0

cukierek12

hehehe na mnie takie tekściki nie działają. Lepiej idz kup pare zeszycików bo za dwa dni szkoł się zaczyna a w wieku lat 12 trzeba jeszcze do niej chodzić:]

Ten Scholes którego wyśmiewsz jest lepszy niż wszyscy pomocnicy Barcy. Biedaku pewnie się wczoraj dowiedziałeś że ktoś taki gra w piłkę a dziś piszesz co ci popadnie. Gdybym cię zapytał na jakiej podstawie sądzisz że Zenit jest jako klub lepszy od United to co mi odpowiesz Cukierasku?

0

hehehehe Widze że na forum dzieją się dziwne rzeczy! Zgłosze to administracji fora. Jedni widzą Cristiano na boisku inni na trybunach ktoś tam mało ważny mówi że go w Fifie kiedys widział. Jakiś kolega śmiszny pisze że Zenit jest ogulnie lepszy od Manchesteru

A co doScholesa to jest lepszy od Xaviego i Iniesty razem wzietych.

Jakiś koega zjadł za dużo cukierków i mu w głowie się pomieszało eh:]

0

nikt wazny - Ten mecz Bardzo mnie boli. Widac że wiele zespołów w Europie nadal wchodzi w sezon. Mimo wszystko to United ma 8 pomocników swiatowej klasy więc spokojnie . W nastepnym meczu na środku pewnie zagra Hargo Park Giggs i Carik( o ile wyleczy kostke) także nie ma co się o to martwić. sam jestem zawiedziony nie toleruje takiej gry United. Ale SAF ma już swoje sposoby motywacyjne ^^na mecz z Liverpoolem wszystko musi funkcjonować!!!

0

wujo444- Dokładnie myslałem troche o kim innym ale to moja subiektywna ocena:] Mimo wszystko Barca gra słabiej niż za czasów R10

0

gczoo77- jestem do dyspozycji:]

Prawda jest taka że dość delikatnie oceniace mój zespół :/

United zagrał najgorszy mecz od dawien dawna. czerwonym diabłom nic nie wychodziło .Brak był determinacji i pomysłu na gre. Żal patrzeć na taki mecz.

Rooney zawiód kompletnie widać że potrzeba Trasweru Berbatowa bardzo potrzebny jest nam nowy napastnik i rywalizacja w ataku. Nani i Anderson tragedia!! W przyszłości mają być zastępcami Giggsa i Scholesa ale na razie grają bardzo nierówno. Fletcher niwe pokazał nic!

Paradoksalnie w srodku najlepiej sprawował się właśnie Scholes. daleki jest od formy z tamtego sezonu kiedy to jego gol wyeliminował barcelone z LM . jego wczorajsze zagranie pozostawie bez komentarza.Ferdinand i Vidic nasrodku zagrali dobrze! Nevil troche bez pomysłu na gre a Evra wyraźnie bez formy , troche w 2 połowie chciał grać ale to wczoraj na Zenit było mało. Ogulnie lewa strona w pierwszych 45 minutach bardzo słabo. VDS jak zawsze dobry mecz. Tevez klasa sama dla siebie , najlepszy na boisku.

Zmiany O'Shey nieźle ale bez rewelacji Brown zdecydowanie lepiej od Nevila park jak zwykle dobrze . Waleczny ruszył srodek boisk.

W składzie na mecz brakowało z podstawowego składu Giggsa Carika Ronaldo i Hargo.

Nie ma co usprwiedliwiać United ze gra bez CR7 . To nie ma znaczenia na tym poziomie. Manchester ma wygrywać z kazdym i zawsze , kogo obchodzi czy Ronaldo gra czy nie?

Manchester to nie Barcelona że bez jednego zawodnika nie wie co się na boisku dzieje:] Ronaldo jest po cięzkiej operacji i szybko do formy nie wróci więc na niego nie ma co liczyć^^Trzeba złapać rytm gry po bardzo trudnym sezonie.

Kwitując mecz po którym dostałem przewlekłej nerwicy United zagrało prawie tak słabo jak Barca gdy grała o Super Puchar Europy z Sevillą.Mysle jednak że SAF poukłada zespół i w najblizszym meczu z LIVERPOOLEM zagra od poczatku 6 innych zawodników .

