Rayan Giggs
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Manchester
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wutam kobiców Barcelony. Po wczorajszym meczy United chcę uroczyście powiedzieć że znalazł się w Europie zespół który się wsa nie boi i nie da sie ograć w finale!!!
Rzeby popsuć wam nastroje to powiem złośliwie że United wraca do formy z zeszłego sezonu . ięc juz na przyszłość oznajmiam że macie DUŻY problem:]
Trzymajcie się ciepło kibicujcie uluibieńcom ale w finale nie liczcie na wygraną ^^
0
Po co w takim galaktycznym składzie jakis Ribery? No po co?
Nie lepiej rzeby przeszedł do United :D
0
zawisza_czarny pisze ,,niewatpliwie obecna Chelsea to najlepsza druzyna z jaka nam sie przyjdzie zmierzyc w tym sezonie"
JohnnyBoy pisze,, Hiddinka taki trener jak z koziej dupy akordeon"
,,to że podoba mu sie fucha u ruskich oligarnchowie płaca najlepiej wiecie jakie on ma tam warunki do pracy z tymi oszołomami kacapami ma "
Marco87 pisze ,,Xavi, Iniesta i Puyol już raz dali radę deklasując Rosjan na Mistrzostwach Europy. Dlaczego nie mieliby tego powtórzyć z inną ekipą w innych rozgrywkach"
Bardzo pewni siebie ci kibice Barcelony . Myśle że z takim podejściem nie macie czego szukać w finale. A jak nawet tam traficie to skonczą wam sie powody do takiego optymizmu^^
peyot ,,doczekamy sie kiedys druzyny co bedzie grala otawarta pilke przeciwko Barcelonie?? Chcialbym taki mecz zobaczyc:) ""
,,
lechu 55jak Messi lub Alves się rozpędzą na skrzydle, to piłkarzom The Blues płuc zabraknie żeby ich dogonić:D "
0
A i jeszcze korzystając z czasu antenowego chciałbym pozdrowic administratorów stronki :D mam nadzieję że w imię wolności słowa i prawa do obrony włanych poglądów i tym razem nie dostąpię zaszczytu bana ^^
0
I gdyby Red Devils nie chcieli zrealizoować szalonego planu wygrania wszystkiego w Europie i mieli normalny czas na odpoczynek odpuszczając zwyczajnie Klubowe mistrzostwa świata , Carling Cup i Puchar Angli to dzisiaj nie rozmawialibyśmy kto wygra tylko raczej do której minuty Barca do rade się bronić ^^
0
Jeżeli chodzi o gre na wszystkich frontach to w Europie nie ma zespołu który zagrał by przez 2 lata więcej meczy niż United . Normalni ludzie po 150 spotkaniu powinni dostać zawału serca. Nie piszcie że Barca ma trudniejszy sezon ^^ Evra i CR7 grali w 40 następnych spotkaniach !!! I wychodziło często 8 spotkań w miesiącu . United grało o 5krotna koronę co jest poza absolutnym zasięgiem kogokolwiek w Europie! W półfinale najstarszych piłkarskich rozgrywek swiata odpadli grając rezerwowym składem po serii karnych! Nie mówiąć o tym że rywale grali na 100% mecz o życie. Przypomne że United w tym sezonie ma już 3 trofea wygrane!! A w lidze mistrzów ostatnio przegrał ponad 2 lata temu i jest niepokonany od 23 spotkań! Poa tym w lidze Angielskiej nadal jest liderem i kroczy po 3 mistrzostwo Angli . I na koniec nie stracił bramki w kolejnych 13 ligowych meczach .
Co do spotkania z Arsenalem to chyba United ma łatwiej niz Barcelona .
0
Nie wiem czemu za próbe polemiki zawierającą się w mozliwości pokonania barcelony niektórzy się bardzo złoszczą i nazywają mnie małolatem? Pewnie sami maja ze 12 latek^^
0
oper21- nie mam powodu byc zarozumiały bo United w tym sezonie kokosów nie gra^^ . Ale jeżeli moge wdać się w polemike to uważam że stac go na pokonanie Barcy . Piłkarsko na radnej pozycji United nie jest gorszy !!
