronić, a wręcz przeciwnie

1

spokojnie z tymi komplementami dla ansu, bo chlopak zmarnował swoją szansę dzisiaj

1

dzisiaj się rekinado wylosowało z naszego ferrana

1

@Roobo ale piecze

28

a więc to jest ta "remontada" o której wszyscy mówili przez ostatni tydzień??

0

boże dramat, miernota, listopad. szukajmy już nowego trenera

0

@adi7adi8 skoro przegrał, to jest gorszy. logika?

0

najgorsi dzisiaj na boisku dwaj polacy

0

@DragonxNF a nawet wieczysta

1

rosiaka wpuść !!!

1

ODRABIAJĄ!!!>.... a nie czekaj, to arsenal strzelił XDDDDDD

1

jak tam stan remontady, bo oglądam prawdziwych piłkarzy w mediolanie

3

kiedyś miałem podobną remontade łazienki. trwało to w nieskończoność, zupełnie nie pokryło się z oczekiwaniami, a efekty były mizerne. balonik sobie nadmuchali, a grają dziś jak reprezentacja polski

0

@ViscaelBarca2007 ale lewy ma większy % wykorzystanych karnych od ronaldo, a zawsze patrzy na bramkarza

0

kiwior by strzelił

1

czas wytrzeć podłogę tymi szmatami z madrytu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?