To tyle jeżel są jakies pytania zaraz na nie odpowiem"

0

ale w tedy nagrody nie wiadomo za co dostał Kaka. Taki jest sport/

0

Moim zdaniem nagroda dla CR7 była formalnością. Nie oszukujmy się ale jednak strzelił te 42 gole ! To dzięki niemu United wygrało wiele spotkań. Faktycznie przeciw dobrym rywalom nie błyszczy ale na chwile obecną jest najlepszy. Jezeli chodzi o nagrody dla piłkarzy Chelsea to wszystkie sa pomyłką! Lampard od kilku lat gra przeciętnie i nic super nie pokazał to samo Czech. Nie oszukujmy się że Van Der Sar był lepszy w tym sezonie . Tak samo Thery nikt nie powie że był lepszy od Rio Ferdinanda czy Vidica:]

No ale kto powiedział że świat jest sprawiedliwy.

Jeszcze odwołując się do sadów nad Ronaldo to jednak został królem strzelców w Lidze Mistrzów istrzelaw ważne gole Romie i Olimpiqowi. Fakt ze nie trafił 2 karnych ale nie jemu pierwszemu wielu lepszych nie strzelało w dużo ważniejszych meczach.

0

Grupa A -Chelsea i Roma

grupa B- Inter i Werder

Grupa C- Barcelona i Sporting

grupa D-Liverpool i PSV

Grupa E-Manchester i Celtic

grupa F-Bayern i Olimpic

grupa G-Arsenal i Fenebache

Grupa H- Juventus i Zenit

Tak wygląda tabela zespołów które awansują d 2 rundy!!!

0

H jest zabójcza!!!!!

0

u Real z Juve nie wygra :}

0

Barca Bayern Zenit Fiorentina

0

Każdy zespół ma lepsze i słabsze dni np Juve teraz Milan .Jako kibic Barcelony powinieneś o tym wiedzieć.

A z tej statystyki którą podałeś wychodzi że w Lidze Mistrzów ostatnimi laty w finale grają częściej Anglicy niż Hiszpanie. I nie ma co porównywac tego do Pucharu Uefa.

A jeżeli mówisz o tym dziwnym tworze którym jest Liverpool to tak się składa że ostatnio to on wyeliminował Barce z Ligi mistrzów w 2 rundzie :] A poza tym 21 razy wygrywał Mistrzostwo Angli i 5 razy Puchar Europy. Także myśl troche o tym co piszesz . I nie złość się na United bo może się tak zdarzyć że barce w tym sezonie spotka bardziej sroga lekcja niż w tamtym sezonie^^

0

Dobra wygadaliście się wszyscy teraz ja coś powiem. Sezon rozstrzygnie kto ma rację!

Czy ci którzy przedstawiają że w Gran Derbi i wszystkich innych rozgrywkach Hiszpańskich wygrał Real czy ci którzy obwiniają za to generała Franco :]

Czy racje mają ci którzy piszą że Real wygrał 9 razy lige mistrzów a Barca tylko 2 razy czy ci którzy piszą że to nie prawda ze było dawno sendziowie oszukiwali Alfredo di Stefano to nie gwiazda i to co było kiedyś się nie liczy :]

Teraz do podsumowania rozmowy przyda się puenta z Ligi Angielskiej tam mówią ,,Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz"

Proponuje popatrzcie na najblizszy mecz o Super Puchar Europy Manchester United -Zenit i zobaczcie gdzie obecnie jest Barca. Bo tak na prawdę to ani ona ani Real nie mają szans na wygraną w Lidze Mistrzów . Traz trwa era Angielskiej piłki w wykonaniu Manchesteru United który znowu na waszych oczach zdominuje Europę bez względu na Real i Barce hahahaha^^

0

RIPOSTA- Gdybym chciał się golic to bym od waćpanów języka pożyczył bo macie takie ostre że dziwię się jak sami się nie pokaleczycie:}!!

hehehe

0

Mał tego że nie macie argumentów to jeszcze myślicie ze macie racje! Obrażając innych sami wystawiacie sobie opinię i te wasze riposty że ktoś ma 8 lat czy 15 są smieszne :]

0

No to powiedz mi czemu real wybrali najlepszym klubem ostatniego 50 lecia a nie Barce? czemu od 2 lat to real jest mistrzem Hiszpanii a nie barca i czemu w historii był nim więcej razy??