0
qbarca- może i tak ale manchester podniósł się z 0-2 . United ma wyniszczający sezon i gra na wszystkich frontach .I po kryzysie umie sie podnieść w wielkim stylu . A Barca jak idzie to idzie ale jak mają kłopoty to nie stać ich na wielkie zwycięstwa . A wfinale może jeszcze zagrać Chelsea dla twojej wiadomości^^
0
O prosze Fc Barcelona tylko zremisowała? Okazało się że konsekwentna i ambitna gra jest w stanie zatrzymac katalońską nawałnice . W meczu z Chelsea spodziewł bym sie dokładnie tego samego . Tyle że Chelsea to rywal światowej klasy ! Tak brzydka gra na czas i wybijhanie z rytmu Barcelony to jedyna skuteczna obrona przed jej atakami . Mysle jednak że Barca ogra Chelsea i zagra w finale LM . Jednak po ostatnim meczu Manchesteru United w lidze zaczynam się zastanawiać czy to napewno Barcelona ma najmocniejszą siłę ognia w Europie^^
Mysle że jeszcze nie powiniście tak ochoczo mówić o tym jak to Barca rozjedzie wszystkich i wszędzie bo w Finale Champions League czeka niespodzianka ^^ Tevez Berbatov CR7 Rooney i reszta pod wodzą SAF wcale sie was nie boją . Ba! myślą już o finale ( o ile oba kluby awansują) Także spokojnie panowie najpierw wygrajcie potem mówcie że jesteści najlepsi , nie odwrotnie ^^
0
Co to się stało super Barcelona która rozbiła Bayern 4-0 w LM ledwo ledwo 1-0 wygrywa . uuuuuu to nie dobrze. Lepiej nich trzema formę bo do finału z United juz nie daleko^^ A czerwone diabły chcą 6 tytułów w tym sezone zgarnąć także wiecie :D
0
heheh spokojnie spokojnie Barca jeszcze nie wygrała Ligi Mistrzów . Wiecie forma dziś jest jutro jej już nie ma ^^ Wystarczy popatrzyć na Liverpool 4-0 z Realem 4-1 z Manchesterem potem jeszcze 5-0 z kims tam w lidze grali co chcieli i jak chcieli i bańka prysła.
Barca zagrała super mecz ale trzeba zrozumiec że Bayern gra ostatnio beznadziejnie i wielu stawiało na jego wysoka przegraną .
Mysle że we wspomnianym wczesniej finale z United to juz tak sobie ładnie nie pogracie :}
To prawda że Diabły starciły 10 goli w 4 meczach i obecnie graja piach ale to raczej wina kontuzji i przemęczenia jezeli United wymeczy awans z Porto to potem już bedzie lepiej . czerwone Diabły mają taki skład że powinni jakoś się dostać do finału . przez 3 lata nie widziałem aby grali 2 mecze tym samym składem bez ani jednej zmiany. Swiadczy to o tym że są w stanie przełamac kryzys .
To będzie piękny finał ale ten mega optymizm jest jeszcze przedwczesny Barca tez gra o 3 trofea Real czycha a takich rezerw jak United na czarne dni to wy nie macie ^^
0
czego oni sie tam najarali w tej Barcelonie??? To co wczoraj widziałem to była masakra. Bayern nie był w stanie nic zrobić. Wyglądało to jakby Barca grała z jagileonią Białystok a nie z mistrzem Niemiec. W takiej formie Barca jest zdecydowanym faworytem Ligi Mistrzów . Szkoda jednak że na razie nie tyrafiła na godnego siebie rywala z którym zagrałaby na równym poziomie .
Mysle że duzym zaskoczeniem było zwycięstwo Chelsea z Liverpoolem na wyjeździe i to 3-1 !!! Sam już nie wiem co mam o tym myśleć jeszcze tydzien temu nie było na tej planecie siły która nieprzegrałaby z Liverpoolem conajmniej różnicą 3 bramek a tu nagle taki wyniki to u siebie? Nie wiem co sie stało nie da sie twgo wyjaśnić ale myśle że Hiding jest jakims magikiem .
Myśle że jasne jest juz że Barca zagra z Chelsea . NIe wiem kto jest faworytem po tym co ostatnio obserwuje mysle że wszystko może nastąpić . Barca może utzrymac forme i pokonać Chelsea albo może skończyć tak jak Liverpool .Utrzymanie tak wysokiej formy grając na kilku rontach jest prawie niemożliwe . Wiem to jako kibić United^^
Ciekawiej zapowiada się rywalizacja o 2 półfinał o ile Arsenal powinien awansować to mecz Manchesteru z Porto to dopiero bedzie zagadka :D Na Old Trafford czerwone diabły ledwo zremisowały .
