Rayan Giggs
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Manchester
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wisła nie stoi na straconej pozycji. Już zapomnieliście jak w tamtym sezonie Barca dostawała lanie w lidze od zespołów niekiedy słabszych od Wisły. Nie wiemy w jakiej formie jest barca. Jezel będzie grała tak jak w tamtym sezonie to może się bardzo przeliczyć!
Pamiętam mecze Wisły z Schalke jak na wyjeździe wygrywali 4-1. Widać że Wisła jest na gazie jeżeli będzie grała na 100% możliwości to szykuje się dobry pojedynek.
Wszystko jednak zależy od Barcy . Jak zdoła się zmobilizować na mecz z Wisłą to wygra przewagą 2, może 3 goli i sprawa załatwiona . Ale jeżeli nie zagra mocnym składem i zadowolo się jednobramkowym prowadzeniem czy też wynikiem 2-1 to w Krakowie wcale nie będzie już takim wielkim faworytem. I może w oczach wielkiej barcy pojawi się dziwny strach jak Wisła da z siebie wszystko?Jezeli więc Barca w pierwszym meczu zdecydowanie nie wygra to Wisła ma realne szanse na awans!!!!!
0
Oj wy kibice Barcy macie jakąś taką dziwna skłonność do szydzenia ze słabszych i nie szanowania mocniejszych od siebie!
Już zapomnieliście jak ostatnio w lidze Barca dostawała srogie lanie od zespołów niekiedy słabaszych od Wisły. Jeżeli Barca zlekceważy krakowski zespół jak to robiła z przeciwnikami w lidze i pamiętamy jak się to kończyło to i w tym przypadku może być podobnie!
Wisłą jest na fali
Pamiętam jakl wygrywała z Shalke na wyjexdzie 4-1 . A Barca ostatnio się z nim meczyła!
Jeżeli Barca bedzie grała tak jak w tamtym roku w lidze a Wisła zagra na 100% to się bardzo rozczarujecie.