0

Czy to prawda, co Boniek napisal, ze strzelec drugiej bramki Senegalu byl na dopingu, czy cos.

1

Tia, roznica polega na tym, ze nie lize dupy Messiemu tyle razy, co on. +Ten trener jest dobry taktycznie i jest niesamowitym motywatorem, czesto dla Atleti bywa 13 pilkarzem.

0

Wiem. :(
Sampaoli jest samobojca, co chwila strzela sobie w plecy.

1

Na ten moment tym lekiem jest machacz lapami z Atletico, czyli Diego Simeone. Tylko on ich odmieni.

0

Moze niech sprobuja z Maradona jeszcze raz.

2

51 minuta.

0

Robseh i 3-0 dla Chorwacji do przerwy.

0

Ten co Hiszpania - Iran komentowal z Trzeciakiem, to wyciszylbys i roznicy by nie bylo.

0

Jak nie gada o Ronaldo to w miare git komentuje.

0

Dzieki za info o "ekspercie".

0

Jeszcze ujdzie. Dzieki za info.
E. Ostatnio fajnie komentowal, dlugo nie wspomnial i CR'rze.

0

Szybka odpowiedz, ale wciaz nie wiem kto. :)

0

Kto bedzie komentowalem? Zastanawiam sie, czy nie wyciszyc.

5

Ze szczescia.

0

To daj mi sklad, ja dam im pilke, a oni z dobrego ofensywnego futbolu, zrobia futbol piekny.

0

No chyba na tym polega futbol.

0

Walka o wynik, a walka o sam glupi remis, czy wygrana 1-0 to roznica. Jakby pokazali chociaz pare razy wyszli do przodu, to byloby fajnie, ale no jak wiemy gol i murowanie tarczami. Pod koniec zaatakujemy, zeby utrudnic rozegranie.

1

Iran to juz wgl. Z Hidzpania bronili do straconego gola, a po straconym, jak atakowali, to nie stracili nic.

0

Xd. Padlem.

2

Islandia dopoki nie strzeli, to moze i zostawia, a potem to juz 10 wikingow i bramkarz w polu karnym. Kazdy uzbrojony w tarcze i miecz.

0

To samo mowilo inp, tylko ze wtedy powiedzieli, ze prawie napewno zostanie, no chyba ze wydarzy sie cos zlego.

0

Tak, tylko Paco stal sie niewiadoma.

4

Nie za wysoka, tylko klub o nic nie dba.
E.
"Jeśli Segura nie opuści stanowiska Pique, Alba i Busquets będą w stanie nawet opuścić klub. Segura rok temu swoją indolencję rok temu zwalił na Gerarda Romero jednego z najbardziej rzetelnych hiszpańskich dziennikarzy, a teraz fiasko z Antkiem zwalił na Pique. Z Albą znów nie specjalnie im zależy na podpisaniu nowego kontaktu. Facet rozegrał kapitalny sezon, a te ćwoki mimo wszystko uważają, że to za mało. Busquets się wstawia za tą dwójką. Taka oto "piękna" sytuacja." INP

1

Niech wyjda z grupy i odpadaja. Im mniej faworytow, tym latwiej Argentynie i Polsce jak wyjda z grup.

2

Magiczna bomba po dlugim.

3

Argentyna przebila sie przez te sciane magicznym strzalem Leo 4 lata temu. Pozdro dla Hiszpanow za brak strzalow z dystansu.

0

Rosja.

1

Wiem, no ale jak Argentyna i Polska wyjda, to bedzie latwiej.

1

Wyobrazcie sobie to, ze Hiszpania i Niemcy odpadaja. Jest szansa, ze Iran wygra? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?