1

O kurcze, ale szybko ten czas leci, juz 17 lat.

1

Valdek porównał odejścia, a tamci gadają bzdury.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jaki artykuł? Ja tam nic nie widzę.

3

Roberto chyba zawieszony, ale nie pamiętam.

0

Moze Arthur zagra z Sevilla? Jak myslicie?

0

Dwóch Davidów, jeden Silva, a drugi Villa. Obaj są legendami.

https://ig.me/2dfsg6fUs32Ga8O

0

Simeone oszalał! Meksykańskie fala! Czyste szaleństwo! Od morza, do Materaca!

2

Ja jestwm za jego pozostaniem caly czas.

1

O Boziu, na chleb mi nie starczy, to dorobic sie musialem, a ze za polecenia na LR mozna kase zgarniac.

3

Niech postawia na mnie, w koncu polak.

12

Feliz Cumpleaños Dios!

https://ig.me/2dkJaDYXQtL7Mxk

123

I wtedy ja mu mowie, zaloz klub pilkarski.

0

Xd.

0

Nie, mowil ze to bedzie "jego rok".

0

Denis mowilem, ze nie odchodzi, fajny mit.

0

O, wrociles.

1

Ksiegowy! Zrob mi kawe, przynajmniej sie nie zasiedzisz.

2

Johan u nas mial "9".

0

"6" Arthur, a "8" niech czeka na Puiga, ewentualnie Sergi Roberto.

1

2 lata temu pelnilby ja Grimaldo.

2

Nie wybrano numerow, a Premoer League zaraz startuje i dlatego Totki mialy, a my nie.

2

Alene, i z rezerw kilku jest, a jak zostanie, to takze Samper. Cou tez w pomocy moze grac.

0

Lepsze to niz nic.

0

Sam sobie odpowiedziales.

0

Gol.

1

Obroncy zazwyczaj strzelaja pewnie.

1

Widac, ze farmer.

1

Ale ten farmer sie upokarza, zamiast zmienic caly sklad to zrobil male roszady i chce wygrac, zero szans dla mlodych.

2

Widac, ze farmer chce wygrac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?