Ramos9248
Dołączył/a: lipiec 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Tak, Wasza strona jest po prostu lepsza.
1
No akurat w Barcelonie to ten lewy obrońca też taki mało rozgarnięty :D
1
I jeszcze polskiego się nauczył, a mówią, że mało rozgarnięty!
0
Ale w gdybaniu, a gdybaniu już różnicy nie ma. A czuć przecież mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°).
1
A potem jeszcze strzelił karnego XD
11
Gdyby nie 30 słabo zagranych meczy, to czuję że Real wygrałby La Lige w tym sezonie.
1
Taaa, bez kitu, nie wiem dlaczego wszystkie drużyny tak nie grają od zawsze. W tym momencie Peter Crouch byłby niedościgniony w złotych piłkach.
0
Spokojnie, jeszcze kilka lat grania w piłkę przede mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
W końcu Mr. Champions.
0
Właśnie to mnie dziwi... O Gomes'a była zacięta walka, tak samo o Theo. To takie sztuczne podbijanie ceny czy scout'ci Barcelony i Realu rzeczywiście widzą coś czego my nie jesteśmy w stanie zobaczyć?
1
Ta siła ofensywna bez Ronaldo jest ogromna ( ͡° ͜ʖ ͡°).
0
Thank you, Captain Obvious.
0
Kurczę, nie pykło, sorka :D
0
Może i "pojednanie" klubów jest fajnym gestem, ale żadnego dobra to drużynie nie niesie. Mijały miesiące, prasa huczała, a on nie miał jaj żeby wyjść i wszystkiemu zaprzeczyć, aby drużyna miała spokój. To jest myślenie na rzecz klubu? Czy może specjalnie robienie z siebie ofiary? Dla mnie zachowanie niegodne kapitana. Postacią w historii Realu Madryt jest rzeczywiście bardzo ważną, zrobił wiele dla tego klubu, za co bardzo go szanuję, ale kapitanem był kiepskim.
0
Nie wiem, to prawda, dlatego też się o tym nie wypowiadam. Największe pretensje mam do Ikera względem jego pamiętnych milczeń. Nie potrafił wziąć wszystkiego na klatę, dziękuję za takiego kapitana.
1
To, że nie każdemu podoba się to, co odwalał Iker za kadencji Mourinho, to nie znaczy, że nie szanuje się innych legend. Chyba, że mówisz ogólnie, to może rzeczywiście w Barcelonie bardziej się te legendy szanuje.
1
No przecież sam napisałeś. Finał w Kijowie. To sporo.
2
Aż mi szkoda Donnarummy :(
0
Zgadzam się z tym co mówisz, ale uważam, że nie zaliczam się do tego grona. Mam wielki szacunek do Ikera za to, co zrobił dla Realu Madryt. Jedna z największych legend tego klubu, bezapelacyjnie. Uważam jednak, że w wielu sytuacjach nie zachował się tak, jak powinien, szczególnie, że był kapitanem. Nie zalicza się po prostu do piłkarzy, których darzę największą sympatią, bo z wypowiedzi Casillas'a, wydaje mi się, że był mało charakterny, a ja wolę osobowości silne, nawet kontrowersyjne.
0
Wysłałem na priv.
0
Ale zostać tak czy siak zostanie. 3 finały LM w 3 lata dają mu niezłą ochronę.
0
No i super. Po prostu każdy ma innych ulubionych piłkarzy. Ja cenię takie osobowości jak Ronaldo czy Ramos, Ty może wolisz takie bardziej spokojne osoby jak Iker czy Iniesta. Każdy ma prawo do własnej opinii.
0
No, kolejny, woooow, zaskoczenie max. Kończę tę dyskusję, bo zostało wyjaśnione już, mam wrażenie, wszystko. Pozdrawiam.
0
Nigdzie tego nie napisałem. Dodam tylko, że legenda nie zawsze musi być pozytywna.
0
Chociażby to jego pamiętne milczenie, kiedy drużyna potrzebowała go najbardziej. Nie tak się zachowuje kapitan.
0
Głównie przez to jak zachowywał się podczas kadencji Mourinho. Takie coś nie przystoi kapitanowi, takiej legendzie. Szacunek mam, jasne, ale to tyle.
0
XDDDDD BARDZO OBIEKTYWNY FILMIK. No Błagam, Ty tak serio?
0
Tak jak nie pałam do Ikera jakąś wielką sympatią, tak tu ma rację. Real powinien był wykonać szpaler i pokazać klasę.
0
Nieee, po prostu to co się wtedy wydarzyło to dla mnie najlepsze wspomnienie z piłki nożnej jakie dane było mi oglądać. `
0
Nie miałem zamiaru wszczynać kłótni, zresztą tutaj nikt się raczej z nikim nie kłóci. Napisałem po prostu, że to nie Real Madryt jest problemem, a poziom sędziowania który jest dnem.