Zespół gra na oparach !!! 150spotkań w dwa lata to dziwne że oni jeszcze żyją^^ i dalej są w grze o 5krotna koronę!!! To wydaje się niemozliwe Evra i Ronaldo są już zajechani na maxa i jak tak dalej pujdzie to się wykonczą. Myśle że mecz w Porto to bedzie dramatyczna walka United z własną słabością gracze SAF zechcą raz jeszcze oszukać własne zdrowie . Stawiam że United awansuje a potem ogra Arsenal jednak to już bardziej przypomina heroiczna walkę United z całym światem!!!Jeszcze po drodze graja w półfinale pucharu Anglii .
Finał to pojedynek Manchesteru United z FC Barcelona tak myslę . Jednak Barca gra teraz niesamowicie ta szybkość radość gry i szybkość . Wszyscy muszą się jej bać !Nawet jako kibic United musze przyznać wielką formę Messiego Eto i reszty. Szykują sie wieć wielkie emocje ale nie wiem czy Dramatyczna walka Teveza Rooneya i przebłyski geniuszu Ronaldo wystarczą na Barce^^
0
W tamtym sezonie to Barcelona miała szczęście że dostała sie do półfinału bo grała po drodze z bardzo słabymi zespołami . Takie jest losowanie w tamtym roku dopisywało Barsie teraz United .
Myśle ze przeprawa z Arsenalem nie bedzie łatwa. Co do barcelony to mysle że szanse tak naprawdę są równe . Bayern gra u siebie i niestety może rozgromic barcelone . Jezeli nawet barca awansuje to w starciu z The Reds nie będzie faworytem . To mało prawdopodobne abyście awansowali po meczu w Liverpoolu . Angielska piłka jest zbyt mocna dla reszty Europy . Ale fajnie by było zobaczyc finał Barca United. Tylko chyba barcelona nie da rady tam się znaleźć:]
0
Bardzo dawno nie pisałem na tej stronie:]
Chyba od ostatniego meczu Barcy z Mancheterm United.Ciekaw jestem jak Barcelona wypadnie w Lidze Mistrzów. Na chwilę obecna jest naprawde w wysokiej formie i chyba najlepiej prezentuje się ze wszystkich europejskich zespołów. W niezwykłej formie jest Messi. Mysle że barca jest głównym kandydatem do wygrania w LM.
Juz nie moge sie docekac spotkań z europejskimi gigantami bo na podobnym poziomie gra Juve Liverpool i Man United
0
Widać że Barca zagrała w końcu na wielkim poziomie. Rywale nie mieli nic do powiedzenia. Mimo że spodziewano się wyrównanego meczu to jak w 8 minut strzela sie trzy gole to tak się kończy :} Widać że Barca wynagrodziła swoim kibicom ostatnie mecze w których zawodziła skuteczność. A ten mecz mógł zakończyć się nawet na 9 .
Z taką formą Barca jest na chwile obecną jednym z najlepszych zespołów Europy i faworytem do wygrania LM
Gratuluje:]
0
Barca wygrała kolejny meczi chwała jej za to!
Co do wątku Ronaldo Messi. Nie nalezy ich tak porównywać. Ronaldo po kontuzji w tym sezonie zagrał dopiero 3 mecze i strzelił 2 gole. Jest bardzo dobrym technikiem i strzela prawie zawsze. Ale Messi też ma swoje zalety . Mysle że nie gra tak widowiskowo i ładnie dla oka ale za to bardziej zespołowo. poza tym jest bardzo młody także nie wymagajmy od niego aby był najlepszy w wieku kilkunastu lat :} Jeżeli chodzi o opinie ze Ronaldo to sprzedawczyk to jest ona nieprawdziwa. Mimo 100 mln euro ze strony Realu i jego astronomicznej propozycje zarobkowej Cris został w Manchesterze . Idiotyzmem jest nazywanie zawodnika sprzedawczykiem za to że zmienai barwy klubowe . To samo mozna więc powiedzieć o Eto i Henrym że są sprzdawczykami bo przeszli za duze pieniadze do Barcy. To paranoja :] Co do Zidane to nieporównujmy do niego nikogo. On był jedyny i Messi Ronaldo Kaka i Lapmard to nawet razem mu nie dorównują :]
Dla mnie osobiście Ronaldo jest lepszy od Messiego ale wielu się ze mną ma prawo nie zgadzać.
