Ramos9248
Dołączył/a: lipiec 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Big maczek za 5zł, tylko w ten weekend.
0
A wy ile zjedliście Big Mac'ów w ten weekend?
0
1.
28
1. Nie
2. Tak
0
Co zwykle jadacie na śniadanie?
18
Pazdan-Bednarek.
0
Kciuki trzymam za Brazylię, Portugalię, Hiszpanię i Islandię. Nie kibicuje nikomu z Ameryki północnej, Afryki czy Azji. Najgorzej jak MŚ wygrają Niemcy, Argentyna lub Rosja.
8
Co Ty pidżej taki wkurzony dzisiaj? Jesteś w gościach, a jeszcze gospodarza pouczasz.
1
Fanem może nie jestem, ale Zenka Martyniuka to ja szanuję.
4
Wyjaśnił Pan, Panie Antoni.
2
Czy może dyskusja o dyskusji na temat dyskusji nie powinna mieć miejsca???
6
Osobiście uwielbiam takie dyskusje na La Rambli. Świetne miejsce.
1
Ja wciąż naiwnie wierzę, że jednak zagramy czwórką obrońców z tyłu.
8
Jak myślicie, kto zastąpi Glika na środku obrony? Osobiście byłbym za Bednarkiem, ale wydaje się, że Nawałka postawi na Cionka. Bardziej doświadczony i sprawdzony w reprezentacji.
0
Nie ma znaczenia gdzie była piłka. Najważniejsze jest to odepchnięcie przez Van Dijk'a.
0
Bo wszystko zależy od tego co sędzia zapisze w protokole. Buffon wyjechał sędziemu prosto w oczy i doskonale zdawał sobie sprawę z konsekwencji, które poniesie. A przy starciach Ramos'a co miał sędzia zapisać? Że walczył o piłkę z Salah'em, czy został odepchnięty i "wpadł" na Kariusa? Nie mówię, że Ramos nie zrobił tego celowo, szczególnie jeśli chodzi o sytuacje z bramkarzem Liverpool'u, ale Sergio to po prostu boiskowy cwaniak (czy tam bandyta, zwał jak zwał) i doskonale wiedział, że za takie coś nic mu nie grozi, bo nie można udowodnić winy, a jedynie snuć jakieś domysły, a to za mało.
0
A możesz mnie uświadomić gdzie "poszły" te pieniądze? Bo jakoś chyba nie w temacie jestem.
0
To niezła matma.
7
No ale głównie właśnie z tego, co zdobył i jaki miał w to wkład, rozlicza się piłkarza.
10
Dlaczego? Real nie robił wielkich transferów przez ostatnie lata, do tego sporo wygrał, więc pieniądze się pewnie zgadzają. Jeśli nawet przyjdzie Lewy to i tak na przyszłoroczny remont łazienek powinno wystarczyć.
2
CADENA SER: Lewandowski makes it clear to Madrid that he wants to sign for the "Blancos".
4
Co XD
2
A mnie takie uwagi. Obaj musimy z tym żyć.
0
Wolelibyście Barcelonę grającą tylko wychowankami, bez sponsora na koszulce, bijącą się o TOP4 LL, czy taką jaką jest obecnie? Z trofeami, ale i drogimi gwiazdami/najemnikami i sponsorami.
0
Jaki skład Polski chcielibyście zobaczyć na mecz z Senegalem? Chociaż wątpię, że Adam Nawałka zdecyduje się na coś takiego, to z chęcią bym zobaczył taki skład: Szczęsny - Piszczek; Glik; Bednarek; Bereszyński - Krychowiak; Zieliński; Błaszczykowski; Grosicki - Lewandowski; Milik.
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
Bartomeu to wie tyle co przeciętny użytkownik La Rambli D:
1
W BVB na prawym skrzydle grał bardzo dobrze. Nie sądzę, że to kwestia pozycji na boisku.
14
Sory Gordon, jestem laikiem kulinarnym. Dzienki za gratólacje