0

Gran Derbi ze 150 ostatnich spotkań Real Barca 65 zwyci estw Realu 57 wygranych Barcy !!!O i tak to wygląda madraLO

0

nikt wazny Nie moge no normalnie nie moge weź znajdź jakieś normalne informacje bo to bzdury . Ze barca wygrała więcej razy z Realem niż real z barcą usuńcie ten wpis ludzie co za głupota!!!!!!!

Chyba sam się pofatyguje

0

A jeżeli chodzi o scisłość to wszyscy znawcy wiedzą że Liga Mistrzów to kontynuacja Pucharu Europy! Tak samo mów się że Liverpool wygrał 5 razy lige mistrzów czy manchester 3 bo każdy normalny człowiek poza tymi tu na forum uważa Lige Mistrzów za kontynuacje Pucharu Europy

Więc wystarczy tych marnych wymuwek że barca jest słabsza bo generał Franco ją zniszczył hehehehehehehehehehehe kolejna głupota

0

heheheh Tyle że jeżeli nie wiesz to Real został wybrany najlepszym klubem 50 lecia Dla Niewtajemniczonych:]

Mi chodzi o wszystkie spotkania Barcy i Realu i bilans tych spotkań. I powiedz mi kto więcej razy wygrał Real czy Barca?? I czym przebijesz ten argument

0

Mam rozwiązanie niech ktos poda w tej chwili bilans historycznych spotkań barcy i Realu madryt to jest miernik tego kto jest lepszy! ja wam powiem ze lepszy jest Real.

czemu real a nie barca został wybrany najlepszym klubem ostatniego 50 lecia?

A co do generała Franco to chyba on nie strzelał goli Barsie . Dla mnie licza sie wyniki sportowe a nie wasze słabe wymówki

0

Ja ci powiem co wygrała . Mistrzostwo Katalonii albo i tego nie :]

0

To skoro te rozgrywki o Pucyhar Europy były takie słabe to czemu Super Barca ich nie wygrała 10 razy!

I dobrze zauwazyłeś nie mówię o wszystkich kibicach barcy tylko o kilku kibolach którzy chcą się kłucić.

I zacznijcie się ustosunkowywac do podawanych przez nas faktów a nie non stop zmieniać temat!!@

0

A jak w Finale Ligi Mistrzów graliście z Milanem jak was ogolił chyba 4-0 czy jakoś tak to pewnie też byliście mocniejsi:]

O facet ja sobie to w złotych myślach zapisze ,,Ze nie m,a mocniejszych od Barcelony"

0

Barca nie ma mocniejszych od siebie heheheheh.

Wczoraj Wisła była od niej mocniejsza!!

A przed meczami z United sami kibice barcy nie mówię że wszyscy ale wielu obstawiało na United. Zresztą po co mam się kłucić skoro wy na własnym terenie jesteście słabsi od Realu. Real wygrał 9 razy Lige Mistrzów a Barca 2 hehe. Do kogo wy się poruwnujecie . A ja w sprytnie wyciętym przez ciebie cytacie z mojej wypowiedzi mówię o przywarach kibiców barcy a nie ludzi z jej otoczenia:] Czy znalazłeś tam słowo działacz , prezes zawodnik NIE!!! i cały czas czepiacie się tego realu uja tez go nie lubię ale on jest lepszy !!

0

Wierny nie oznacza ślepy:] A jeżeli nie wiecie gdzie kibice barcy wyśmiewali Wisłe to wam powiem. Tu na tmy forum 2 tygodnie temu przed 1 meczem na Camp Nou. Och jaką mieliście wtedy ucieche że Wisła zobaczy Camp Nou. Ze to bedzie powolne umieranie i jeszcze wiele głupot!! Ale teraz oczywiście nikt się nie przyznaje :/ Sam nie kibicuje Wiśle właściwie tyle że zawsze jestem za Polakami w Europejskich Pucharach nie ważne z kim by grali. Nie wiem zkąd mam ten głupi nawyk że zawsze kibicuje naszym. Czy gra Legia czy Wisła czy Lech. Osobiście jestem kibicem najlepszego zespołu Europy Manchesteru United.Ale zawsze umiem twardo powiedzieć co mi się nie podoba . Tak samo jest na poczatku tego sezonu te pierwsze 2 mecze United to tragedia . Tyle że Manchester bardzo szybko sobie z tym poradzi a barca od czasu gdy nie gra R10 straciła bardzo wiele. I do tego musicie się przyznać!