0
Barca wygrała kolejny meczi chwała jej za to!
Co do wątku Ronaldo Messi. Nie nalezy ich tak porównywać. Ronaldo po kontuzji w tym sezonie zagrał dopiero 3 mecze i strzelił 2 gole. Jest bardzo dobrym technikiem i strzela prawie zawsze. Ale Messi też ma swoje zalety . Mysle że nie gra tak widowiskowo i ładnie dla oka ale za to bardziej zespołowo. poza tym jest bardzo młody także nie wymagajmy od niego aby był najlepszy w wieku kilkunastu lat :} Jeżeli chodzi o opinie ze Ronaldo to sprzedawczyk to jest ona nieprawdziwa. Mimo 100 mln euro ze strony Realu i jego astronomicznej propozycje zarobkowej Cris został w Manchesterze . Idiotyzmem jest nazywanie zawodnika sprzedawczykiem za to że zmienai barwy klubowe . To samo mozna więc powiedzieć o Eto i Henrym że są sprzdawczykami bo przeszli za duze pieniadze do Barcy. To paranoja :] Co do Zidane to nieporównujmy do niego nikogo. On był jedyny i Messi Ronaldo Kaka i Lapmard to nawet razem mu nie dorównują :]
Dla mnie osobiście Ronaldo jest lepszy od Messiego ale wielu się ze mną ma prawo nie zgadzać.
0
Barca zagrała dobry mecz. Juz wczesniejsze spotkanieze w LIdze Mistrzów pokazało że trenerowi w końcu udało się zmotywowac zespół.Oczywiście wynik 6-1 jest dobrym rezultatem poprawiającym nastroje po słabym początku sezonu.Barca poprawiła swój najpowazniejszy mankament mianowicie skuteczność. Od razu widzimy tego efekty. O wielkiej barcelonie nie ma co jeszcze pisać bo nadal to nie ten sam zespół , ale jeżeli tendencja wzrostowa się utrzyma to Barcelona głodna sukcesów może bardzo namieszać w Europie.
Widac ze gwiazdy zaczynają grać a Messi znowu czaruje. Ale jeszcze jedna uwaga . Obserwuje że nie tylko Barca obudziła się ze snu zimowego. Manchester zremisował na wyjeździe z Chelsea i przez wiekszośc meczu prowadził.Real równierz pewnie wygrywa . Juventus pokonał Zenit. Widać że najwieksi mocarze Europy powoli dochodzą do dwnej formy. Takze nie ma co się zbytnio cieszyc i cięzko pracowac przyjmując wygrana jako dobry znak na przyszłość, która zwłaszcza w Lidze Mistrzów będzie bardzo trudna!
0
Eh wynik ostatniego spotkania na pewno nie zadowala. Ale należy jeszcze poczekać. Barca gra nieźle , a o wynikach spotkań na tym poziomie decyduja drobiazgi. Myśle że gdy Barca poprawi skuteczność to może spokojnie walczyć o mistrzostwo kraju.
Myśle że zawodnikom potrzeba dostosowania się do nowej myśli trenerskiej . A wyniki przyjdą same
0
Spokojnie panowie to dopiero poczatek sezonu. Barca zagrała słabo ale nie tylko ona jeszcze nie jest w optymalnej formie. Nie ma co czepiać sie trenera bo nie miał gdzie jeszcze się wykazać. Myśle że Barca jako klasowy zespół a co najważniejsze głodny sukcesu bedzie w stanie się zmotywować . Sezon jest długi a Barca nic jeszcze nie przegrała! Na tym zakoncze swój komentarz gdyż nie chce powiedzieć słowo za dużo!!!^^
0
to kup sobie wózek inwalidzki
0
Dobra koniec tego tematu. Nie rozmawiajmy juz o tym . Dalej myslcie sobie że Xavi jest lepszym technikiem od Scholesa ^^
I jeszcze coś Scholes gra w 1 zespole United od 1993 roku.
Czyli ma za sobą w zawodowej karierze 15 lat gry . Xavi i Iniesta razem mają na koncie 16 sezonów. Czyli sezon więcej niż Scholes i to właśnie sobie uswiadomcie że sumując lata gry w1 zespole to Xavi i Iniesta grają dłużej o rok strzelając w tym czasie 97 goli mniej.Także tłumaczenie o wieku graczy jest nie na miejscu bo Scholes gra krócej niż Iniesta i Xavi a wszystkie statystyki są tylko dowodem jak wielką jest postacią!
