Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Messi jeszcze to poprawi.
1
Busi kiedys mowil, ze zakonczy karire lekko po 30. Sam nie wiem. Czuje Luisa, ale za pewne.
0
Cos dla zwolennikow Pogby. Barca kupuje SMS oraz oddaje Rafe do Lazio I robi wymiane z United. :D
0
Suarez, czy Busi? A moze Rakitic?
27
Co w tym smiesznego? To ekstraklasa.
0
10/11 dublet byl.
1
Co sie dzieje? Czlowieka nie ma pare godzin i juz La Rambla sie podziela. Wytlumaczy ktos?
0
No i dobrze. Niech pan idzie i nigdy tu nie wraca.
0
Nie dam, bo nie mam, a nawet jakbym mial, to i tak bym nie dal.
0
Idz i zarob nierobie.
2
Onda Cero. Tak na pocieszenie. Tier 5.
0
Wlasnie za to nikt go tutaj nie chce, ale nie rozumie, ze on dojrzal pilkarsko I poprawil swoje umiejetnosci pilkarskie I lepiej gra niz 2 lata temu.
1
No I git gut, widac ze swoj Ziomek, tez musial sie na nich zrewanzowac.
0
No ciezko 18 - latkowi ustabilizowac forme. On musi pierw dojrzec pilkarsko I dlatego, chce Munira na ten moment, ktory dojrzal I jest lepszy w tej chwili.
1
To bylo 2 lata temu. Teraz sie zmienial, lepiej gra na krotko, probuje z dystansu, probuje dryblowac, rozgrywac, wymiennosc pozycji I zagra na kazdej pozycji w ataku.
1
I znowu faks zostal wyslany za pozno. ;D
0
Abel to mobilny napastnik I ma jak dobrze pamietam rekord goli w mlodziezowej kadrze Hiszpanii. Oprocz niego w szkolce mamy jeszcze kilku innych.
0
Trzymac go jak najdluzej I dawac szanse Munirowi I Abelowi w przyszlosci. Abel moze odpalic, a Munir bedzie drugim Pedro.
5
Za to ty byś się załapał do klubu B klasy.
0
Tych trzech od lewej mogłoby być nowym pokoleniem.
1
Ja się lepiej czuję gdy napastnik jdst ruchliwy i może zmieniać pozycję, u Paco tego nie widać, Munir już to ma. Zależy od tego jak odbieramy 9tke w Barcy.
0
Za to z Paco lepiej.
3
Javi Martinez i Ander Herrera z tych lepszych Baskow. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Bieszczady/Malediwy.
6
Juve tez ryzykowalo w 2003.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Klasyczna 9 niepotrzebna, tylko mobilny napastnik.
0
Z cukru sa, czy co?
1
Mi sie marzy ktos z La Masii.