Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
I ci to ma do rzeczy? Jest rodowitym Niemcem, tam sie urodzil. To nie jest zaden odmieniec, bo jest muzulmaninem, tylko jest jednym z nich (Niemcow). Nie potrafia uszanowac, to niech nie komentuja.
11
Cena panie, cena.
1
Mnie nie irytuje, jesli ma duzy udzial w pieknych akcjach zakonczonych golami, albo ma udzial przy golach lub sam strzela.
0
Messi tez czlapi.
6
Tak serio, to szkoda mi go. Urodzil sie w Niemczech, a i tak problemy, bo rodzice z Turcji i muzulmanin.
0
Bo kebab i muzulmanin.
1
Wstawaj, zesrałeś się.
0
A, czy to prawda, ze z zarzadu klubu wyrzucony zostal 40 lat pracujacy w Barcy (nie pamietam imienia i nazwiska) czlowiek, przez pana statystyke Segure?
1
Niedawno wyszedl nowy trailer do filmu Godzilla II Król potworów. O to on.
5
Za Busiego mamy Oriol w Barcy B.
1
To juz chyba znamy powody swietnej formy Ivana.
https://www.instagram.com/p/BlitQxIh41Z/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=hcbpeahwllhk
0
Zawodnik przyszlosciowy, tylko cena troche taka za niska jak na United.
0
Niestety, ale nie.
1
To polsat i NC+.
0
Jesli chcesz polowe LL i LM, to polsat, a jak LL i PK i LA, to nc+, bo nc+ i eleven dziela sie LL na pol.
1
Elo, mordo, sztosik.
17
1szy i najwazniejszy. Nie obstawiaj ekstraklasy.
2
Daj pilke na woleja z polowy boiska, to trafi Ci w okienko, daj mu na woleja z 5tego metra, to trafi w poprzeczke i przypadkiem trafi go gdzies pilka i wpadnie do bramki.
104
https://www.instagram.com/p/BlgmIQBHeR0/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1osyn7yijyw3j tzwn. Typowy Suarez. xD
0
Obecnie gram na 2mb/s caly czas, nic nie laguje, ale jak ktos odpala yt, to ping rośnie.
0
Trener chce Pogbe, ale cena 150mln.
0
A pozniej. Barcelona offers £80m for Willian.
12
Cucu, Miranda.
0
Szczęśliwe lądowanie w Edynburgu. :D
0
Xd. Zastępców nawet dwóch mamy, jeden gorszy, a drugi lepszy i wejdzie w przyszlym sezonie.
1
Messi i Nadal. :O
0
Zarząd nieudolny, zarząd nie sprzedaje. :P
2
Powiedz mu, żeby zaczął z starszych gier.1.6 bedzie idealne.
0
A raczej z nicb wracam. :)
0
Dobra. Niedlugo spać, żeby rano wstać i w podróż na lotnisko ruszać.