6

Messi jeszcze to poprawi.

1

Busi kiedys mowil, ze zakonczy karire lekko po 30. Sam nie wiem. Czuje Luisa, ale za pewne.

0

Cos dla zwolennikow Pogby. Barca kupuje SMS oraz oddaje Rafe do Lazio I robi wymiane z United. :D

0

Suarez, czy Busi? A moze Rakitic?

27

Co w tym smiesznego? To ekstraklasa.

0

10/11 dublet byl.

1

Co sie dzieje? Czlowieka nie ma pare godzin i juz La Rambla sie podziela. Wytlumaczy ktos?

0

No i dobrze. Niech pan idzie i nigdy tu nie wraca.

0

Nie dam, bo nie mam, a nawet jakbym mial, to i tak bym nie dal.

0

Idz i zarob nierobie.

2

Onda Cero. Tak na pocieszenie. Tier 5.

0

Wlasnie za to nikt go tutaj nie chce, ale nie rozumie, ze on dojrzal pilkarsko I poprawil swoje umiejetnosci pilkarskie I lepiej gra niz 2 lata temu.

1

No I git gut, widac ze swoj Ziomek, tez musial sie na nich zrewanzowac.

0

No ciezko 18 - latkowi ustabilizowac forme. On musi pierw dojrzec pilkarsko I dlatego, chce Munira na ten moment, ktory dojrzal I jest lepszy w tej chwili.

1

To bylo 2 lata temu. Teraz sie zmienial, lepiej gra na krotko, probuje z dystansu, probuje dryblowac, rozgrywac, wymiennosc pozycji I zagra na kazdej pozycji w ataku.

1

I znowu faks zostal wyslany za pozno. ;D

0

Abel to mobilny napastnik I ma jak dobrze pamietam rekord goli w mlodziezowej kadrze Hiszpanii. Oprocz niego w szkolce mamy jeszcze kilku innych.

0

Trzymac go jak najdluzej I dawac szanse Munirowi I Abelowi w przyszlosci. Abel moze odpalic, a Munir bedzie drugim Pedro.

5

Za to ty byś się załapał do klubu B klasy.

0

Tych trzech od lewej mogłoby być nowym pokoleniem.

1

Ja się lepiej czuję gdy napastnik jdst ruchliwy i może zmieniać pozycję, u Paco tego nie widać, Munir już to ma. Zależy od tego jak odbieramy 9tke w Barcy.

0

Za to z Paco lepiej.

3

Javi Martinez i Ander Herrera z tych lepszych Baskow. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Bieszczady/Malediwy.

6

Juve tez ryzykowalo w 2003.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Klasyczna 9 niepotrzebna, tylko mobilny napastnik.

0

Z cukru sa, czy co?

1

Mi sie marzy ktos z La Masii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?