0

Ty masz swoją opinię, ja ma swoją. Dla mnie wina rozkłada się 50/50 między trenerem a samymi zawodnikami.

0

A przez ostatnie 10 minut stał się cud i siły powróciły. Trener na pewno zakazał im biegać.

0

Tak, dokładnie Ci. Atletico też grało 1 składem cały sezon, a jakoś udało im się dotrzeć do finału LM. Bo na boisku oddawali "życie".

0

Jasne, że Valverde popełnił błędy, ale nie uwierzę w to, że zakazał im grać z zaangażowaniem. Jakoś w ostatnich 10 minutach przypomnieli sobie jak się gra w piłkę.

0

Może właśnie dlatego tak się teraz na tę Ligę Mistrzów spinają? Bo w La Liga grają przecież przeciętnie. Budzą się raz na 5 lat.

8

A piłkarze to kiedy przeproszą? Nie obwiniajcie już tak tego Ernesto. Piłkarze też dorzucili swoją cegiełkę do tej porażki.

3

8:30.

0

Też bym chciał bardzo Jurgena Kloppa w Realu, jeśli Zidane postanowi odejść (oby nie!). Ale czytałem gdzieś, że to sympatyk Barcelony. Ktoś coś wie na ten temat?

1

Dokładnie. To samo bylo w Realu. Casillas był geniuszem na bramce, ale na kapitana totalnie się nie nadawał. Był za cichy, nie potrafił poderwać drużyny do walki - to samo jest z Messim. Tacy zawodnicy jak Pique i Ramos za to idealnie nadają się na kapitanów.

0

Jakie przewidujecie wyniki dzisiejszych ćwierćfinałów LM? Wczorajsze mecze zaskoczyły, myślicie że dzisiaj może być podobnie?

0

Komentarz usunięty

1

Jasne, wiadomo, że gdyby to MC musiał gonić wynik to obraz gry wyglądał by zupełnie inaczej.

0

Zaś jeśli chodzi o stricte 2. połowę to jest 1:0 dla Evertonu

0

Ale co mnie interesuje co robią inni, niech sobie robią co chcą, a to że Ty generalizujesz to świadczy tylko i wylacznie o Twojej głupocie. Zreszta tak samo jak ''kontratakowanie'', ale spokojnie, prawdopodobnie z tego wyrosniesz.

0

Komentarz usunięty

0

Każdy czasem placze. Ty np. płaczecz na la rambli.

0


Remisik.

0

Tak, James ma lepszy strzał i podania prostopadłe od Isco, przecież tego nie neguję. Jednak problemem Jamesa jest to, że jeśli drużyna znika to on też. Isco natomiast potrafi sam pociągnąć wózek i wejść w rolę lidera. Co do techniki użytkowej, to np. Przyjęcie piłki. Nie zlicze ile razy akcja była spowalniana bo James nie mógł dobrze przyjąć futbolowki, przez co było tracone sporo czasu. Isco za to za dużo holuje piłkę, to prawda, ale jednak pod bramką rywala jest dużo bardziej zdecydowany j też bardziej nieprzewidywalny.

0

Lepsza technika użytkowa, lepsza "słabsza noga", szybkość, zmysł do gry na małym polu, drybling, gra w defensywie i o czymś pewnie zapomniałem.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

W Realu tez pokazywał klasę i to wielokrotnie.

0

Co wysoka wygrana jakiegoś klubu to te same komentarze... beczka śmiechu.

15

Moim zdaniem Isco jest lepszym piłkarzem od James'a.

0

Naprawdę żart. Przecież Francuz już miał przygotowane miejsce nad kominkiem na zlota piłkę! Jak mogli!

0

W niczym nie przeszkadza mi oglądanie meczu i w tym samym momencie odpisywanie na wiadomości, tym bardziej, że nie jesteś wymagającym rozmówca. Czyli to, że rozmwiamy o okładce sportu, a Ty wyskakujesz z czymś w stylu Messi > Cristiano według Ciebie nie świadczy o kompleksach? Ziomek, proszę... kogo Ty chcesz oszukać. Pewnie wszystkie pichichi, złote balony i inne nieważne nagrody Leona masz doskonałe policzone hahaha.

0

Są też tacy, którzy przytaczają jego nazwisko, mimo tego, że dyskusja jest na zupełnie inny temat. Jak duży musi być ich kompleks?

0

Nie skupilem się na okładce marci, asa czy mundo bo nie są fatalnie, są - moim zdaniem - standardowo przeciętne. Brzmisz jak osoba, która wierzy w to, że ziemia jest płaska.

17

Jak napiszę tu swój ulubiony kawał to dostanę bana.

0

Taaak, to pewnie przez to... Real!!! Katolik!!! Pisior!!! - Nie. Po prostu ta okładka jest dla mnie tragiczna, tyle. Gra słów raczej słaba, a sama grafika niskiej jakości.

0

Hoho, teraz to poleciales, ale niech będzie. Nie jestem za przyjęciem uchodźców, mam rodzine w Niemczech czy Szwecji i widzę co się tam dzieję, a dzieje się tragicznie. Jeśli ktoś czyni zło, to nie znaczy, że ja mam mu życzyć źle. Po prostu żadnemu pilkarzowi nie życzę kontuzji, tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?