0

Zwiazani z Baskonia.

47

Chyba Baskow.

0

Nie chcieli.

0

Messi z Chelsea, Ronaldo z Bayernem. Plus to jest UEFA, więc MUNDIAL wsadz sobie gdzies.

1

CR? Modric? WTF?

1

16 dlugich pilek, z czego z 10 centr.

1

Zaraz bedzie 3. Xd
Fajne 1-0 przy okazji. Xd

0

I nici z 10%. Xd

1

Wydaje mi sie, ze zmarnowalismy go.

5

Podobno nie zdominowalismy w pierwszej polowie i nie potrafilismy oddac strzalu.

0

I tak grali ladnie przeciwko autobusowi, ale inni by chcieli odrazu powrotu do czasow Pepa.

0

Dla mnie Luis gral przyzwoicie, popelnial bledy, ale zaczyna grac lepiej.

0

Dla mnie to bylo 4-3-3 caly mecz I Messi jak zawsze prawa strona I czasem srodek, gdy gral za Lucho w 1szych dwoch sezonach.

0

Gruby, a kto moglby dac Messiemu pilke jak nie on.

2

Strasznie mi to przypomina pierwszy mecz pierwszego sezonu za Lucho.

2

Suarez wyjasnia hejterow!

2

Nie szczelajo I zero stylu, Valverde out!

0

Aha, no chyba ze tak. To CL nasza w tym sezonie mowisz?

0

Fajnie powiedzial Miroslawski. Oni juz nie klepia na wlasnej polowie, tylko przeciwnika, mam nadzieje na wiecej takich obrazkow.

0

Ile razy to sie wydarzylo? W sezonie 08/09, 10/11, 14/15, ale czy w 05/06?

0

W koncu zepsul proste podanie. He's back!

0

Tak? A w pierwszym sezonie pod wodza Papy Martino?

0

Plus to, ze rywal autobusem gra I pewnie nikt nie zauwazyl, ze to bylo 11 strzalow.

0

3-0*. :)

0

Wiem. xd
To jest brak myslenia.

0

Mi sie gra podoba, ale brak ostatniego podania, przez autobus. A jak jest, to skutecznosc. Przydalyby sie luty z dystansu.

8

La Rambla dalej mysli, ze graja brzydko, a prawda jest taka, ze gra jest fajna, tylko brak ostatniego podania I ciagle ten autobus siedzi w polu karnym. Jedyne czego brak, to strzaly z dystansu.

1

Baw sie z autobusem. Nie ma szans, trzeba katowac, az sie uda.

0

Ktos mowil o golu nr 6000 z wolnego. O to szansa.

0

Xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?