Ramon_Villaverde
Dołączył/a: styczeń 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@adamomarzec1990 spokojnie marudo, pozwól zawodnikom świętować
0
@KamQiX https://www.fcbarca.com/126045-santiago-canizares-ta-ciagla-bliskosc-jaka-ter-stegen-ma-z-flickiem-nie-pozwala-szczesnemu-grac-w-spokoju.html
1
Dlaczego myślicie, że on się "wzruszył"? posłuchajcie wywiadu z Ćwiąkałą. Mówił, że ciśnienie z niego zeszło i pod koniec mentalnie nie było go już na boisku. Wcześniej obwiniałem Wojtka za złą grę, ale może inna jest prawda - to ter stegen i jego publiczne podkopywanie pozycji Szczeny w bramce, spowodowały taki zjazd. chłopacy w 9campnou w to nie wierzyli (nawet wyśmiewali obwinianie niemca), ale ewidentnie szczena jest w rozsypce, gdy gra teraz najważniejsze mecze w swojej karierze (!)
0
@kamiVeB dlaczego piszesz o polityce w środku nocy? wszystko dobrze?
1
ja to bym chciał prezydenta, który zniesie wszystkie podatki. teraz i tak nie płacę podatków, bo zarabiam tak mało, że muszę ciągnąć socjale jak blondynka pod klubem w piątkowy wieczór, ale jak już będę bogaty, to ze sławkiem będziemy chodzić do tych samych restauracji w warszawie.
5
@BorzyKrzys co oznacza "utter woke nonsens"? jak ktoś używa takiego słownictwa, to nie ma dla niego ratunku
18
Aktualizacja 10:45 Według Bombardiro Crocodilo z El Claunistas zwrot "całe szczęście" oznacza w tym przypadku nie radość z anulowania trafienia, tylko nawiązanie do wyboru papieża Leona XIV
0
ej a jak to się stało, że powtórka z "zagraniem de jonga ręką" przed 2 golem barcy poleciała zanim akcja na drugiego gola w ogóle się zaczęła?
0
Lech poznań ma stadion na 43 tysiące miejsc, a na ostatnim meczu było 25 tys. osób. frekwencja na poziomie 59% u przyszłego mistrza kraju. winszuję
0
MATs szykuj się na czwartek
0
chyba jakiś żart, że mamy się z tym typem jeszcze dwa lata męczyć.
1
@Luciano99 no i? to nie jest tak, że szczęsny wstał na obie nogi i zaczął fenomenalnie bronic. chłop się kładzie w każdej akcji! później jeszcze pisałem, żeby ręcznik zamiast niego powiesić na bramce. tylko dlatego, że zamiast rodrygo wszedł jakiś ogórek, to nie straciliśmy prowadzenia. nic dziwnego, że dziadek się popłakał. https://zapodaj.net/plik-dbhLUf9QU9
0
@Xxxbarca4ever no jak ktoś jest madritistą, to jedyne co może zrobić, to rozłożyć ręce. tacy są ch*jowi
23
Valverde nabija dłoń fermina z kilkudziesięciu centymetrów, po czym ma nowe posiadanie, traci piłkę i pada gol. i to są fakty
1
chyba go po&*^%ło
1
i ten emeryt się kładzie przed strzałem. no nie wytrzymam
5
widzę, że carlo już daje pograć młodym, bo skończył im się sezon
1
florentino na łączach. nie ma go na stadionie, to już wiemy gdzie siedzi
2
piłka leci w kierunku bramki, trafia w rękę oddaloną od ciała, poniżej łokcia. jakieś pytania panie hernandez hernandez?
2
0 obronionych strzałów xd
1
ręcznik powieśmy na tej bramce
0
ostatnio adam targowski nazwał davida raye dzbanem, bo rzuca się przy karnym tak szybko, że każdy może go przeczytać jak książkę. jak patrzę na naszego dziadka w bramce, to widzę jak on się kładzie na ziemi, gdy mbappe jeszcze na niego patrzy i decyduje co zrobić.
2
"Wojciech Szczęsny miał podpisać nowy kontrakt z Barceloną. Joan Batile z katalońskiego “Sportu” twierdzi jednak, że po meczach Ligi Mistrzów klub może zmienić zdanie." żegnam ozięble. wracaj pić drinki na plaży
1
jedyny słuszny ruch, to wpuścić w przerwie MATsa
0
zawalił nam ligę mistrzów + zawali nam mistrzostwo Hiszpanii. gratuluję lewandowskiemu pomocy przy wyborze bramkarza. już ten nieszczęsny pena byłby lepszy
0
won z mojego zespołu impostorze
4
Lecce, Bari, Sambenedettese, Avellino, a na koniec Reprezentacja Polski.
0
Jeżeli jest jedna rzecz z pobytu Gundo w Barcelonie, o której będę pamiętać za kilka lat, to jest to cofanie się do Christensena, żeby mu pomóc w wyprowadzaniu piłki, gdy Xavi sobie wymyślił, że to Duńczyk jest idealnym kandydatem na pozycję nr 6
2
dumny po porażce - prawdziwy polak. weź deco szukaj nam prawdziwego bramkarza na lata, bo teraz mamy 3 ręczniki w rotacji
3
i tacy właśnie są kibice piłkarscy. ręce opadają