Jeżeli mówicie o technice Xaviego I Scholesa to powiem wam że jeszcze w tamtym sezonie to 33 Anglik był o klase lepszy i to on wyeliminował barce z LM a nie Xavi United:]
Widze że mało widzieliście jego spotkań :]
0
nikt wazny
Gdy rozmawiamy o Scholsie i fakty dobitnie przemawiają za mną to ty zmieniasz temat na Eto heheh.
Jezeli myślisz bądź w swoim zyciu kiedys myslałeś że Scholes ma mniej procent celnych podań na końcie w okresie swojej swietniści niż Xavi to sie mylisz!
Jeeli dalej po tym co napisałem pytacie i co z tego i co z tego to wam powiem że nie dociera do was normalna argumetacja. na każdy argument mozna odpowiedzieć i co z tego ? Więc znajdź jakis lepszy tekścik skoro nie wiesz kto to Scholes i co zrobił dla United. Widziałem jego mecze w których wasi pomocnicy to a zresztą.........zaraz ktoś napisze ze co z tego . Dla was nic hehe
0
Xavi i Iniesta zagrali 15 spotkań mniej od Scholesa i strelili 97 bramek mniej od niego . Czy choćby tak dobitna argumetacja coś wam mówi??
0
razer i wujo444
,,gracza oceniasz po wygranych, to szkoda słów. Jesteś po prostu idiotą"-Brawo to przepraszam po czym mam oceniać gracza?? daj spokuj bo glebe siejesz:]
,,od pomocnika nie oczekuje się zdobywania dużej ilości bramek" kolejny geniusz. Szkoda słów Widze ze macie bardzo malutkie rozumienie sportu a moich argumętów poza wyzwiskami nie macie czym obalić gdyż ja porównuje naraz obu zawodniów Barcy do Scholesa i nadal są gorsi :]]
A wy mnie nzaywajcie jak chcecie to świadczy o was ja przedstawiam fakty a wy nazywacie mnie idiota dzięki koledzy :/
0
Więc teraz dla wszystkich znawców matematyki:
Xavi i Iniesta zagrali razem w Barcelonie 545 spotkań i strzelilicałe 41 bramek!!!!!!!!!!!!!!!!!
Scholes zagrał w United 560 spotkań i strzelił 138 goli
Reasumując Scholes zagrał 15 spotkań więcej niż Xavi i Iniesta razem wzięci i strzelił bagatela 97 bramek więcej niż wasi idole!!!
I NIECH TO KTOŚ SKOMENTUJE
0
A teraz wasz Xavi w Barcelonie gra od 1998 roku z zespołem zdobył:
1998-1999 Mistrzostwo Hiszpanii
2004-2005 Mistrzostwo Hiszpanii
2005-2006 Superpuchar Hiszpanii
2005-2006 Mistrzostwo Hiszpanii
2005-2006 Puchar Ligi Mistrzów
W zespole rozegrał421 spotkań strzelił 28 bramek :}}}}
Iniesta
Z Barcelona zdobył :
2006 Liga Mistrzów
2005/2006 Superpuchar Hiszpanii
2005/2006 Mistrzostwo Hiszpanii
2004/2005 Superpuchar Hiszpanii
2004/2005 Mistrzostwo Hiszpanii
rozegrał 124 mecze i strzelił śmieszne 13 goli
Dziękuję!!!
0
Oczywiście podane dane sa jeszcze przed aktualizacją za sezon 07/08
0
Paul Scholes wychowanek Manchester United w zespole gra od 14 roku zycia czyli od roku 1988. Nigdy nie zmieniał klubu przez wiele sezonów był i nadal jest podporą zespołu.
W karierze tylko z 1 klubem zdobył:Premier League (7) - 1995/96, 1996/97, 1998/99, 1999/00, 2000/01, 2002/03, 2006/07.
FA Cup (3) - 1996, 1999, 2004.
Puchar Ligi (1) - 2006.
Liga Mistrzów (1) - 1999.
Puchar Interkontynentalny (1) 1999.
Tarcza Wspólnoty/Społeczności/Dobroczynności (5) - 1994, 1996, 1997, 2003, 2007
W zespole zanotował ponad 400 spotkań.
Ani Messi ani Xavi ani Iniesta nie są zawodnikami tej klasy. Messi jest za młody bo pewnie kiedyś moż być tak dobry ale to wszystko