0

Dlatego, to Messi ustawial sklad na Nigerie, a nie ty, czy Sampaoli.

0

Czyli trzymasz Argentyne dalej.

1

"Segura i spółka uważają, że skoro Manolas się zaoferował, to warto zrezygnować z Lengleta i postawić na Greka. Abidal jednak przekazał reszcie, że Francuzowi dano słowo i powinno się go dotrzymać. Do tego Abi przekazał, że klub szuka trzeciego stopera w hierarchii, a Manolas to piłkarz, który nie przystałby na rolę rezerwowego (ma 27 lat i jest być może w życiowej formie). Eric uważa, że Lenglet wyrośnie na genialnego piłkarza przy doświadczonym Pique i bardzo pewnym Umtitim, z którym rozmawiać będą w jednym języku. Rozmowa miała trochę dziwny przebieg, bo Abidal tłumaczył reszcie, że kiedy Pique będzie odchodził na emeryturę, to Manolas miałby 30/31 lat i trzeba byłoby na gwałt szukać kolejnego piłkarza na jego zastępstwo kiedy Lenglet będzie wtedy w idealnym wieku. Co do transferów Abidal chce na samym początku zamknąć lipca zamknąć temat obrony. Przyjść ma Lenglet a na wypożyczenie pójść Mina. W dalszej kolejności klub będzie chciał zakontraktować De Jonga i raczej zostawić go w Amsterdamie na rok. Segura wzbrania się przed Thiago i uważa, że lepiej zainwestować już teraz w Arthura. Abidal powiedział, że o tym czy Arthur przyjdzie teraz czy w zimie zdecyduje Valverde, ponieważ chce budować zespół pod trenera. Francuz próbował przekonać resztę, że Barcelona potrzebuje kogoś do podstawowego składu Barcelony a zarazem człowieka, który nie będzie musiał rok się uczyć gry u nas jeśli celem ma być LM już za rok." Inp

1

Manolas zostal zaproponowany, kilku z zarzadu chcialo juz sie brac za niego, ale Abidal powiedzial, ze nie bedzie robil go w ch..a. I dobrze, Lenglet niedosc, ze byl obserwowany od kilku lat, to jeszcze chcieli na koniec, jak maja go juz prawie zdobytego zrobic w ch..a.

2

Tak zwane: ten sie smieje, kto sie smieje na koncu.

0

Arthur jak sie zaadaptuje do gry w Europie szybciutko i wejdzie w nasz styl jak Cou, to wyrosnie nam drugi Xavi.

0

Niestety, ale jak ktos sobie ubzdural, ze nawet info od ludzi z zarzadu jest fake, to musi byc z taka osoba bardzo zle. :P

0

Argentyna z Messim na trenerze zagrala najladniej z Nigeria, a Francja miala przeblyski w grupie i musiala obowiazkowo z niej wyjsc. Jak Argentyna sie zjednoczy, to wyrzuci Francje.

1

Na ten moment nikt na niego nie stawia, bo marnuje setki i to jest jedyny argument, a tak to wydaje sie lepszym wyborem od Aguero.

1

Zawsze mozna puscic Aguero zamiast Di Marii.

0

Czy Higuain powinien zagrac przeciwko Francji? Odpowiedz uzasadnijcie. Zapraszam do dyskusji.

0

Za to Francja jest genialna, choc omal nie stracila punktow z Peru i Australia.

0

Nie wiem, czy nie lepiej postawic Aguero na lewym skrzydle za Di Marie, ale w koncu zwycieskiego skladu sie nie zmienia, oby zagral pipita, lepiej graja z nim na boisku i moze celownik mu sie nastawi.

0

Bo tylko on to info dostaje, a wysyla tym, ktorzy pytali sie o dostawanie takowego infa. ;)

0

Urugwaj, Argentyna, Brazylia, Hiszpania, Chorwacja, Szwecja, Kolumbia.

0

Najwidoczniej Ronaldo ma "maly" problem. :P

4

Ehh. Szkoda, ze Eto'o9 R10 nie daje, ale ogolnie to lipa, ze nie skupia sie na Thiago, a kopie Pirlo i Munira sprzedac jak najszybciej, badz tego drugiego zostawic.

0

No, ale gral na tych Mistrzostwach.

13

Sampaoli jest dumny.

2

On chybo myslo, ze wuefista zartowac.

0

Nie wazne, to jest wypowiedz do radia?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

57

Ciezko stwierdzic, bo jeden chodzi w polu karnym rywala, a drugi po calej polowie rywala.

0

xd
Przynajmniej w miare trafila z Niemcami.

1

Nie bardzo, predzej w cwietcfinale.

4

Neuer! Dzieki!

0

Bilans, strzelone, bezppsrednie, kartki i losowanie.

16

Dobra przyjaciele pora spac, zeby rano wstac, bo kto rano wstaje, temu pan Bog daje.
Dobranoc.

17

Od zawsze ta repka grala lepiej, ģdy gral gruby. Jakos ladniej to wygladalo, tylko skutecznosc. :/

21

No nie wiem, dla mnie ta repka gra lepiej z grubym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?