Ramon_Villaverde
Dołączył/a: styczeń 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
51
co tam sie wydarzyło? joan to złapał i wyszedł z piłką pod pachą za linię końcową? xd
0
dziadek co ty robisz? to była dobra piłka
0
mój bobrze. niech dwie czerwone wyciągnie
2
@GeneralXavi specjalny zespół wyśle zapytanie do FBI, oni odpiszą, że nie mogą udzielać informacji i koniec historii. jeszcze tylko kaskę zebrać za pracę dla rządu
0
też wiem, robert do mnie dzwonił przed meczem. 20 zł psc i też wam powiem
0
gazda wczoraj krytykował pietuszewskiego za robienie stolika w takiej samej akcji. zdecyduj się marcin
9
chłop co się obraca jak schabowy w bułce tartej liczy na czerwo hahahaha
0
lamine injury: loading...
14
kiedy pokojowa nagroda fifa dla władimira?
0
gdzie jest ten chłop z gruzińską żoną? nadal nie rozpatrzyli wniosku, a piękna przyszłość czeka za rogiem
1
rudzki to chyba najlepszy przyjaciel rosłonia i sobie chleją wude przed meczami. "O JES FERGI ŁEEEE"
1
tylko jedna żółta kartka w naszym zespole i oczywiście królewicz de jong sobie odpocznie kolejny raz, gdy nie ma w składzie pedriego
1
nie wiem jak was, ale mnie leszek przekonał do ogladania jutro walencji. będzie ten dreszczyk niepewności, utrzymają się, czy nie.
6
jakie krytyczne opinię o yamalu, drogi leszku? co ty sobie znowu wymyśliłeś?
0
sprzedajmy mistrzostwo realowi. co myślicie? z taką skutecznością bedziemy tracić punkty z guwnodruzynami, a jak sprzedamy teraz, to chociaż będzie na transfery
1
ten orłowski słyszy, co mówi? chwali silve na początku 2 połowy, żeby go zjechać, gdy trener go ściąga kilka minut pozniej xdd
0
no nie wytrzymam z tym orłowskim. niech ktoś wywali rosłonia z posady dyrektorskiej c+ i niech wilkowicz tam wejdzie, bo w viaplay obsada była o kilka klas wyższa
2
@Czajka90 może źle to ubrał w słowa, ale przekaz jest jak najbardziej słuszny - kobiety nie mogą zarabiać milionów, bo im palma odbije. Dzięki temu, że teraz los młodych dziewczyn wchodzących do piłki jest niepewny (w sumie to każda większa kontuzja spowoduje, że nie będą miały finansowych możliwości wrócić do piłki) to stawiają na wykształcenie i bardzo często latają za ocean, bo amerykańskie uczelnie oferują stypendia sportowe. Polecam wywiad pierwszej bramkarki naszej reprezentacji - Kingi Szemik z Radkiem Przybyszem przed ubiegłorocznym euro (albo możecie ją znaleźć na linkedinie będzie szybciej xd). Tymczasem jak czytam na włoskiej wersji wikipedii, to Pan Cassano "przerwał naukę szkolną jako dziecko (...) żeby skupić się na piłce nożnej". To jest dla mnie wzór poświęcenia! obsypać takie wybitne jednostki złotem, żeby już nigdy po karierze nie musieli pracować (jak jakiś plebs)! no może z wyjątkiem intratnej oferty komentowania piłki i świata w programie BOBO TV
6
nikt się tego nie spodziewał. powtarzam, to było nie do przewidzenia. teraz tylko czekać na karę od uefa w wyskości 20euro..
5
no zesram się ze śmiechu. potężny mourinho zaraz dostanie propozycje powrotu do madrytu xdddd
0
no mebepe dobry, trzeba uważać
1
tylko Bóg potrzebował więcej czasu, żeby zgnieść madyciarzy jak karalucha. brawo arbeloa, żebyś pracował do końca świata i jeden dzień dłużej
1
przeciwnicy ustawiaja formacje 5-4-1 w defensywie. niech hansi tego roonego da na skrzydło a lamina do środka, bo nie przedrybluje połowy składu startując od linii bocznej
0
@Sapos93 weź się powstrzymaj, zanim cos wyslesz, jak chcesz tu naszego piłkarza wyzywać
1
lewus potężne 4.9/10 według flashscora. juz straciłem do niego cierpliwość, niech rekin go zmieni jeszcze przed przerwą
0
nawet potomkowie faszysty berabeu coś strzelili 10x silniejszej Benfice
1
z resztą mam takie wrażenie, że żyro tam bez spodni siedzi i co piłeczka do lewusa, to on opuszcza jedną rączkę pod stołek.
5
Żyro ogląda ten sam mecz? jest na stadionie? nie zgubił się na mieście? on co chwile myli piłkarzy. wcześniej mówił, że olmo nie mógł uderzyć lewą nogą, więc uderzył lewą nogą XDDDDDDDDDDDDD co to jest za łeb. teraz każdego biorą do C+ więc jak nie macie roboty i piszecie sobie caly dzien na la rambli, to wysylajcie cv
1
Czy wiesz że: FC Kopenhaga nie jest nawet pierwsza w swojej lidze... nie jest druga.. zajmuje 5 miejsce i jest 4pkt nad grupą spadkową. jak nie radzimy sobie z półamatorami, to mozemy sie wycofac z tej LM
2
może sobie takiego dadasona 17-letniego weźmiemy zamiast tego dziada co prostej akcji nie moze skończyć?