0

Wutam kobiców Barcelony. Po wczorajszym meczy United chcę uroczyście powiedzieć że znalazł się w Europie zespół który się wsa nie boi i nie da sie ograć w finale!!!

Rzeby popsuć wam nastroje to powiem złośliwie że United wraca do formy z zeszłego sezonu . ięc juz na przyszłość oznajmiam że macie DUŻY problem:]

Trzymajcie się ciepło kibicujcie uluibieńcom ale w finale nie liczcie na wygraną ^^

0

Po co w takim galaktycznym składzie jakis Ribery? No po co?

Nie lepiej rzeby przeszedł do United :D

0

zawisza_czarny pisze ,,niewatpliwie obecna Chelsea to najlepsza druzyna z jaka nam sie przyjdzie zmierzyc w tym sezonie"

JohnnyBoy pisze,, Hiddinka taki trener jak z koziej dupy akordeon"

,,to że podoba mu sie fucha u ruskich oligarnchowie płaca najlepiej wiecie jakie on ma tam warunki do pracy z tymi oszołomami kacapami ma "

Marco87 pisze ,,Xavi, Iniesta i Puyol już raz dali radę deklasując Rosjan na Mistrzostwach Europy. Dlaczego nie mieliby tego powtórzyć z inną ekipą w innych rozgrywkach"

Bardzo pewni siebie ci kibice Barcelony . Myśle że z takim podejściem nie macie czego szukać w finale. A jak nawet tam traficie to skonczą wam sie powody do takiego optymizmu^^

peyot ,,doczekamy sie kiedys druzyny co bedzie grala otawarta pilke przeciwko Barcelonie?? Chcialbym taki mecz zobaczyc:) ""

,,

lechu 55jak Messi lub Alves się rozpędzą na skrzydle, to piłkarzom The Blues płuc zabraknie żeby ich dogonić:D "

0

A i jeszcze korzystając z czasu antenowego chciałbym pozdrowic administratorów stronki :D mam nadzieję że w imię wolności słowa i prawa do obrony włanych poglądów i tym razem nie dostąpię zaszczytu bana ^^

0

I gdyby Red Devils nie chcieli zrealizoować szalonego planu wygrania wszystkiego w Europie i mieli normalny czas na odpoczynek odpuszczając zwyczajnie Klubowe mistrzostwa świata , Carling Cup i Puchar Angli to dzisiaj nie rozmawialibyśmy kto wygra tylko raczej do której minuty Barca do rade się bronić ^^

0

Jeżeli chodzi o gre na wszystkich frontach to w Europie nie ma zespołu który zagrał by przez 2 lata więcej meczy niż United . Normalni ludzie po 150 spotkaniu powinni dostać zawału serca. Nie piszcie że Barca ma trudniejszy sezon ^^ Evra i CR7 grali w 40 następnych spotkaniach !!! I wychodziło często 8 spotkań w miesiącu . United grało o 5krotna koronę co jest poza absolutnym zasięgiem kogokolwiek w Europie! W półfinale najstarszych piłkarskich rozgrywek swiata odpadli grając rezerwowym składem po serii karnych! Nie mówiąć o tym że rywale grali na 100% mecz o życie. Przypomne że United w tym sezonie ma już 3 trofea wygrane!! A w lidze mistrzów ostatnio przegrał ponad 2 lata temu i jest niepokonany od 23 spotkań! Poa tym w lidze Angielskiej nadal jest liderem i kroczy po 3 mistrzostwo Angli . I na koniec nie stracił bramki w kolejnych 13 ligowych meczach .

Co do spotkania z Arsenalem to chyba United ma łatwiej niz Barcelona .

0

Nie wiem czemu za próbe polemiki zawierającą się w mozliwości pokonania barcelony niektórzy się bardzo złoszczą i nazywają mnie małolatem? Pewnie sami maja ze 12 latek^^

0

oper21- nie mam powodu byc zarozumiały bo United w tym sezonie kokosów nie gra^^ . Ale jeżeli moge wdać się w polemike to uważam że stac go na pokonanie Barcy . Piłkarsko na radnej pozycji United nie jest gorszy !!