Co prawda w oczy kole!!!!!!!

0

To że Barca nie ma serca do gry mozna udowodnić prawie zawsze. Nie wiem czemu setki zaślepionych kibiców stara się bronić klubu po bardzo słabym meczu!

Nawet jak Real was ogrywa na Camp Nou a na SB wygrywa 4-1 to nadal macie jakieś wymówki że to że tamto.

Macie złe podejście do kibicowania.

Jak Manchester przegrał w zeszłym sezonie z Chelsea na wyjeździe 2-1 to do dziś ludzie mają pretensje do zespołu. A wy po tygodniu zapominacie jak Real nie zostawia watpliwości kto jest lepszy!

Bądźcie troche bardziej krytyczni co do zespołu. Bo od Barcy po prostu wymaga się aby takie mecze wygrywała rezerwowym składem.A my co zobaczyliśmy? Jak Henremu puszczają nerwy z niemocy jak Baszczyński mija 3 piłkarzy Barcy a obrona Wisły klepie z Eto w dziada:}

No i ocywiście fakt ze głównym zagrozeniem pod bramką mistrza Polski był rezerwowy obrońca Pique.Dodam że do niedawna był ostatnim rezerwowym obrońcą United a dziś gra ofensora w Barsie heheh.

Z tym trzeba się pogodzić i nie bronić zespołu tylko zrozumieć że jest jeszcze wiele rzeczy do poprawienia.

I na zakonczenie cieszy mnie jeszcze to że Wisła ujawniła wszystkie słabości Barcelony i utarła nosa jej i niektórym przemądrzałym kibicom nie szanującym rywali.

Ale to już taka przywara Barcy że drwi ze słabych a boi się mocniejszych od siebie .

0

Witam wszystkich kibiców Barcy:]

W pierwszych słowach przypominają mi się komentarze z przed 2 tygodni kiedy wszyscy tu wyśmiewali wisłę i mieszali ją z błotem.Wszyscy w dobrych nastrojach chełpiąc się dogryzaniem polskiego zespołu.

Po wczorajszym meczu widze że mamy do czynienia ze starą nieporadną i słabą Barcą z zeszłego sezonu.I nic nie jest w stanie usprawiedliwić takiej gry Dumy Katalonii. Niemożliwe stało się faktem a Barca przegrała 1 raz w tym sezonie. Po raz kolejny mamy dowód na tezę że Barce może pokonać karzdy zespół w Europie nie zależnie od tego kto tam gra liczy się serce do walki którego Barca nie posiada.

Bardzo się ciesze że właśnie Wisła utarłą nosa tymwszystkim kibicom Barcy którzy nie dawno mówili że Barca jest niedopokonania:]]]

Z taką grą nie wygracie nic w tym sezonie .A w Lidze Mistrzów nie bardzo widze szanes Barcy w meczach z Chelsea Liverpoolem czy Bayernem

Wczorajszy mecz to kolejna kompromitacja Barcyi sukces Wisły!!!!!!!!!!!

0

Niestety niespodzianki nie było. Barca pokazła jaka różnica dzieli mistrza Polski od Dumy Kataloni. Wisła zagrała bez przekonania i pomysłu na gre! Poprostu oddała ten mecz Barcelonie. Barca nie pokazała nic ciekawego. Zagrała jak na sparingu bez problemów rozbijając Wisłę. Sprawa awansu jest przesądzona . Jednak dalej nie mamy miarodajnej odpowiedzi w jakiej formie jest Barca. Myślę że gdyby musieli to strzelili by jeszcze 4 gole

Nie ma się nad czym rozwodzić. Poczekamy jakBarca zagra z kimś na swoim poziomie . W tedy zobaczymy jak to wszystko wygląda

Mysle że Boca Juniors jako równie dobry a pewnie i lepszy technicznie zespół stawi czoła Katalończykom

0

Oczywiście ranking jest jak zawsze sporym zaskoczeniem !

Tylko pierwsza pozycja znowu ta sama . Ale nic dziwnego nikt nie zakwestionuje nawet tutaj pierwszego miejsca dla

United.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?