0

Zrozumialem, ze to byl jeden z najlepszych w La Masii, a napewno byli lepsi.

0

Moglem zle zrozumiec, bo napisales 'jeden z najlepszych w zeszłym sezonie'.

4

Dobra. Teraz serio sie pogubilem, ktory jest tym najlepszym? Xd

0

Trzeciak odleciał. :D

0

Pisze to co mysla.

0

Nie przyciagaj tego typow meczy, jest ich niewiele.

0

Bardzi glebokie przemyslenie co do odpowiedzi.

0

Powiem szczerze, ze Messi w reprezentacji, a Messi w klubie to dwie rozne osoby. W Barcelonie on bardziej bawi sie pilka i ma wiecej spokoju, a w reprezentacji to musi grac jak najlepiej potrafi, +ta presja Maradony.

0

Maradony jest najladniejsza. Uwielbiam solowe rajdy przez pol boiska, gdzie pilkarz nie puszcza pilki na kilka metrow, tylko trzymaja przy nodze.

0

I tak go nie powolaja.

0

Jak myslicie, kto zostanie trenerem Hiszpanii? Wezma Lucho? Moze Sancheza? Albo sprobuja z Xavim jako niewiadoma.

1

To tak Suarez zmiecie Francje.

0

Moze Sane? Moze Dembele?

1

Nie. Jest La Masia, a Mbappe mozna kupic za 4 lata za darmo. A przede wszystkim zaslugi dla klubu.

0

A jak tam sprawy z Arthurem? Wiadomo jak to wyglada? Kiedy go oglosza?

1

To dobrze, ze szejk to odrzucil.

0

Czyli jednak mialem racje. :P

1

Ja watpie, ze wgl bedzie na sprzedaz poki kontrakt ma.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Serio? Inp nawet od szejka dostaje info? :O

0

No to zrodla musialy mi sie po***ac.

0

Yy. Ziomek. Obrazasz jednego z najlepszych strzelcow rep. Francji. Chlop jest niedoceniony. Drewnem to jest Welbeck.

1

Czyli tak, jak inp mowilo. Do 5 lipca oficjalka.

2

Napastnik dobry, niedoceniony.

3

Kopiuj wklej do tlumacza. Ale z was lenie.

0

Dla chetnych. Francja-Argentyna, czyli rowny z rownym, ale zakonczony kartkami tylko dla Argentyny.

6

Ile mam, tyle dam. Xd niezly te Strejlau. Hah

2

Nie dosc, ze alkocholik, to jeszcze dobry somsiad.

0

Troche przekrecil. Powinno byc tak "Mysle, ze gdyby nie gracze, ktorzy byli uczeni gry tiki taki, to Hiszpania nie bylaby mistrzem swiata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?