9

I ci to ma do rzeczy? Jest rodowitym Niemcem, tam sie urodzil. To nie jest zaden odmieniec, bo jest muzulmaninem, tylko jest jednym z nich (Niemcow). Nie potrafia uszanowac, to niech nie komentuja.

11

Cena panie, cena.

1

Mnie nie irytuje, jesli ma duzy udzial w pieknych akcjach zakonczonych golami, albo ma udzial przy golach lub sam strzela.

0

Messi tez czlapi.

6

Tak serio, to szkoda mi go. Urodzil sie w Niemczech, a i tak problemy, bo rodzice z Turcji i muzulmanin.

0

Bo kebab i muzulmanin.

1

Wstawaj, zesrałeś się.

0

A, czy to prawda, ze z zarzadu klubu wyrzucony zostal 40 lat pracujacy w Barcy (nie pamietam imienia i nazwiska) czlowiek, przez pana statystyke Segure?

1

Niedawno wyszedl nowy trailer do filmu Godzilla II Król potworów. O to on.

5

Za Busiego mamy Oriol w Barcy B.

1

0

Zawodnik przyszlosciowy, tylko cena troche taka za niska jak na United.

0

Niestety, ale nie.

1

To polsat i NC+.

0

Jesli chcesz polowe LL i LM, to polsat, a jak LL i PK i LA, to nc+, bo nc+ i eleven dziela sie LL na pol.

1

Elo, mordo, sztosik.

17

1szy i najwazniejszy. Nie obstawiaj ekstraklasy.

2

Daj pilke na woleja z polowy boiska, to trafi Ci w okienko, daj mu na woleja z 5tego metra, to trafi w poprzeczke i przypadkiem trafi go gdzies pilka i wpadnie do bramki.

0

Obecnie gram na 2mb/s caly czas, nic nie laguje, ale jak ktos odpala yt, to ping rośnie.

0

Trener chce Pogbe, ale cena 150mln.

0

A pozniej. Barcelona offers £80m for Willian.

12

Cucu, Miranda.

0

Szczęśliwe lądowanie w Edynburgu. :D

0

Xd. Zastępców nawet dwóch mamy, jeden gorszy, a drugi lepszy i wejdzie w przyszlym sezonie.

1

Messi i Nadal. :O

0

Zarząd nieudolny, zarząd nie sprzedaje. :P

2

Powiedz mu, żeby zaczął z starszych gier.1.6 bedzie idealne.

0

A raczej z nicb wracam. :)

0

Dobra. Niedlugo spać, żeby rano wstać i w podróż na lotnisko ruszać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?