Ramos9248
Dołączył/a: lipiec 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Moim zdaniem tak czy siak powinien zostać. Pokazuje, że ma to coś i moim zdaniem nie trzeba mu ogrania w mniejszym klubie, a po prostu omijania kontuzji. Jeśli rzeczywiście Griezmann przyjdzie to pewnie będzie takim 12 zawodnikiem, który będzie wchodził aby rozruszać skrzydło lub dobić rywala. W takiej roli go widzę. Drugi fakt jest taki, że wypożyczać gościa, który przyszedł za 150mln to trochę lipa.
0
Pod względem wagi spotkania to pewnie tak, ale sam mecz w sobie może być ciekawy.
0
No to co? Jakoś rozpaczać nie będę. Wiadomo, fajnie gdyby Real wygrał, ale jeśli przegrają to nie będzie to miało dla mnie wielkiego znaczenia. Ważne, aby dobrze przygotować się do finału i uniknąć kontuzji.
0
Mam nadzieję, że Zizou zaufa zmiennikom. Nie warto ryzykować kontuzją przed finałem LM.
0
Ja widziałem winchester i dla mnie był strasznie nudny. Taka gorsza wersja filmu "13 duchów". 0 emocji, niby jakieś jump scary były, ale ciężko żebyś się wystraszył. Generalnie babka ciągle chodzi po ciemnym korytarzu z lampą i spodziewasz się, że coś zaraz będzie. Taki 5/10.
3
Tak, miałem tak kilka razy.
1
Chociażby właśnie mecz z Bayernem na SB, zakończony wynikiem 4-2, to była prawdziwa męka sędziowska, tutaj decyzje na niekorzyść Realu:
1. 5. minuta. Brak czerwonej kartki dla Vidala za faul na Isco
2. 27. minuta. Brak rzutu karnego po faulu Xabiego na Ramosie
3. 47. minuta. Brak żółtej karki dla Vidala za faul na Casemiro
4. 77. minuta. Nieodgwizdanie spalonego przy golu na 1:2.
1
No skoro przytacza takie sytuacje jak karny z Juve czy Bayern sprzed roku i piszę, że sędzie nigdy się nie myli na niekorzyść Realu no to co to jest jak nie wymysły?
3
Ale wymysły... Już daj spokój, mecz się skończył, bagno zostało wyrzucone, chyba wystarczy tego przeżywania.
0
No jak edytowałeś komentarz to teraz ma to jakikolwiek sens. Nie będę Ci ułatwiał zadania, skoro jesteś tak przekonany o wszystkich decyzjach na korzyść Realu, to proponuję na chłodno obejrzeć sobie dwumecz z PSG. Zajmie Ci to 180 minut i zapewne wyłapiesz te 2 sytuacje o których mówię. Jeśli nie chcesz "tracić" czasu - to okej, ale nie wiem czy w takim razie stawia Cię to jako wiarygodnego mówcę. Nie musisz lubić Realu, ja nie muszę lubić Barcelony, ale zachowajmy obiektywizm.
0
Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz bo nie zrozumiałeś. Co do karnego z Juve, to nie ma wątpliwości, że był słuszny. Niektórzy tylko zasłaniali się "duchem gry".
0
Tak, wyolbrzymiana. Teraz powiem Ci tak, sędzią popełnił 2 poważne błędy na niekorzyść Realu w tym dwumeczu (przynajmniej tyle sobie przypominam), powiedz mi, pamiętasz je? Czy usunąłeś z pamięci? Widzisz, tak to działa... Do "farta" przy zdobytych bramkach czy kontuzjach to nawet nie będę się wypowiadał bo śmiech na sali. Perez smaruje też pewnie, aby w premier league nie było VAR-u - na pewno, tu się zgadzamy.
0
A ja bym chciał, aby Real wyszedł rezerwami.
1
Po prostu bardziej do Ciebie to dociera, bo interesujesz się Barceloną i czytasz wszystko na ich temat, tak mi się wydaję. Ja jako kibic Realu, czuję, że hejt i wyolbrzymianie sytuacji jest w tej chwili ogromne.
0
Okej, dzięki za info. Widocznie Muller jako jedyny potrafi wziąć porażkę na klatę, a nie obwiniać wszystkich w okół, no cóż.
0
Tyle też wiem.
0
Nie wiem co powiedział Vidal, ale z tego co wiem, to nie zagrał w tym dwumeczu ani minuty.
1
Jasne, też sądzę, że tam był karny. Nie zapominajmy jednak, że zawsze przy takich wielkich meczach i tylu okazjach zdarzy się jakaś kontrowersyjna sytuacja, a przez to, że od kilku lat Real rządzi w Europie każda decyzja na korzyść Blancos jest wyolbrzymiana, a gdy jest na niekorzyść to jakoś odchodzi w zapomnienie... Najlepszym przykładem mecz sprzed roku z Bayernem.
0
Do końca kontraktu pozostał mu rok i wcale nie chciał go przedłużyć, a że z Realem Madryt są w zaprzyjaźnionych relacjach to oddali za pół darmo. Podobnie jest teraz z Jamesem, który jednak wart był/jest więcej niż te 42mln.
1
"Nie przegraliśmy przez sędziego" - To słowa Mullera.
7
To podziękuję :D
1
Poziom Thiago i Eriksena jest porównywalny, chociaż i tak uważam, że Duńczyk jest piłkarzem troszkę lepszym. Czynnikiem decydującym dlaczego stawiam dużo wyżej Eriksena nad Thiago są właśnie wspomniane przez Ciebie problemy zdrowotne Hiszpana.
1
Komentarz w punkt. Ze swojej strony dodam tylko, że Eriksen to lek na kulejący środek Barcy, przynajmniej moim zdaniem.
0
Racja. 8 milionów jak za takiego grajka to żadne pieniądze.
2
Przyjąłbym taką manitę z chęcią jeśli to ma oznaczać triumf Realu w Lidze Mistrzów. A tak poważniej, to mam nadzieję, że Zizou w niedzielę wystawi rezerwowy skład. Szkoda by było ryzykować kontuzją przed finałem, a Liga i tak już jest "Wasza".
4
Kimmich, Carvajal, Walker. Kolejność bez znaczenia, nie potrafię zdecydować który jest najlepszy, ale w tej chwili to chyba Kimmich.
3
To co zagrał Juventus w drugiej połowie tamtego finału to kryminał. Uważam, że Liverpool jest dużo bardziej zjednoczony, waleczny, to drużyna z wielkim charakterem i trenerem. Dlatego uważam, że mecz będzie bardzo wyrównany.
2
Dla Barcelony może i rzeczywiście nie jest zbyt udana, ale dla postronnego kibica, to moim zdaniem jedna z najbardziej ekscytujących edycji LM. Sporo ilość bramek, do tego wiele pięknych, comeback'i, emocje, niespodzianki. Jest wszystko.
1
To było do przewidzenia :D
0
Ja w sumie nie wiem. Jeśli Real ma odrabiać straty, a ktoś z przeciwnego teamu leży, to sam krzyczę, że symulant, a gdy to Real gra na czas to mówię sobie w głowie, żeby leżał jak najdłużej :D.