0

qbarca- może i tak ale manchester podniósł się z 0-2 . United ma wyniszczający sezon i gra na wszystkich frontach .I po kryzysie umie sie podnieść w wielkim stylu . A Barca jak idzie to idzie ale jak mają kłopoty to nie stać ich na wielkie zwycięstwa . A wfinale może jeszcze zagrać Chelsea dla twojej wiadomości^^

0

O prosze Fc Barcelona tylko zremisowała? Okazało się że konsekwentna i ambitna gra jest w stanie zatrzymac katalońską nawałnice . W meczu z Chelsea spodziewł bym sie dokładnie tego samego . Tyle że Chelsea to rywal światowej klasy ! Tak brzydka gra na czas i wybijhanie z rytmu Barcelony to jedyna skuteczna obrona przed jej atakami . Mysle jednak że Barca ogra Chelsea i zagra w finale LM . Jednak po ostatnim meczu Manchesteru United w lidze zaczynam się zastanawiać czy to napewno Barcelona ma najmocniejszą siłę ognia w Europie^^

Mysle że jeszcze nie powiniście tak ochoczo mówić o tym jak to Barca rozjedzie wszystkich i wszędzie bo w Finale Champions League czeka niespodzianka ^^ Tevez Berbatov CR7 Rooney i reszta pod wodzą SAF wcale sie was nie boją . Ba! myślą już o finale ( o ile oba kluby awansują) Także spokojnie panowie najpierw wygrajcie potem mówcie że jesteści najlepsi , nie odwrotnie ^^

0

Co to się stało super Barcelona która rozbiła Bayern 4-0 w LM ledwo ledwo 1-0 wygrywa . uuuuuu to nie dobrze. Lepiej nich trzema formę bo do finału z United juz nie daleko^^ A czerwone diabły chcą 6 tytułów w tym sezone zgarnąć także wiecie :D

0

heheh spokojnie spokojnie Barca jeszcze nie wygrała Ligi Mistrzów . Wiecie forma dziś jest jutro jej już nie ma ^^ Wystarczy popatrzyć na Liverpool 4-0 z Realem 4-1 z Manchesterem potem jeszcze 5-0 z kims tam w lidze grali co chcieli i jak chcieli i bańka prysła.

Barca zagrała super mecz ale trzeba zrozumiec że Bayern gra ostatnio beznadziejnie i wielu stawiało na jego wysoka przegraną .

Mysle że we wspomnianym wczesniej finale z United to juz tak sobie ładnie nie pogracie :}

To prawda że Diabły starciły 10 goli w 4 meczach i obecnie graja piach ale to raczej wina kontuzji i przemęczenia jezeli United wymeczy awans z Porto to potem już bedzie lepiej . czerwone Diabły mają taki skład że powinni jakoś się dostać do finału . przez 3 lata nie widziałem aby grali 2 mecze tym samym składem bez ani jednej zmiany. Swiadczy to o tym że są w stanie przełamac kryzys .

To będzie piękny finał ale ten mega optymizm jest jeszcze przedwczesny Barca tez gra o 3 trofea Real czycha a takich rezerw jak United na czarne dni to wy nie macie ^^

0

czego oni sie tam najarali w tej Barcelonie??? To co wczoraj widziałem to była masakra. Bayern nie był w stanie nic zrobić. Wyglądało to jakby Barca grała z jagileonią Białystok a nie z mistrzem Niemiec. W takiej formie Barca jest zdecydowanym faworytem Ligi Mistrzów . Szkoda jednak że na razie nie tyrafiła na godnego siebie rywala z którym zagrałaby na równym poziomie .

Mysle że duzym zaskoczeniem było zwycięstwo Chelsea z Liverpoolem na wyjeździe i to 3-1 !!! Sam już nie wiem co mam o tym myśleć jeszcze tydzien temu nie było na tej planecie siły która nieprzegrałaby z Liverpoolem conajmniej różnicą 3 bramek a tu nagle taki wyniki to u siebie? Nie wiem co sie stało nie da sie twgo wyjaśnić ale myśle że Hiding jest jakims magikiem .

Myśle że jasne jest juz że Barca zagra z Chelsea . NIe wiem kto jest faworytem po tym co ostatnio obserwuje mysle że wszystko może nastąpić . Barca może utzrymac forme i pokonać Chelsea albo może skończyć tak jak Liverpool .Utrzymanie tak wysokiej formy grając na kilku rontach jest prawie niemożliwe . Wiem to jako kibić United^^

Ciekawiej zapowiada się rywalizacja o 2 półfinał o ile Arsenal powinien awansować to mecz Manchesteru z Porto to dopiero bedzie zagadka :D Na Old Trafford czerwone diabły ledwo zremisowały .

