2

to jest śmieszne, że taki PZPR dokładnie prześwietlał kandydatów na pierwszego sekretarza, a w czasach demokracji, gdy Polacy zyskali realne prawo głosu, to nikomu się nie chce tego robić i głosują na tego, komu "dobrze z oczu patrzy". sprowadźcie jak najwięcej kolumbijczyków, bo oni faktycznie ubogacają nasz kraj.

3

spokojnie, po 4 kolejce złożymy oficjalne zapytanie do laligi, czy możemy rozegrać wszystkie mecze rundy jesiennej na wyjeździe, a jak to nie zadziała, to mamy jeszcze monjuic. viva laporta, świetna decyzja z tym limakiem

1

proszę państwa oto stadion Neom FC - nowego klubu reprezentanta Polski Marcina Bułki

/photo/1
pojemność 12k, ale trybuny tylko po jednej stronie. ciekawe, czy będzie specjalny parking dla Lamborghini

1

ładnie się nasi baskijscy przyjaciele wzmacniają - Robert Navarro przychodzi za darmo z Majorki (bilans tego prawego napastnika to 2 gole 1 asysta w 75 występach, w la liga). młodzieżowców też mają niezłych - jeden reprezentant w kadrze u21 i jeden rezerwowy bramkarz w u19. nic tylko podbijać Europę

0

@ViscaelBarca2007 bilbao zaraz go wypchnie za dobry kwit i zrobi sie z niego drugi joao felix

0

sztab medyczny AB zyska dużo roboczogodzin

0

to za rok czeka fanów athleticu powtórka, ale tym razem to zainteresowani będą rozmawiać z klubem, a nie z zawodnikiem. pewnie wyladuje w jakiejs bundeslidze (jak bedzie miec farta), albo arabii czy innej ciepłej lidze

1

myślę nad zatrudnieniem dla siebie nowego agenta. co powiecie na takiego, który gra na nosie większym klubom? to chyba dobry pomysł, wszyscy będą wiedzieć, że jestem nieobliczalny. gdzieś słyszałem, że to dobra strategia negocjacyjna. chyba na wykopie tak czytałem. czekam spokojnie na moje miliony

2

niech mu się wiedzie w tym bilbao. jeżeli kocha ten klub, to niech zdobywa z nim trofea. no bo przecież teraz będzie podwójnie zmotywowany, prawda? to nie będzie tak, że kupi lambo i będzie żył od kontuzji, do kontuzji. akademia AB wypuści zaraz kolejnych młodzików o klasie światowej, right?

0

@ini_barca już obrażałem zarząd. jak chcesz bronić tej chorągiewki, to weź sobie jedź na weekend w jakieś spokojne miejsce, gdzie jeszcze raz to przemyślisz.

0

@GeneralXavi rozumiem! jestes tym typem człowieka, który cieszy się szczęściem marcina bułki. w piłce są osoby które wkładają puchary na półki i przegrywy, które godzą się z losem. to jest tak proste.

1

@JohnKennedy ludzie wybrali nikodema dyzmę na prezydenta, więc siłą rzeczy pojawiają się pytania, kto ma mieć prawo głosu.

38

Uraz pachwiny, uraz uda, uraz biodra, uraz kostki; do tego 5 goli i 5 asyst w ciągu 2000min - to bilans największej gwiazdy i lidera AB. po niedoszłym transferze ubiegłego lata, dzieciak miał udowodnić swoją wartość. dzisiaj udowodnił, że krew mu nie dopływa do mózgu. powodzenia w dalszej karierze

0

niech gra jak najwięcej, bo za rok mundial w Polsce

1

@Kapitan hawk juz od kilku lat tak to wygląda. rolnictwo w andaluzji przechodzi do historii.

1

@blakkudium chłop był znany z tego, że rozbił lambo. udało mu się odbić i w Nicei grał na obiecujący poziomie, ale jak widać, ciężko się pozbyć złych nawyków i szykuje się powrót na dno

22

@norbi77 konfa to jest wylęgarnia takich typów. wspaniale to było widać w wyborach parlamentarnych dwa lata temu. wystarczyło przeczytać, kogo oni wpisali na swoje listy i z wysokich sondaży spadli na 18 osłów

0

@Encore to nie trener jest problemem knicks, ale właściciel. nigdy nic nie wygrają z jamesem dolanem

2

@Popitek12 nieznać to jak niebyć polakiem

2

@Kgorecki2500 skończ już, bo tylko się ośmieszasz

1

@Witekk10 za chwile kolejne wybory

0

ale dziś od rana jestem w*krwiony jak tylko sobie pomyślę, ze te marne pilkarzynki jadą na euro. krew mnie zalewa, że ktoś się tym interesuje. glupie artykuly mi wszedzie wyskakują i zakrywają jedyną wartą uwagi sprawę - kto zostanie nowym selekcjonerem PRAWDZIWEJ reprezentacji Polksi.

0

@Bogan to jest tak proste. ja ogólnie jestem zdania, zeby nie inwestowac NASZYCH pieniędzy w takie marne projekty. na przykład reprezentacje młodzieżowe, na które przychodzi garstka osób i nawet koszt wynajecia stadionu się nie zwraca, były finansowane z pieniędzy rodziców tych dzieciaków. dlaczego ja za swoje podatki mam dopłacac do przyszlych milionerow??? ktoś o tym pomyslał wgl???

1


dostałem on zaufanej osoby z twittera info, jakiej narodowości jest zabójca. nie mogę pisać publicznie, bo znowu się skończy banem. piszcie pw

1

@matador nie słuchaj mediów, nie słuchaj kanału zero. prawdziwe informacje jedynie na twitterze Marka Jakubiaka

15

Ćwiąkała jakiś rok temu: Jak Felix się nie ogarnie, to zaraz wyląduje w lidze tureckiej.
Tymczasem Felix:


1

@GeneralXavi ty jestes chory na głowę, czy o co chodzi? odstaw internet na chwile chociaż

0

@Kgorecki2500 "też" xD ? maczeta to domyślna broń biała polaków

4

uuf całe szczęście, że w polsce jest mało afrykańskich imigrantów i czuję się tutaj bezpiecznie. chwała polakom, którzy pilnują naszych ulic


0

@Konradowskyy to jest klasyka akurat. jak ktoś nie jest odporny, to wszystkie bzdury z brązowej tuby łyka jak cukierki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?