Ramos9248
Dołączył/a: lipiec 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ściągalem w szkole, ściągam i na studiach.
4
Jak, póki co, oceniacie pracę naszego obecnego Prezydenta, Andrzeja Dudy? Jest progres względem poprzednika? Bo osobiście uważam, że jest i to spory.
6
Mocne słowa, ale zazdroszczę, że znasz go prywatnie.
0
Który piłkarz i dlaczego wkurza was najbardziej?
1
Z tym, że PSG ma naprawdę dobrze obsadzoną każdą formacje, no, może bramkarzy nie mają wybitnych. Problem jest taki, że ta drużyna nie ma charakteru, woli walki, a to - tak jak pisałeś - wina trenera.
2
Oficjalny kanał Barcelony na YouTube.
0
Lechia się oszczędza w lidze a jakoś wygrać LM nie mogą, ba, mają nawet problem z zakwalifikowaniem się do niej! Więc nie wiem czy każdy klub tak potrafi, plus, pragnę przypomnieć, że w zeszłym sezonie Real zgarnął dublet.
0
Regulamin to regulamin, ale musiałem.
2
Dzięki koniu, postaram się,.
1
Pewnie kwestia tego, co krzyczał Veratti do sędziego. Bardzo nieodpowiedzialne zachowanie Włocha, który miał już na swoim koncie żółtą kartkę.
4
Tak, to ja. Za to był mój pierwszy ban na "waszej" stronie haha.
0
Jestem tu juz trochę, ale powodem absencji był ban, a nie gorsze wyniki Realu.
0
Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś, bo wyszedł Ci auto-diss.
0
Ciebie też zmiazdzyc argumentami?
7
A czym się różni premia od przyznania sobie bardzo wysokiej nagrody finwnsowej? Nie staram się mydlic nikomu oczu, ulatniam się, bo już późno. Powtarzam: jeśli sadzisz, że kłamię to poszukaj w internecie, bądź jeśli nie umiesz, poczekaj do rana, a sam wyślę Ci odpowiednie linki na pw.
3
Bardzo głośne, dwie sprawy z 2013 i 2014 roku, kiedy pod ukryciem nagród wypłacali sobie pieniądze. Poszukaj, a znajdziesz jeśli sądzisz, że kłamię. Tymczasem lecę spać, dobranoc.
8
Przecież się odniosłem. Zadales pytanie, a ja na nie odpowiedzialem. Kopacz? Nie wiem. Tusk? Owszem.
11
Polecam prześledzić poczynania poprzedniego rządu, to zobaczysz, że można upaść niżej... i to sporo.
0
Kolejny wartościowy argument, nie ma co.
0
No właśnie, ja o jednym, Ty o drugim. Cały temat tyczy sie ligi mistrzów, a ty wyskakujesz z la ligą i pucharem króla. Brakuje Ci logiki. Potem zrzucasz mi brak odwołania się do Twoich argumentów, mimo tego, że to zrobiłem kilka komentarzy wyżej. Teraz zrzucasz mi kolejne kłamstwo, mówiąc, że powiedziałem, że Oblak powinien to wyciągnąć, kiedy ja tu mówiłem o serii rzutów karnych. Czy Ty w ogóle czytasz swoje komentarze przed opublikowaniem ich?
0
Odniosłem się do tego juz kilka komentarzy wyżej, nie moja wina, że to pominąłes. No ale jeszcze raz. Pisałem o dominacji Realu Madryt w kontekście Ligi mistrzów na przestrzeni ostatnich lat, czego nie rozumiesz?
0
Muszę zadać to pytanie i zastanów się dwa razy zanim odpowiesz, to może Cię uratować. Jesteś pijany?