Zespół gra na oparach !!! 150spotkań w dwa lata to dziwne że oni jeszcze żyją^^ i dalej są w grze o 5krotna koronę!!! To wydaje się niemozliwe Evra i Ronaldo są już zajechani na maxa i jak tak dalej pujdzie to się wykonczą. Myśle że mecz w Porto to bedzie dramatyczna walka United z własną słabością gracze SAF zechcą raz jeszcze oszukać własne zdrowie . Stawiam że United awansuje a potem ogra Arsenal jednak to już bardziej przypomina heroiczna walkę United z całym światem!!!Jeszcze po drodze graja w półfinale pucharu Anglii .

Finał to pojedynek Manchesteru United z FC Barcelona tak myslę . Jednak Barca gra teraz niesamowicie ta szybkość radość gry i szybkość . Wszyscy muszą się jej bać !Nawet jako kibic United musze przyznać wielką formę Messiego Eto i reszty. Szykują sie wieć wielkie emocje ale nie wiem czy Dramatyczna walka Teveza Rooneya i przebłyski geniuszu Ronaldo wystarczą na Barce^^

0

W tamtym sezonie to Barcelona miała szczęście że dostała sie do półfinału bo grała po drodze z bardzo słabymi zespołami . Takie jest losowanie w tamtym roku dopisywało Barsie teraz United .

Myśle ze przeprawa z Arsenalem nie bedzie łatwa. Co do barcelony to mysle że szanse tak naprawdę są równe . Bayern gra u siebie i niestety może rozgromic barcelone . Jezeli nawet barca awansuje to w starciu z The Reds nie będzie faworytem . To mało prawdopodobne abyście awansowali po meczu w Liverpoolu . Angielska piłka jest zbyt mocna dla reszty Europy . Ale fajnie by było zobaczyc finał Barca United. Tylko chyba barcelona nie da rady tam się znaleźć:]

0

Bardzo dawno nie pisałem na tej stronie:]

Chyba od ostatniego meczu Barcy z Mancheterm United.Ciekaw jestem jak Barcelona wypadnie w Lidze Mistrzów. Na chwilę obecna jest naprawde w wysokiej formie i chyba najlepiej prezentuje się ze wszystkich europejskich zespołów. W niezwykłej formie jest Messi. Mysle że barca jest głównym kandydatem do wygrania w LM.

Juz nie moge sie docekac spotkań z europejskimi gigantami bo na podobnym poziomie gra Juve Liverpool i Man United

0

Widać że Barca zagrała w końcu na wielkim poziomie. Rywale nie mieli nic do powiedzenia. Mimo że spodziewano się wyrównanego meczu to jak w 8 minut strzela sie trzy gole to tak się kończy :} Widać że Barca wynagrodziła swoim kibicom ostatnie mecze w których zawodziła skuteczność. A ten mecz mógł zakończyć się nawet na 9 .

Z taką formą Barca jest na chwile obecną jednym z najlepszych zespołów Europy i faworytem do wygrania LM

Gratuluje:]

0

Barca wygrała kolejny meczi chwała jej za to!

Co do wątku Ronaldo Messi. Nie nalezy ich tak porównywać. Ronaldo po kontuzji w tym sezonie zagrał dopiero 3 mecze i strzelił 2 gole. Jest bardzo dobrym technikiem i strzela prawie zawsze. Ale Messi też ma swoje zalety . Mysle że nie gra tak widowiskowo i ładnie dla oka ale za to bardziej zespołowo. poza tym jest bardzo młody także nie wymagajmy od niego aby był najlepszy w wieku kilkunastu lat :} Jeżeli chodzi o opinie ze Ronaldo to sprzedawczyk to jest ona nieprawdziwa. Mimo 100 mln euro ze strony Realu i jego astronomicznej propozycje zarobkowej Cris został w Manchesterze . Idiotyzmem jest nazywanie zawodnika sprzedawczykiem za to że zmienai barwy klubowe . To samo mozna więc powiedzieć o Eto i Henrym że są sprzdawczykami bo przeszli za duze pieniadze do Barcy. To paranoja :] Co do Zidane to nieporównujmy do niego nikogo. On był jedyny i Messi Ronaldo Kaka i Lapmard to nawet razem mu nie dorównują :]

Dla mnie osobiście Ronaldo jest lepszy od Messiego ale wielu się ze mną ma prawo nie zgadzać.

