18

Messi ciagnie caly ten rok Barce. Z Chelsea w rewanzu wygral mecz praktycznie sam. W GD z Suarezem byli liderami. Uratowal wynik z Sevilla. Doskonały final pk. Jedyne co nie wyszlo, to MS i rewanz z Roma.

10

Nie. Został po prostu zaproszony na trening.

21

Ile razy jeszcze, to ujrzymy?

0

Z Francja w 1/8. 2 adysty mial.

1

Lepsze wypożyczenie na rok/dwa.

0

I ten trójkąt w tle. Ehh, to był styl. Gra krótko w trójkątach. Tworzenie dzięki temu przestrzeni, niby takie proste, ale jednak trudne było do zatrzymania.

0

Dobra, dawaj teraz MR.Kupona na avka i kazda z sezonem.

2

Komentarz usunięty

2

Ciekawe kto mu doradzał?

2

Antonio "defensywna siła wahadłowych" Conte nie jest potrzebny.

1

Nie. Hiszpania pokazywała wtedy magie i efektywność. Byli nie do zatrzymania.

0

Aktualnie nie jestem przy komputerze. Pytalem sie po prostu, co zrobić. Dopiero w piatego będę mial dostęp.

0

Nie skacze. Możliwe, że się resetuja, ale zawsze jest 30-40 fps i sie nie zmienia.

0

Na HDMI mam 150 fps. A na tym drugim, co odbiera mi 144 hz, to mam 30-40.

0

Csgo.

0

Dam te glowne. Zaraz podam reszte jak znajde.
Intel® Core™ i3-7100 Processor
RAM: 8 GB / Storage: 1 TB HDD
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 950

0

Czyli, co lepsza płyta główna? Karta graficzna? Procek? Czy co innego?

0

Nie wiem, a od czego może to zależeć?

0

Na hdmi mam 120 hz i normalnie fps, ale jak podłączam inny, gdzie odbiera 144 hz, to mam mało fps.

0

Mi chodzi o to, jak mam porównać. Jak to wygląda w porownaniu części x z częścią y, jak mogę sie dowiedzieć, która lepsza.

0

Zadam pytanie jeszcze raz, ponieważ wszyscy chyba żyli finałem i odpowiedzi nie dostałem.

Jak odróżnić, że dana płyta główna jest lepsza od tej, którą posiadam? Chodzi mi o to, że nie wiem jak sprawdzić, która lepsza. Podobnie z kartą graficzną i procesorem.

Dołożę też to. Czy to wina karty graficznej, że nie odbiera mi 144 hz w monitorze?

Też mnie interesuje, co muszę zrobić, by komputer odbierał więcej ms z internetu, bo np, gdy pobieram coś, to mam 2mbps.

0

Jeżeli sodówka nie uderzy, to tak, tylko pytanie, czy w Barcy, czy Realu? Ja go osobiście nie widzę w Barcy.

0

Bedzie tym, ktory zgarnie Zlota Pilke jako pierwszy po tej dwojce, ale czy bedzie tym najlepszym? Zobaczymy. Moim zdaniem jest kilka talentow, ktore za 3/4 lata pokoncza 20 lat i zaczna grac na poziomie, jak ich presja nie zje.

0

Dam jeden przykład. Powiedz mi do kogo byś podał w tej sytuacji?

0

Nie oszukujmy się. Mbappe nigdy nie wskoczy na poziom Messiego i Ronaldo.

0

Po przeczytaniu tego wyżej zrozumiałem. :D

0

Kurr. Co wy macie z tym poziomem Messiego i Ronaldo? Mbappe nie będzie nawet taki jak Ronaldo. Ma talent na piłkarza typu Neymar, ale nie Messi, czy Ronaldo.
Przeczytaj sobie to, jak masz porównywać Mbappe do Messiego:
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6494401.html

0

Wolę widzieć wychowanków, niż jedną gwiazdę. Bądź piłkarzy z talentem, wyciąganych za maks 40 mln.

2

Można dostać jakieś zdjęcie z tego? :D

2

Bardzo przypominający Messiego i koniec czytania. Pomyśl co ty porównujesz. Messi - krótką z piłką przy nodze, jeden zwód i 3 rywali za plecami, znakomite podania i wizja, o której większość marzy. Przykład gol Suareza z Sevilla, gdzie Cou miał lepszą pozycję, a wybrał Luisa i ten strzelił gola. Drybling, podania, wizja, dobry w defensywie, gdy się cofa.

Mbappe - wypuszczenie i na szybkość, czasem zwody rodem Ronaldo i za plecami 3 obrońców. Dobre podania, dobra wizja, ale nie na poziomie Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?