Ramos9248
Dołączył/a: lipiec 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Możliwy Tryplet Barcelony dla ich kibiców w tym sezonie:
-przegrana Realu w LM
-Puchar Króla
-La Liga.
0
Ej no, nie ma co dramatyzować. Najważniejsze (przynajmniej dla Was) powinno być to, że Barcelona tym mistrzem została. Wszystko inne statystyki, takie jak wygranie ligi bez porażki czy ilość strzelonych bramek to tylko kosmetyka. Tak samo jak osiągnięcia indywidualne typu złoty but, złoty balon. Najważniejsza jest drużyna i końcowy triumf.
36
Austria vs Żydzi... Gdzieś już chyba o tym słyszałem.
1
No wiesz, każdy ma swój gust. Najważniejsze że wciąż się dobrze trzymają :D
2
Nie zgodzę sie. Dla mnie jakość ubrań na denley jest bardzo porównywalna do wszystkich tanich sieciowek takich jak hm, reserved czy ten nieszczęsny cropp.
1
Nie wiem jaka jest Twoja rozsądna cena, ale może denley?
9
Tak średnio bym powiedział, tak średnio.
0
Właśnie dla mnie jedna z najlepszych, może nie jeżeli chodzi o skillsy w ringu, ale ogólnie :D
0
Jasne, że pamiętam, kiedyś to było lepiej haha
0
Są tu jacyś starzy wyjadacze WWE którzy pamiętają Christy Hemme? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Co do pielęgniarek to się nie wypowiem, bo żadnej w rodzinie nie miałem. Chodziło mi o to, że często jest tak, że nieważne czy restauracja będzie miała dochód dzienny na poziomie 1000zł czy może 1 000 000zł, on i tak dostanie te swoje +/- 1400zł. Z własnego doświadczenia wiem, że praca kelnera to nie tylko wysłuchiwanie zamówienia klienta i przynoszenie gotowych dań. Często trzeba pomagać w kuchni, sprzątać czy zostawać po godzinach i nie zawsze jest za to płacone. Dodatkowo kelnerzy to głównie młodzi ludzie i godzą się na "psie" warunki, gdyż po prostu potrzebują kasy. Mając to wszystko na uwadze, uważam, że jeśli kelner prawidłowo obsłużył klienta to powinien dostać jakiś napiwek.
0
Mam wrażenie, że nie do końca zrozumiałeś tę historyjkę, no ale nieważne.
1
Skąd się wzięła to nie wiem, ale ja daję napiwek głównie dlatego, że kelnerzy raczej mało zarabiają za ciężko włożoną pracę. Nie w każdej restauracji jest tak, że pewna suma z kwoty dania idzie na konto kelnera.
24
Są też ludzie, którzy usilnie szukają dziury w całym. To jest anegdota, nie musi być prawdziwa, ale ma nas skłonić do pewnych refleksji.
0
A na okładne Marci wciąż Neymar. Tym razem wieści o tym, że podobno jego ojciec poinformował już klub ze stolicy Francji o tym, że jego syn chce zmienić barwy klubowe.
0
I to jest dobra informacja!
0
Czyli rozumiem że to spotkanie w RPA również będziesz oglądał przypiety 3 pasami, aby czasem nie wypaść z fotela z tych emocji?
1
Znowu mi przykro.
1
Przykro mi.
3
Niebywałe, niebywałe.
3
No a myślisz, że serio kogoś obchodził wynik wczorajszego meczu? XD Realowi zostało jedno ważne spotkanie do rozegrania w tym sezonie, reszta to treningi.
35
Jeszcze nie znalazłem...
72
Czy sobie wyobrażam? Stary, ja tak funkcjonuję od 10 lat XD
0
Dzięki wszystkim!!
0
Dzięki, ale aż tak czarny chyba nie jestem :D
0
Macie jakieś dobre rapsy (polskie/amerykanskie/angielskie), które ostatnio wam siadły? Aktualnie mam deficyt... :(
0
Ja bym poszedł krok dalej! Byłoby 12 LM mniej dla Realu!!!1111one!!!!
0
Ale pamiętajmy, że napastnik jest pierwszym obrońcą. Na to, żeby drużyna traciła mniej bramek pracuje cały zespół, a nie 4 obrońców + bramkarz, więc takie ocenianie też nie jest dobre.
1
Nie ma sprawy, jak potrzebujesz to mogę wysłać potwierdzenie na priv :P