Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przytoczę mój komentarz z przed wczoraj.
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6494401.html
2
Mbappe? Za co.
1
Zwlaszcza z kaartkami w meczu z Argentyna.
3
No nie bardzo. Jak och ogladalem, to widzialem Real Madryt w 2016 i 2017.
1
To ja wole ten szrot i miec druzyne, niz jednego pilkarza.
13
Wole ogladac Barce, niz to.
0
Co ty porownujesz?
15
Latwa grupa. Po wyjsciu: Ledwo ograli reprezentacje bez trenera. Z urugwajem mieli szczescie, a z Belgia mieli kupe szczescia i po golu sie zamurowali. Jednym slowem Francja.
1
Przynajmniej graja w pilke w porownaniu do tych farciarzy.
0
Nom nie ma karnego. Drukarnia.
0
Czemu niby?
0
I porownywano go do Messiego, ktory w wieku 19 lat blyszczal w waznych meczach.
0
Odmówić w normalny sposób to ok, ale robic film...
0
CO ZA AKCJA?! GOL! 1-1!
13
Aktor na planie, to i aktor na boisku.
2
Chyba wpadł na Minę, gdy przychodził na stadion. :P
1
Chyba nie lubi grać z piłką przy nodze, a ten kto go chciałby u nas, to nie myśli. :D
1
To można powiedzieć, że ta Francja gra naprawdę porywający dla oka futbol, a Chorwacja, to kryminał, który nic nie gra, tylko się broni... -.-
0
W dodatku te 3 remisy w nawet łatwej grupie.
0
No, a grali na strzelenie i zamknięcie się? NIe. Biegają co mecz, walczą, próbują strzelić za każdym razem więcej, niż mogą.
0
Szpaku chyba katar złapał.
1
W nadchodzącym sezonie Oriol ma dostawać więcej szans, więc nie rozumiem po co nam oboje. Możemy zmarnować kolejny talent, najpierw Samper, a teraz Oriol. Busi ma za zmienników Rabiota i De Jonga, bo Rabiot nie jest pomocnikiem naprawdę ofensywnym. Wystarcza nam jeden De Jong, a im więcej zacznie przychodzić, to niedługo jak sprowadzimy ofensywnego pomocnika, to Puig i Alena będą otrzymywać mało szans. Denis powinien odejść wraz z Gomesem, Rafinhą i może Samperem, bo nie wiadomo, czy da radę, ponieważ stracił już najlepsze lata na na rozwinięcie talentu. na DP powinniśmy mieć Busi, De Jong i Oriol co jakiś czas grający, by się rozwijać. Na Rakiticia wystarczy Arthur, De Jong jest uniwersalny i będzie pewnie trzecim wyborem za Rakitica, wyżej Cou, Alena, Denis.
0
Tez bym wolał Oriola, ale i tak to jest problem, bo jak przyjdą oboje, to Oriol będzie czekal z 4-5 lat na odejście Busiego.
0
Dołóżmy do tego, ze jeden z nich zabiera zawsze te pare szans Oriolowi.
1
Właśnie mam ten sam problem. Ja rozumiem, że Rakitić i Busi maja już 30 lat, ale to tylko dwóch i to takich, którzy nie grają tak ofensywnie jak Alena, czy Puig. Wystarczy nam De Jong/Rabiot i Arthur, bo Rakitić młodszy nie będzie. Za Busiego Najlepiej byłoby z Samperem i Oriolem lub Oriol i Rabiot, ale wtedy odchodzi Samper. wyżej byłby Puig i Cou, a Alena mógłby być zmiennikiem Messiego, bądź jednym z 3ech Puig, Cou, Alena.
0
Przydałby się nam taki nowy Douglas. 2014/15 i tryplet. Ehh te czasy z legendą.
0
Jak odróżnić, że dana płyta główna jest lepsza od tej, którą posiadam? Chodzi mi o to, że nie wiem jak sprawdzić, która lepsza. Podobnie z kartą graficzną i procesorem.
Dołożę też to. Czy to wina karty graficznej, że nie odbiera mi 144 hz w monitorze?
Też mnie interesuje, co muszę zrobić, by komputer odbierał więcej ms z internetu, bo np, gdy pobieram coś, to mam 2mbps.
13
Oglądaj mecze. Po straconym golu byli podłamani. Z minuty na minuty zyskiwali na pewności siebie i gdzieś w 30 minucie zaczęli grać.
0
Praktycznie nie zmienia jedenastki. Ma piłkarzy, którzy potrafią dać dużo jakości, a gra tą samą jedenastką.
0
Może w trakcie sezonu się odkujesz. :P