Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
Jak mowil E.V. Jak napastnik dochodzi do sytuacji, to dobrze, a jak wykorzysta, to lepiej.
0
Ale w porownaniu do Paco przynajmniej dochodzi do tych sytuacji, a nie czeka sobie na koniec meczu.
0
Widzialem jedna probe uderzenia I to z dystansu, naprawde wiele tych setek, Paco nawet strzalu nie oddal I nie szuka pozycji.
1
Tia.
0
5 asyst I 4 asysty???
8
Ogladasz inny mecz? Munir to dla nas idealny napastnik. Mobilny, wymiennosc pozycji, poklepie, strzeli z dystansu, przezuci, drybling.
0
Daj kto linka, bo wyprzedza gre Iwanski.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Thx.
0
Ma ktos link do meczu?
7
Xd.
14
Komentarz usunięty
1
Kogos brak.
7
I Marlon, Mina oraz Paco. Mozna dolozyc Sampera (niestety), bo mamy Vidala.
0
Xd. Niezły ojciec.
0
Te krótkie filmiki nie pokażą tego co grał Leo, tu jest potrzebny kilku godzinny film.
0
Casemiro to typowy przecinak z dobra technika i szybki. Kroos nie jestem pewien, ale chyba cofniety rozgrywajacy.
3
Messi 2011/12.
https://www.instagram.com/p/BmEJFMxAUkO/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=l20u081yqguc
34
Gdzie problem? Pyta sie o zdanie innych.
0
Czym? Meczem z Argentyna, golem do pustaka, golem w finale i podaniem w meczu z Belgią? Neymar to wciaz poziom wyzej.
0
Arthur 6, Aleña 8, Denis 25.
3
Komentarz usunięty
1
Bedzie albo jak za Lucho, czyli kontry, albo bedziemy przejmowac inicjatywe. Tak cos czuje.
0
Rafinha za drogi. Blee
0
CSGO/CSS?
2
Aleña nigdzie się nie rusza.
1
I Aleña jeszcze.
0
Porozumienie, a nie transfer.
0
Za pol roku.