Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mówię nie. Kolejny półśrodek. Jak kupować, to gwiazdę, ale taką, która zagra i na lewym, i na prawym skrzydle oraz na środku.
4
Pisało PPV obok nich. Czyli mamy powód, żeby zgłosić te cebule.
1
Właśnie ogarnąłem nową reklamę Ligi Mistrzów w Polsacie. Przy 4 nowych kanałach pisało PPV. Dawajcie zgłośmy to do UEFY i uratujemy może LM.
0
Pewnie masz po drodze, dasz rade zabrać mnie na tylnim siedzeniu?
0
Tego nie wiem, ale nie ukrywam, że sam chciałbym większą ilość wychowanków, jednak też chciałbym, a by wpadały trofea do szafki z trofeami w Barcelonie w pięknym stylu, dlatego uwielbiam patrzeć jak wychowankowie uczą się od doświadczonych kolegów, a potem sami stają się siłą naszej drużyny w połączeniu z kilkoma gwiazdami w składzie.
1
Nie o to chodzi. Część ludzi chciałaby, aby było jak kiedyś, gdy wprowadzano większą ilość wychowanków nawet kosztem trofeów.
1
Ja chciałem zobaczyć skrót, ale jak widać, to oni nie odróżniają słowa skrót od gol.
0
Co to za ludzie są w tym studio... Mówi, że pokażą skrót finału z przed 4 lat, a pokazują tylko bramkę.
0
Rakitić potrzebuje przerwy, ale potrzebny jest ktoś, kto będzie z nim rywalizował.
Ogólnie cieszy fichado.
Willian może być, ale cena.
Gomes musi odejść nawet za 20-25 mln.Minie przyda się wypożyczenie.
I dobrze, że nie zejdą ani centa, za to co się stało.
Rafinha trochę szkoda, że Inter go nie chce.
Douglas co?
1
Kurr. Przecież oni zaczęli w drugiej połowie na czas grać, a nawet przed przerwą w pierwszej.
0
I dzieci nie będzie miał biedaczek. :(
0
Bez jaj 63 minuta, a ten na czas w narożniku. xd
1
To wygląda teraz inaczej. Nie ma już zbyt wielu rozgrywających, takich którzy regulują tempo gry. Większość drużyn, która gra ładny, bądź ofensywny futbol gra na 2 dp. Jeden skupiony na defensywie, a drugi z lekkim ciągiem na bramkę.
0
Teraz drużyny, które chcą grać ładny i efektowny, a zarazem efektywny futbol grają dwójką defensywnych pomocników. Jeden skupiony na defensywie, a drugi bardziej w roli pracusia, która ma ten lekki ciąg na bramkę. W Realu jest to widoczne, w Brazylii, w City Pepa, czy nawet w reprezentacji Hiszpanii to teraz doświadczymy, jak Thiago będzie dostawać swoje szanse.
1
Football... it's coming home, albo Football is coming home. Chociaż pisz poprawnie.
1
Niedługo każdy będzie wyglądać tak:
https://binged.it/2N8l1p0
0
Ja nie. 2-1 dla Chorwacji i finał wygrywają z żabojadami 1-0. Modrić/Rakitić złota piłka i nagroda piłkarza roku i elo.
5
Gdyby miał odejść, to powiedziałby to po meczu z Francją.
3
Hazard nam niepotrzebny. Przydałby się ktoś inny. Bardziej Fekir.
3
W sumie Real nie grał najgorzej. Można powiedzieć, że gdyby nie te wrzuty na zakończenie akcji, a więcej gry ziemią i prostopadłych podań w pole karne, to byłaby nawet taka gorsza wersja tiki taki, ale te wrzuty, jednak były nie przyjemne. Widać z resztą było jak grał Real Zidane'a i Ancellottiego, potrafili wychodzić technicznie po ziemi z pod pressingu, ładnie grali, ale Zizou miał w planach na koniec zawsze wrzuty. :D To jest moje zdanie, nie musicie się zgadzać, ale ja uważam właśnie tak.
1
Zostawiam komentarz, tylko dlatego, że chciałbym skopiować link do tej dyskusji na jutro. Osobiście powiem, że nie pamiętam, czy oddawałem jakiś głos, ale preferowałem Dybale, ale teraz zrozumiałem, że Dembele może nas "zbawić" w przyszłości.
3
Chyba powraca temat Marco.
1
Nie tyle co. Każdy, kto sędziował mecz Francji w fazie pucharowej, to ciągnął ich do tego finału, z Argentyną brakło kartek dla Francuzów, z Urugwajem mieli jednak masę szczęścia, a tutaj sędzia kradł czas i dawał żółte za taktyczne Belgom, a jak o wiele wcześniej był faul taktyczne na Hazardzie, by zablokować kontre, to kartki zabrakło.
9
Ale sędziowie ciągną te żabojady do finału. -.-
7
Czy ty porównujesz Kante do Busiego?
0
Istny rekordzista pod tym względem.
0
See you next week. ;)
0
Bez sensu ten komentarz.
0
Jak obstawił u buka, to jest co gratulować, a jak nie, to ma co żałować.
6
To było niczym bukkake.