Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O kurcze, ale szybko ten czas leci, juz 17 lat.
1
Valdek porównał odejścia, a tamci gadają bzdury.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jaki artykuł? Ja tam nic nie widzę.
3
Roberto chyba zawieszony, ale nie pamiętam.
0
Moze Arthur zagra z Sevilla? Jak myslicie?
0
Dwóch Davidów, jeden Silva, a drugi Villa. Obaj są legendami.
https://ig.me/2dfsg6fUs32Ga8O
0
Simeone oszalał! Meksykańskie fala! Czyste szaleństwo! Od morza, do Materaca!
2
Ja jestwm za jego pozostaniem caly czas.
1
O Boziu, na chleb mi nie starczy, to dorobic sie musialem, a ze za polecenia na LR mozna kase zgarniac.
3
Niech postawia na mnie, w koncu polak.
12
Feliz Cumpleaños Dios!
https://ig.me/2dkJaDYXQtL7Mxk
123
I wtedy ja mu mowie, zaloz klub pilkarski.
0
Xd.
0
Nie, mowil ze to bedzie "jego rok".
0
Denis mowilem, ze nie odchodzi, fajny mit.
0
O, wrociles.
1
Ksiegowy! Zrob mi kawe, przynajmniej sie nie zasiedzisz.
2
Johan u nas mial "9".
0
"6" Arthur, a "8" niech czeka na Puiga, ewentualnie Sergi Roberto.
1
2 lata temu pelnilby ja Grimaldo.
2
Nie wybrano numerow, a Premoer League zaraz startuje i dlatego Totki mialy, a my nie.
2
Alene, i z rezerw kilku jest, a jak zostanie, to takze Samper. Cou tez w pomocy moze grac.
0
Lepsze to niz nic.
0
Sam sobie odpowiedziales.
0
Gol.
1
Obroncy zazwyczaj strzelaja pewnie.
1
Widac, ze farmer.
1
Ale ten farmer sie upokarza, zamiast zmienic caly sklad to zrobil male roszady i chce wygrac, zero szans dla mlodych.
2
Widac, ze farmer chce wygrac.