0

Przytoczę mój komentarz z przed wczoraj.

https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6494401.html

2

Mbappe? Za co.

1

Zwlaszcza z kaartkami w meczu z Argentyna.

3

No nie bardzo. Jak och ogladalem, to widzialem Real Madryt w 2016 i 2017.

1

To ja wole ten szrot i miec druzyne, niz jednego pilkarza.

13

Wole ogladac Barce, niz to.

0

Co ty porownujesz?

15

Latwa grupa. Po wyjsciu: Ledwo ograli reprezentacje bez trenera. Z urugwajem mieli szczescie, a z Belgia mieli kupe szczescia i po golu sie zamurowali. Jednym slowem Francja.

1

Przynajmniej graja w pilke w porownaniu do tych farciarzy.

0

Nom nie ma karnego. Drukarnia.

0

Czemu niby?

0

I porownywano go do Messiego, ktory w wieku 19 lat blyszczal w waznych meczach.

0

Odmówić w normalny sposób to ok, ale robic film...

0

CO ZA AKCJA?! GOL! 1-1!

13

Aktor na planie, to i aktor na boisku.

2

Chyba wpadł na Minę, gdy przychodził na stadion. :P

1

Chyba nie lubi grać z piłką przy nodze, a ten kto go chciałby u nas, to nie myśli. :D

1

To można powiedzieć, że ta Francja gra naprawdę porywający dla oka futbol, a Chorwacja, to kryminał, który nic nie gra, tylko się broni... -.-

0

W dodatku te 3 remisy w nawet łatwej grupie.

0

No, a grali na strzelenie i zamknięcie się? NIe. Biegają co mecz, walczą, próbują strzelić za każdym razem więcej, niż mogą.

0

Szpaku chyba katar złapał.

1

W nadchodzącym sezonie Oriol ma dostawać więcej szans, więc nie rozumiem po co nam oboje. Możemy zmarnować kolejny talent, najpierw Samper, a teraz Oriol. Busi ma za zmienników Rabiota i De Jonga, bo Rabiot nie jest pomocnikiem naprawdę ofensywnym. Wystarcza nam jeden De Jong, a im więcej zacznie przychodzić, to niedługo jak sprowadzimy ofensywnego pomocnika, to Puig i Alena będą otrzymywać mało szans. Denis powinien odejść wraz z Gomesem, Rafinhą i może Samperem, bo nie wiadomo, czy da radę, ponieważ stracił już najlepsze lata na na rozwinięcie talentu. na DP powinniśmy mieć Busi, De Jong i Oriol co jakiś czas grający, by się rozwijać. Na Rakiticia wystarczy Arthur, De Jong jest uniwersalny i będzie pewnie trzecim wyborem za Rakitica, wyżej Cou, Alena, Denis.

0

Tez bym wolał Oriola, ale i tak to jest problem, bo jak przyjdą oboje, to Oriol będzie czekal z 4-5 lat na odejście Busiego.

0

Dołóżmy do tego, ze jeden z nich zabiera zawsze te pare szans Oriolowi.

1

Właśnie mam ten sam problem. Ja rozumiem, że Rakitić i Busi maja już 30 lat, ale to tylko dwóch i to takich, którzy nie grają tak ofensywnie jak Alena, czy Puig. Wystarczy nam De Jong/Rabiot i Arthur, bo Rakitić młodszy nie będzie. Za Busiego Najlepiej byłoby z Samperem i Oriolem lub Oriol i Rabiot, ale wtedy odchodzi Samper. wyżej byłby Puig i Cou, a Alena mógłby być zmiennikiem Messiego, bądź jednym z 3ech Puig, Cou, Alena.

0

Przydałby się nam taki nowy Douglas. 2014/15 i tryplet. Ehh te czasy z legendą.

0

Jak odróżnić, że dana płyta główna jest lepsza od tej, którą posiadam? Chodzi mi o to, że nie wiem jak sprawdzić, która lepsza. Podobnie z kartą graficzną i procesorem.

Dołożę też to. Czy to wina karty graficznej, że nie odbiera mi 144 hz w monitorze?

Też mnie interesuje, co muszę zrobić, by komputer odbierał więcej ms z internetu, bo np, gdy pobieram coś, to mam 2mbps.

13

Oglądaj mecze. Po straconym golu byli podłamani. Z minuty na minuty zyskiwali na pewności siebie i gdzieś w 30 minucie zaczęli grać.

0

Praktycznie nie zmienia jedenastki. Ma piłkarzy, którzy potrafią dać dużo jakości, a gra tą samą jedenastką.

0

Może w trakcie sezonu się odkujesz. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?