Ramon_Villaverde
Dołączył/a: styczeń 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
boże jacy twardogłowi.. pobudka lamusy! nawet na tej stronie ludzie bardziej się podniecają (najnudniejszym sportem świata) F1, zamiast interesować się meczami la liga. dzwoni tam wam coś w głowach? widzicie jakąś zależność w budowaniu marki, w świadomości kibiców na całym świecie, monetyzowaniu i reinwestowaniu w najlepszych piłkarzy świata? a może, żeby było bardziej "sprawiedliwie" i będziemy losować daty meczów, żebyśmy mieli el classico w czasie pieprzonej familiady xddddd
5
ile może kosztować taki mecz? może też sobie kupimy, bo nie ma sensu grac z tym getafe
0
coś czuję, że dziś jest ten dzień, w którym Pedri łapie się za nogę i kończy się sezon Barcelony
0
nawet tak nie żartujcie. chcemy wygrać ligę mistrzów, czy walczyć o utrzymanie w la liga?
0
w następnym odcinku telenoweli: "inspekcja ECA wykazała kolejne niezgodności z projektem"
5
w momencie kontuzji, Kika stała już przy linii, żeby ją zmienić. jak pech, to pech
0
@Rupert_Haubica jaki ty stary jesteś
0
@MirusAmisz spokojnie chłopak. zrób sobie tydzień przerwy od internetu, skoro tak cię to rusza
3
Nawet Ansu Fati strzelił karnego xd
2
gramy na poziomie tych dwóch ogórów, których oddaliśmy do elche
1
won z murawy, oddajcie ferrana
2
już lepiej jest wybić piłkę daleko na aut niż podać po ziemi do lewego
1
wy to widzieliscie? araujo zamiast wybic, próbował założyć siatkę i podał przeciwnikowi. ręce opadają
0
Olmo to jest w takiej formie, że jak chciał posłać długą piłkę, to walnął w Frenkiego stojącego obok
0
ta "przepaść na ławce" może wynikać z tego, że psg wystawiło w podstawowej jedenastce: Mbaye (17lat, 3mln transfermarkt) i Mayulu (19lat, 15mln),a dwójka Ramos/Lee wchodzi na dobicie przeciwnika. do zmiany Lucho miał tylko 7 zawodników z pola (wykorzystał 4), więc to nie my mieliśmy krótką ławkę. w drużynie psg było 6 kontuzji, a 5 z nich wychodziło w finale LM od pierwszej minuty. w składzie Barcelony, w porównaniu do dwumeczu z interem, brakowało jedynie Raphinhi.
1
ten szczesny to juz nigdy sie nie oduczy rzucania przed strzałem
1
aston martin co ty robisz chłopie?
12
Tymczasem "szklany Pedri" ostatni raz pauzował w styczniu z powodu grypy żołądkowej
1
dzień w którym opuszczasz united jest dniem w którym zaczynasz grać w piłkę
1
1
klasyczna la liga - zapasy z obrońcami
0
ten ich kapitan wyglada jakby planował włamanie do domu lewego
11
"zawodnik w żadnym momencie nie wykazywał żadnych dolegliwości ani nie odczuwał dyskomfortu" to dali mu zastrzyk prosto w kręgosłup dla żartu?
0
wy to macie pamięć złotej rybki
https://www.fcbarca.com/117395-coraz-goretsza-atmosfera-przed-meczem-barcy-z-psg-flaga-dla-dembele-quotnie-zapomnimy-judaszu-quot-wideo.html
1
@michal26 francja dostała wpierd. od hiszpanii w lidze narodów. lamine dwa gole, a dembelu tylko sobie pobiegał w obronie. ten moment, gdy zdajesz sobie sprawe, że zawodnicy nie występują jedynie w klubach. szok
1
hahaha na dziure dostają od marsylii
3
trenerka reprezentacji anglii wygrala, a brytole chcieli ja zwolnic po pierwszym przegranym spotkaniu na euro przeciwko francuzkom xd
0
le cabaret. miłego oglądania jak francuz wygrywa
1
1
@RosjaninBut ten bartosiak to ma najłatwiejszą prace pod słońcem. w każdym wywiadzie krytykuje władze, opozycję, elity polityczne, dowództwo wp itd. a jak go w radiu zet poprosili o konkretne rozwiązania, to wił się jak zaskroniec