Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zwiazani z Baskonia.
47
Chyba Baskow.
0
Nie chcieli.
0
Messi z Chelsea, Ronaldo z Bayernem. Plus to jest UEFA, więc MUNDIAL wsadz sobie gdzies.
1
CR? Modric? WTF?
1
16 dlugich pilek, z czego z 10 centr.
1
Zaraz bedzie 3. Xd
Fajne 1-0 przy okazji. Xd
0
I nici z 10%. Xd
1
Wydaje mi sie, ze zmarnowalismy go.
5
Podobno nie zdominowalismy w pierwszej polowie i nie potrafilismy oddac strzalu.
0
I tak grali ladnie przeciwko autobusowi, ale inni by chcieli odrazu powrotu do czasow Pepa.
0
Dla mnie Luis gral przyzwoicie, popelnial bledy, ale zaczyna grac lepiej.
0
Dla mnie to bylo 4-3-3 caly mecz I Messi jak zawsze prawa strona I czasem srodek, gdy gral za Lucho w 1szych dwoch sezonach.
0
Gruby, a kto moglby dac Messiemu pilke jak nie on.
2
Strasznie mi to przypomina pierwszy mecz pierwszego sezonu za Lucho.
2
Suarez wyjasnia hejterow!
2
Nie szczelajo I zero stylu, Valverde out!
0
Aha, no chyba ze tak. To CL nasza w tym sezonie mowisz?
0
Fajnie powiedzial Miroslawski. Oni juz nie klepia na wlasnej polowie, tylko przeciwnika, mam nadzieje na wiecej takich obrazkow.
0
Ile razy to sie wydarzylo? W sezonie 08/09, 10/11, 14/15, ale czy w 05/06?
0
W koncu zepsul proste podanie. He's back!
0
Tak? A w pierwszym sezonie pod wodza Papy Martino?
0
Plus to, ze rywal autobusem gra I pewnie nikt nie zauwazyl, ze to bylo 11 strzalow.
0
3-0*. :)
0
Wiem. xd
To jest brak myslenia.
0
Mi sie gra podoba, ale brak ostatniego podania, przez autobus. A jak jest, to skutecznosc. Przydalyby sie luty z dystansu.
8
La Rambla dalej mysli, ze graja brzydko, a prawda jest taka, ze gra jest fajna, tylko brak ostatniego podania I ciagle ten autobus siedzi w polu karnym. Jedyne czego brak, to strzaly z dystansu.
1
Baw sie z autobusem. Nie ma szans, trzeba katowac, az sie uda.
0
Ktos mowil o golu nr 6000 z wolnego. O to szansa.
0
Xd.