0
Zmieniasz całkowicie temat, bo my tu kolego piszemy o Lidze Mistrzów. Odwołujesz się do jakieś totalnej przeszłości, no ale jeśli chcesz, to zobacz, że Real nie tylko w lidze mistrzów, ale i lidze hiszpańskiej ma najwięcej triumfow. Przytaczasz tu jakieś wyniki pojedynczych meczów i co to ma na celu? Przecież dobrze sobie zdajemy sprawę z tego, że Real zdominował ostatnimi czasy Lige Mistrzów, a to ze przegrywał mecze to przecież żadna ujma? Idź juz spać, bo chyba dzisiejszy mecz Cię przerósł.
0
No to powiedz mi, ekspercie taktyczny, dlaczego wszystkie drużyny nie potrafią z takim rezultatem wrzucić pilki w pole karne? Przecież do tego nie są potrzebne jakieś wielkie indywidualności. Uniwersalność polega na tym, że Real może zagrać atak pozycyjny, naciskając na rywala przez długi czas, stosować wrzutki, ale też cofnąć się i zagrać z kontry pokazując przy tym pełne zaangażowanie. A dlaczego ma mi to nie sprawiać frajdy? Ja postrzegam piłkę w bardzo szerokim zakresie, a przyjemność sprawia mi nie tylko tiki-taka czy pełna dominacja w posiadaniu Można dominowac mecz mimo tego, ze ma się mniejsze posiadanie piłki, wiesz? Mnie wygrana i styl w jakim wygrywa Real napawa dumą. A o dominacji na przestrzeni ostatnich lat mówią liczby.
0
Ale chłopie, co mnie interesuje co kto powie za 10 lat? No bądźmy poważni. Liczą się puchary i to jest sedno sprawy. Te suche statystyki są moim zdaniem ważniejsze, a w kartach historii zapisało się to, że to Real jako pierwszy obronił Ligę Mistrzów. Jeśli tak bardzo jara Cię styl gry to spoko, ale twierdzenie, że efektowność > efektywność jest po prostu błędne.
0
Mam świadomość, że można ograć każdego, a więc podziękuję. O Realu juz mówi się, że zdominował Ligę Mistrzów, więc też nie trafiłeś. Real nie musi narzucać przeciwnikowi swojej gry, nie musi mieć 70% posiadania piłki i klepac na jeden kontakt. Real jest drużyna uniwersalna i to czyni ją drużyną wielka. Czy grają dla oka ładniej niż Barca Guardioli? Pewnie nie, ale co z tego skoro grają jeszcze skuteczniej? Piekny styl to taki, który wygrywa mecze, a nie jest przyjemny dla oka. Poza tym chyba nie powiesz, że to co grają Krolewscy to jakiś anty-futbol?
0
Lubię jak sprytnie nie odwołujesz się do całości mojej wypowiedzi, a tylko wybranych zdań, no ale okej. No tak, po dogrywce, a dogrwka się nie liczy czy o co chodzi? Real dominował juz od straty bramki, ale przyszła ona dopiero w 93 minucie. Co było potem już nieważne, tak? Przecież nadal grali 11 na 11, a Atletico przez 30 minut straciło 3 gole. Myślę, że to pokazało gkto zasługiwal na zwycięstwo. 3:0 z Atletico a potem zamknięcie dwumeczu juz w pierwszej połowie. Myślę, że to też nie jest argument, który umniejsza Realowi. Tylko dlaczego z dupy? Piękna akcja indywidualna, a potem pełna kontrola, aż do końcowego gwizdka.
0
No i pokazałeś brak argumentów,
0
A skąd pewnośćm, że gdyby nie bramka ze spalonego to Real mimo wszystko by nie wygrał tego finału? Skoro czerwo to nie to samo co bramka, to ja analogicznie napisze, że karny to nie to samo co bramka jednocześnie eliminując jeden z Twoich argumentów.
0
No tak, bo przecież Real pokonując Bayern 5:0, który był obrońca tytułu czy wygrywając w finale 4:1 z Atletico nie pokazał żadnego poziomu. Wygrana nad Atletico 3:0 to tez dzieło przypadku. "Poziom to miała Barca Guardioli, kiedy odpadali z Chelsea". Pewnie, że mieli poziom, ale widocznie niewystarczający, skoro odpadli.