0

Barca wygrała kolejny meczi chwała jej za to!

Co do wątku Ronaldo Messi. Nie nalezy ich tak porównywać. Ronaldo po kontuzji w tym sezonie zagrał dopiero 3 mecze i strzelił 2 gole. Jest bardzo dobrym technikiem i strzela prawie zawsze. Ale Messi też ma swoje zalety . Mysle że nie gra tak widowiskowo i ładnie dla oka ale za to bardziej zespołowo. poza tym jest bardzo młody także nie wymagajmy od niego aby był najlepszy w wieku kilkunastu lat :} Jeżeli chodzi o opinie ze Ronaldo to sprzedawczyk to jest ona nieprawdziwa. Mimo 100 mln euro ze strony Realu i jego astronomicznej propozycje zarobkowej Cris został w Manchesterze . Idiotyzmem jest nazywanie zawodnika sprzedawczykiem za to że zmienai barwy klubowe . To samo mozna więc powiedzieć o Eto i Henrym że są sprzdawczykami bo przeszli za duze pieniadze do Barcy. To paranoja :] Co do Zidane to nieporównujmy do niego nikogo. On był jedyny i Messi Ronaldo Kaka i Lapmard to nawet razem mu nie dorównują :]

Dla mnie osobiście Ronaldo jest lepszy od Messiego ale wielu się ze mną ma prawo nie zgadzać.

0

Barca zagrała dobry mecz. Juz wczesniejsze spotkanieze w LIdze Mistrzów pokazało że trenerowi w końcu udało się zmotywowac zespół.Oczywiście wynik 6-1 jest dobrym rezultatem poprawiającym nastroje po słabym początku sezonu.Barca poprawiła swój najpowazniejszy mankament mianowicie skuteczność. Od razu widzimy tego efekty. O wielkiej barcelonie nie ma co jeszcze pisać bo nadal to nie ten sam zespół , ale jeżeli tendencja wzrostowa się utrzyma to Barcelona głodna sukcesów może bardzo namieszać w Europie.

Widac ze gwiazdy zaczynają grać a Messi znowu czaruje. Ale jeszcze jedna uwaga . Obserwuje że nie tylko Barca obudziła się ze snu zimowego. Manchester zremisował na wyjeździe z Chelsea i przez wiekszośc meczu prowadził.Real równierz pewnie wygrywa . Juventus pokonał Zenit. Widać że najwieksi mocarze Europy powoli dochodzą do dwnej formy. Takze nie ma co się zbytnio cieszyc i cięzko pracowac przyjmując wygrana jako dobry znak na przyszłość, która zwłaszcza w Lidze Mistrzów będzie bardzo trudna!

0

Eh wynik ostatniego spotkania na pewno nie zadowala. Ale należy jeszcze poczekać. Barca gra nieźle , a o wynikach spotkań na tym poziomie decyduja drobiazgi. Myśle że gdy Barca poprawi skuteczność to może spokojnie walczyć o mistrzostwo kraju.

Myśle że zawodnikom potrzeba dostosowania się do nowej myśli trenerskiej . A wyniki przyjdą same

0

Spokojnie panowie to dopiero poczatek sezonu. Barca zagrała słabo ale nie tylko ona jeszcze nie jest w optymalnej formie. Nie ma co czepiać sie trenera bo nie miał gdzie jeszcze się wykazać. Myśle że Barca jako klasowy zespół a co najważniejsze głodny sukcesu bedzie w stanie się zmotywować . Sezon jest długi a Barca nic jeszcze nie przegrała! Na tym zakoncze swój komentarz gdyż nie chce powiedzieć słowo za dużo!!!^^

0

to kup sobie wózek inwalidzki

0

Dobra koniec tego tematu. Nie rozmawiajmy juz o tym . Dalej myslcie sobie że Xavi jest lepszym technikiem od Scholesa ^^

I jeszcze coś Scholes gra w 1 zespole United od 1993 roku.

Czyli ma za sobą w zawodowej karierze 15 lat gry . Xavi i Iniesta razem mają na koncie 16 sezonów. Czyli sezon więcej niż Scholes i to właśnie sobie uswiadomcie że sumując lata gry w1 zespole to Xavi i Iniesta grają dłużej o rok strzelając w tym czasie 97 goli mniej.Także tłumaczenie o wieku graczy jest nie na miejscu bo Scholes gra krócej niż Iniesta i Xavi a wszystkie statystyki są tylko dowodem jak wielką jest postacią!

