Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mam 17lat i uwazam, ze to jest gowno. Wiek to nie wszystko.
0
Slepym.
6
Chyba jedyny Rusek, ktory wyrzucil Real za burte w PK jako ich pilkarz.
0
Isco, Modric, Kroos.
0
2 slowa. Barca Pictures.
1
Rzadko sie na to decyduje, cos jak Busi.
0
Lewa.
1
Jeszcze Arthur i Malcom do tego.
32
Taki Navas, ale o niebo lepszy.
1
Ma ktos moze link do filmu Thor:Ragnarok? Nie moge znalezc, a chcialbym obejrzec.
0
Za drogo. Inter mowic ble.
2
Nad Mbappe sie spuszczaja od meczu z Argentyna i podania w meczu z Belgia. Xd
0
Xd.
8
Troche malo, ale zeby pokazac wszystko, to przyda sie kilku godzinny film.
1
Znowu brak rodaka na lawce Legii, nic nowego.
0
Chociaz Mirande mogl wpuscic. Szkoda, ale Suarez jest genialny.
0
Mogl wpuscic Rakitic/Vidal za Busiego i Cpu za Rafe, a tak, to zrobil inaczej i wyglada to gorzej.
0
Hello? A Xavi kiedy?
2
Od wejscia Rakiety juz nie gramy tak, jak w pierwszej i to jest widoczne.
0
Fantastyczne przedluzenie Alby. :D
0
12 sezon z rzedu przynajmniej jednaz bramka przeciwko Sevilli.
0
I znowu Suarez na 9tce. :D
0
Ma ktos link? Albo strone, z ktorej mozna szukac meczy?
0
4-2-3-1. I to jest papierek. Na boisku inaczej bedzie.
0
No to 2.
2
Antoine gotowy do sezonu.
https://www.instagram.com/p/BmYgZPqgqrk/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=16kusa7pdwgkp
3
Brakuje mi Pinto. :/
0
Silna lawka jest wtedy, gdy laczysz mlodych, przyszlosciowych i glodnych gry w pierwszym zespole wychowankow/pilkarz rezerw z kilkoma pilkarzami rezerwowymi pierwszego skladu.
0
Wrocil krol przegranych. :V
36
Oj Boziu, to juz kawalow nie mozna robic? Wezcie sie ogarnijcie ludzie. Sztywniacy sami tutaj, czy co? -.-