Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Moze nie pisz, po tym jak piles.
0
I Denis nie odehdzie, niestety.
0
Mamy Alene i Puiga w ich miejsca.
0
Mnie cieszy, ze Samper se queda, fajnie byloby zobaczyc Denisa odchodzacego z Barcy.
2
Xd. Co brales?
0
I bardzo dobrze, ze Samper zostaje. Denis to inna bajka. Samper zasluzyl na nia, jako jeden z nielicznych przebil sie przez cala La Masie i ma nie dostac szansy?
0
Oby Mou byl. Do Manchesteru mam z 3-4 H.
0
Ale gdzie AS i jaka to jest gazeta, a gdzie Barca i Girona.
0
AS. Xd
0
Co poradzisz. Niektorych trzeba zamknac w klatkach, a zwlaszcza tych ma gorze.
0
Mi sie snilo to jak siedzialem na kiblu i sralem, rto znaczy robilem kal.
0
Spytaja sie zarzadu, czemu zasilaja Barce B. Tam powinni grac pilkarzy Juvenilu A i B plus lekkie transfery tak 3-4.
0
To nie jest tak, ze nie moga. Spojrz Grimaldo, Samper, czy Palencia (on powinien po odejsciu Alvesa hrac w pierwszej ekipie). Grimaldo i Samper nie dostali szansy, kryzys byl po odejsciu Pepa i trwal do przyjscia Lucho. Mlodzi nie dostaja swojej szansy, a nie, ze sie nie przebijaja.
E. Dodam, ze Samper przeszedl przez wszystkie druzyny w La Masii i szansy nie dostal.
0
Jaki kryzys?
0
Kurtis dziurawy, Navas recznik, a Casilla, to Cassilas bez s i skilla na taki klub jak Real.
0
Niektorzy musza odejsc, zeby przyszli nowi.
6
Nie.
13
No skoro zostal wybrany MVP, to chyba rozegral dobry mecz.
12
Grimaldo.
0
Ja rozumiem, ze wiekszosc zwraca uwage na grubego, ale ja to wrzucilem, aby pokazac roznice miedzy zwyklym pilkarzem, a GOAT.
0
Messi i Suarez przed meczem na pastwisku.
https://www.instagram.com/p/Bm6igqAHQfU/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1ec70uojn5hgs
2
No to dales porownanie.
0
Stracil do niego sympatie, po tym w jaki sposob celebrowal gola. Zycze mu duzo dobrego i tyle.
14
Nasza Brazylijska sila!
https://www.instagram.com/p/BnD5fc-BODA/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=t54yiwe6tl0d
0
Dla 6 pomocnikow to maks.
0
Po pierwsze. Adrien i Paul to techniczni gracze, po drugien trzeba go kupic jak najszybciej, ale moim zdaniem Arthur bedzie lepszy od niego.
0
Posiadanie nie, tiki taka tez nie i styl Barcelony tez nie.
0
A miesiac temu martwili sie tym, ze bylo ponad 30 graczy. Xd
64
Turbodzban.
0
A co napisal kolega?