Jeżeli mówicie o technice Xaviego I Scholesa to powiem wam że jeszcze w tamtym sezonie to 33 Anglik był o klase lepszy i to on wyeliminował barce z LM a nie Xavi United:]

Widze że mało widzieliście jego spotkań :]

0

nikt wazny

Gdy rozmawiamy o Scholsie i fakty dobitnie przemawiają za mną to ty zmieniasz temat na Eto heheh.

Jezeli myślisz bądź w swoim zyciu kiedys myslałeś że Scholes ma mniej procent celnych podań na końcie w okresie swojej swietniści niż Xavi to sie mylisz!

Jeeli dalej po tym co napisałem pytacie i co z tego i co z tego to wam powiem że nie dociera do was normalna argumetacja. na każdy argument mozna odpowiedzieć i co z tego ? Więc znajdź jakis lepszy tekścik skoro nie wiesz kto to Scholes i co zrobił dla United. Widziałem jego mecze w których wasi pomocnicy to a zresztą.........zaraz ktoś napisze ze co z tego . Dla was nic hehe

0

Xavi i Iniesta zagrali 15 spotkań mniej od Scholesa i strelili 97 bramek mniej od niego . Czy choćby tak dobitna argumetacja coś wam mówi??

0

razer i wujo444

,,gracza oceniasz po wygranych, to szkoda słów. Jesteś po prostu idiotą"-Brawo to przepraszam po czym mam oceniać gracza?? daj spokuj bo glebe siejesz:]

,,od pomocnika nie oczekuje się zdobywania dużej ilości bramek" kolejny geniusz. Szkoda słów Widze ze macie bardzo malutkie rozumienie sportu a moich argumętów poza wyzwiskami nie macie czym obalić gdyż ja porównuje naraz obu zawodniów Barcy do Scholesa i nadal są gorsi :]]

A wy mnie nzaywajcie jak chcecie to świadczy o was ja przedstawiam fakty a wy nazywacie mnie idiota dzięki koledzy :/

0

Więc teraz dla wszystkich znawców matematyki:

Xavi i Iniesta zagrali razem w Barcelonie 545 spotkań i strzelilicałe 41 bramek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Scholes zagrał w United 560 spotkań i strzelił 138 goli

Reasumując Scholes zagrał 15 spotkań więcej niż Xavi i Iniesta razem wzięci i strzelił bagatela 97 bramek więcej niż wasi idole!!!

I NIECH TO KTOŚ SKOMENTUJE

0

A teraz wasz Xavi w Barcelonie gra od 1998 roku z zespołem zdobył:

1998-1999 Mistrzostwo Hiszpanii

2004-2005 Mistrzostwo Hiszpanii

2005-2006 Superpuchar Hiszpanii

2005-2006 Mistrzostwo Hiszpanii

2005-2006 Puchar Ligi Mistrzów

W zespole rozegrał421 spotkań strzelił 28 bramek :}}}}

Iniesta

Z Barcelona zdobył :

2006 Liga Mistrzów

2005/2006 Superpuchar Hiszpanii

2005/2006 Mistrzostwo Hiszpanii

2004/2005 Superpuchar Hiszpanii

2004/2005 Mistrzostwo Hiszpanii

rozegrał 124 mecze i strzelił śmieszne 13 goli

Dziękuję!!!

0

Oczywiście podane dane sa jeszcze przed aktualizacją za sezon 07/08

0

Paul Scholes wychowanek Manchester United w zespole gra od 14 roku zycia czyli od roku 1988. Nigdy nie zmieniał klubu przez wiele sezonów był i nadal jest podporą zespołu.

W karierze tylko z 1 klubem zdobył:Premier League (7) - 1995/96, 1996/97, 1998/99, 1999/00, 2000/01, 2002/03, 2006/07.

FA Cup (3) - 1996, 1999, 2004.

Puchar Ligi (1) - 2006.

Liga Mistrzów (1) - 1999.

Puchar Interkontynentalny (1)  1999.

Tarcza Wspólnoty/Społeczności/Dobroczynności (5) - 1994, 1996, 1997, 2003, 2007

W zespole zanotował ponad 400 spotkań.

Ani Messi ani Xavi ani Iniesta nie są zawodnikami tej klasy. Messi jest za młody bo pewnie kiedyś moż być tak dobry ale to wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?