Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zrozumialem, ze to byl jeden z najlepszych w La Masii, a napewno byli lepsi.
0
Moglem zle zrozumiec, bo napisales 'jeden z najlepszych w zeszłym sezonie'.
4
Dobra. Teraz serio sie pogubilem, ktory jest tym najlepszym? Xd
0
Trzeciak odleciał. :D
0
Pisze to co mysla.
0
Nie przyciagaj tego typow meczy, jest ich niewiele.
0
Bardzi glebokie przemyslenie co do odpowiedzi.
0
Powiem szczerze, ze Messi w reprezentacji, a Messi w klubie to dwie rozne osoby. W Barcelonie on bardziej bawi sie pilka i ma wiecej spokoju, a w reprezentacji to musi grac jak najlepiej potrafi, +ta presja Maradony.
0
Maradony jest najladniejsza. Uwielbiam solowe rajdy przez pol boiska, gdzie pilkarz nie puszcza pilki na kilka metrow, tylko trzymaja przy nodze.
0
I tak go nie powolaja.
0
Jak myslicie, kto zostanie trenerem Hiszpanii? Wezma Lucho? Moze Sancheza? Albo sprobuja z Xavim jako niewiadoma.
1
To tak Suarez zmiecie Francje.
0
Moze Sane? Moze Dembele?
1
Nie. Jest La Masia, a Mbappe mozna kupic za 4 lata za darmo. A przede wszystkim zaslugi dla klubu.
0
A jak tam sprawy z Arthurem? Wiadomo jak to wyglada? Kiedy go oglosza?
1
To dobrze, ze szejk to odrzucil.
0
Czyli jednak mialem racje. :P
1
Ja watpie, ze wgl bedzie na sprzedaz poki kontrakt ma.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Serio? Inp nawet od szejka dostaje info? :O
0
No to zrodla musialy mi sie po***ac.
0
Yy. Ziomek. Obrazasz jednego z najlepszych strzelcow rep. Francji. Chlop jest niedoceniony. Drewnem to jest Welbeck.
1
Czyli tak, jak inp mowilo. Do 5 lipca oficjalka.
2
Napastnik dobry, niedoceniony.
3
Kopiuj wklej do tlumacza. Ale z was lenie.
0
Dla chetnych. Francja-Argentyna, czyli rowny z rownym, ale zakonczony kartkami tylko dla Argentyny.
6
Xd
https://www.instagram.com/p/Bkz1OtAF9CP/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1dafg4z0zdp9r
6
Ile mam, tyle dam. Xd niezly te Strejlau. Hah
2
Nie dosc, ze alkocholik, to jeszcze dobry somsiad.
0
Troche przekrecil. Powinno byc tak "Mysle, ze gdyby nie gracze, ktorzy byli uczeni gry tiki taki, to Hiszpania nie bylaby mistrzem swiata.