0

Big maczek za 5zł, tylko w ten weekend.

0

A wy ile zjedliście Big Mac'ów w ten weekend?

0

1.

28

1. Nie
2. Tak

0

Co zwykle jadacie na śniadanie?

18

Pazdan-Bednarek.

0

Kciuki trzymam za Brazylię, Portugalię, Hiszpanię i Islandię. Nie kibicuje nikomu z Ameryki północnej, Afryki czy Azji. Najgorzej jak MŚ wygrają Niemcy, Argentyna lub Rosja.

8

Co Ty pidżej taki wkurzony dzisiaj? Jesteś w gościach, a jeszcze gospodarza pouczasz.

1

Fanem może nie jestem, ale Zenka Martyniuka to ja szanuję.

4

Wyjaśnił Pan, Panie Antoni.

2

Czy może dyskusja o dyskusji na temat dyskusji nie powinna mieć miejsca???

6

Osobiście uwielbiam takie dyskusje na La Rambli. Świetne miejsce.

1

Ja wciąż naiwnie wierzę, że jednak zagramy czwórką obrońców z tyłu.

8

Jak myślicie, kto zastąpi Glika na środku obrony? Osobiście byłbym za Bednarkiem, ale wydaje się, że Nawałka postawi na Cionka. Bardziej doświadczony i sprawdzony w reprezentacji.

0

Nie ma znaczenia gdzie była piłka. Najważniejsze jest to odepchnięcie przez Van Dijk'a.

0

Bo wszystko zależy od tego co sędzia zapisze w protokole. Buffon wyjechał sędziemu prosto w oczy i doskonale zdawał sobie sprawę z konsekwencji, które poniesie. A przy starciach Ramos'a co miał sędzia zapisać? Że walczył o piłkę z Salah'em, czy został odepchnięty i "wpadł" na Kariusa? Nie mówię, że Ramos nie zrobił tego celowo, szczególnie jeśli chodzi o sytuacje z bramkarzem Liverpool'u, ale Sergio to po prostu boiskowy cwaniak (czy tam bandyta, zwał jak zwał) i doskonale wiedział, że za takie coś nic mu nie grozi, bo nie można udowodnić winy, a jedynie snuć jakieś domysły, a to za mało.

0

A możesz mnie uświadomić gdzie "poszły" te pieniądze? Bo jakoś chyba nie w temacie jestem.

0

To niezła matma.

7

No ale głównie właśnie z tego, co zdobył i jaki miał w to wkład, rozlicza się piłkarza.

10

Dlaczego? Real nie robił wielkich transferów przez ostatnie lata, do tego sporo wygrał, więc pieniądze się pewnie zgadzają. Jeśli nawet przyjdzie Lewy to i tak na przyszłoroczny remont łazienek powinno wystarczyć.

2

CADENA SER: Lewandowski makes it clear to Madrid that he wants to sign for the "Blancos".

4

Co XD

2

A mnie takie uwagi. Obaj musimy z tym żyć.

0

Wolelibyście Barcelonę grającą tylko wychowankami, bez sponsora na koszulce, bijącą się o TOP4 LL, czy taką jaką jest obecnie? Z trofeami, ale i drogimi gwiazdami/najemnikami i sponsorami.

0

Jaki skład Polski chcielibyście zobaczyć na mecz z Senegalem? Chociaż wątpię, że Adam Nawałka zdecyduje się na coś takiego, to z chęcią bym zobaczył taki skład: Szczęsny - Piszczek; Glik; Bednarek; Bereszyński - Krychowiak; Zieliński; Błaszczykowski; Grosicki - Lewandowski; Milik.

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Bartomeu to wie tyle co przeciętny użytkownik La Rambli D:

1

W BVB na prawym skrzydle grał bardzo dobrze. Nie sądzę, że to kwestia pozycji na boisku.

14

Sory Gordon, jestem laikiem kulinarnym. Dzienki za gratólacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?