16

À propos tej burzy o życzeniu śmierci Ramos'owi. Zbliża się sezon na truskawki. Ja takich zwykłych, surowych truskawek nie lubię, ale koktajle uwielbiam. Zawsze robiłem tak, że po prostu miksowałem te truskawki w blenderze i dodawałem cukru. Czegoś mi jednak brakowało i mam. Znalazłem sposób. Dodajcie do tych truskawek i cukru szklankę mleka. Dużo lepsza konsystencja jak i smak.

1

Okej, dzięki wielkie!

0

Skąd się wzięło to mówienie o Pique jako prezydencie Barcelony?

48

Tyle co Zidane przed objęciem Realu.

2

Ale Juve i tak ma zapewnione mistrzostwo Włoch co sezon, a z Pep'em to raczej LM nie zwojują D:

1

Jak myślicie?

a) Zidane będzie jeszcze w przyszłości trenować Real Madryt
b) Zidane już nigdy nie będzie trenerem Realu Madryt
c) C#$% was to obchodzi

0

Kilka dni temu była informacja, że również Real bacznie przygląda się jego poczynaniom.

0

Jak już się dzielisz nutką, to ja też coś podsyłam:

0

Nie wiem czy to cokolwiek potwierdza/udowadnia.

0

No jeśli dla Ciebie trofea wygrywane przez Real Madryt za kadencji Zidane'a to była kradzież, to nie ma o czym gadać. I tak żadnymi argumentami Cię nie przekonam. Minie trochę czasu, minie ból i zazdrość i wtedy prawdopodobnie przyznasz mi rację. Ja też cisnąłem po Pep'ie kiedy ten trenował Barcę. Minęło jednak kilka lat i teraz jestem w stanie docenić to co zdobył z Barceloną. Myślę, że z Tobą będzie podobnie.

2

Co roku jest tylko "gdyby nie to... gdyby nie tamto...", a Zidane rok po roku zdobywał LM. W 2.5 roku wygrał 9 na 13 możliwych pucharów, broniąc przy tym LM trzykrotnie. Jeśli według Ciebie nie odchodzi w glorii chwały to nie wiem. Może nie znasz pojęcia słów, których użyłeś.

5

Znając Florka to pewnie Conte.

3

A czy ja piszę w swoim imieniu czy w imieniu wszystkich kibiców Realu?

0

Ależ smutna informacja. Szczerze liczyłem, że Zidane będzie takim Fergusonem Realu. Myślę, że czuliście coś podobnego, kiedy Guardiola opuszczał Barcelone. Szkoda. Mam nadzieję, że kiedyś wróci.

1

Dla mnie to taki Rakitić, z tym, że odrobinę lepszy od Chorwata w ofensywie lecz gorszy w defensywie, ale generalnie podobny poziom.

0

Jakie jest wasze TOP3 trenerów na ten moment?

0

To może jedź samochodem gościu.

0

Jak ja napiszę na stronie Realu że Ramos zachował się jak pajac to też mnie nie zwyzywają, bo jestem jednym z nich. Tak samo działa to tutaj. Jeśli natomiast ja bym na forum Barcy napisał coś obrażającego jakiegoś gracza Barcelony to wzięte by to było (zresztą słusznie) za prowokacje i kilka osób na pewno by mnie zwyzywało. Zresztą, strona na której właśnie się znajdujemy działa sprawnie i ludzie rzadko kiedy dają się ponieść emocjom, gdyż wiedzą, że dostaną banicje. Zobacz chociażby co się dzieje na facebook'u. Nie większość fanów Realu czy Barcelony jest mniej normalna, a po prostu wpisy które można zobaczyć w internecie są w większosci pisane przez bardzo młode osoby. Trzeba im to wybaczyć.

20

Masakra XD

Fani Realu są tacy sami jak Fani Barcelony czy innego Arsenalu. Dzielą się na normalnych i tych mniej normalnych.

7

Sami niepełnosprawni, czy tam ich opiekunowie, też odstawiają niezły cyrk.

22

Robert Lewandowski

1

Varane z sezonu 12/13

2

No ale Digne > Theo, no stary XD

0

Obrona w miarę na równi, pomoc z korzyścią na Real i atak z korzyścią dla Barcy. Kadry są porównywalne, problem bardziej tkwi w motywacji, tak mi się wydaję.

0

Jeśli Argentyna nie wygra MŚ to uważam, że złoty balon trafi do CR'a. Nie zmienia to jednak faktu, że ta nagroda jest nic nie warta i nie powinniśmy się nią przejmować. Przynajmniej moim zdaniem.

0

Właśnie Brazylię lubię najbardziej jeśli chodzi o reprezentacje spoza Europy, ale generalnie trzymam kciuki za drużyny ze starego kontynentu. No, może poza Niemcami i Ruskami.

0

Nie widzę też sensu aby to ukrywać. Mój nick mówi sam za siebie, więc po co udawać?

1

W sumie nie tylko o sporcie. Zdarzają się tu dyskusję praktycznie o wszystkim. Plusik za tolerancję białych byku! :D

9

Ktoś dzisiaj się mnie pytał, dlaczego jako kibic Realu tutaj przesiaduje. Jedną z przyczyn masz wyżej. Na la rambli można się dowiedzieć bardzo dużo ciekawych wiadomości ze świata piłki nożnej. Dodatkowo po prostu fajnie pogadać z ludźmi, którzy w jakimś tam stopniu dzielą Twoją pasję. Na "mojej" stronie brakuje takiego miejsca jak to, dlatego tu siedzę.

Co do samego news'a to mam nadzieję, że to prawda. Krycha w końcu najlepiej grał w Sevilli i jeśli udałoby mu się odbudować tę formę to byłoby to mega wzmocnienie dla naszej repry. Potrzebujemy go.

0

Ale Ramos zawsze ucinał siatkę po triumfie w LM :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?