Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy to prawda, co Boniek napisal, ze strzelec drugiej bramki Senegalu byl na dopingu, czy cos.
1
Tia, roznica polega na tym, ze nie lize dupy Messiemu tyle razy, co on. +Ten trener jest dobry taktycznie i jest niesamowitym motywatorem, czesto dla Atleti bywa 13 pilkarzem.
0
Wiem. :(
Sampaoli jest samobojca, co chwila strzela sobie w plecy.
1
Na ten moment tym lekiem jest machacz lapami z Atletico, czyli Diego Simeone. Tylko on ich odmieni.
0
Moze niech sprobuja z Maradona jeszcze raz.
2
51 minuta.
0
Robseh i 3-0 dla Chorwacji do przerwy.
0
Ten co Hiszpania - Iran komentowal z Trzeciakiem, to wyciszylbys i roznicy by nie bylo.
0
Jak nie gada o Ronaldo to w miare git komentuje.
0
Dzieki za info o "ekspercie".
0
Jeszcze ujdzie. Dzieki za info.
E. Ostatnio fajnie komentowal, dlugo nie wspomnial i CR'rze.
0
Szybka odpowiedz, ale wciaz nie wiem kto. :)
0
Kto bedzie komentowalem? Zastanawiam sie, czy nie wyciszyc.
5
Ze szczescia.
2
https://www.instagram.com/p/BjZZmDAhlO1/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=14l8zlu2bbctf :)
0
To daj mi sklad, ja dam im pilke, a oni z dobrego ofensywnego futbolu, zrobia futbol piekny.
0
No chyba na tym polega futbol.
0
Walka o wynik, a walka o sam glupi remis, czy wygrana 1-0 to roznica. Jakby pokazali chociaz pare razy wyszli do przodu, to byloby fajnie, ale no jak wiemy gol i murowanie tarczami. Pod koniec zaatakujemy, zeby utrudnic rozegranie.
1
Iran to juz wgl. Z Hidzpania bronili do straconego gola, a po straconym, jak atakowali, to nie stracili nic.
0
Xd. Padlem.
2
Islandia dopoki nie strzeli, to moze i zostawia, a potem to juz 10 wikingow i bramkarz w polu karnym. Kazdy uzbrojony w tarcze i miecz.
0
To samo mowilo inp, tylko ze wtedy powiedzieli, ze prawie napewno zostanie, no chyba ze wydarzy sie cos zlego.
0
Tak, tylko Paco stal sie niewiadoma.
4
Nie za wysoka, tylko klub o nic nie dba.
E.
"Jeśli Segura nie opuści stanowiska Pique, Alba i Busquets będą w stanie nawet opuścić klub. Segura rok temu swoją indolencję rok temu zwalił na Gerarda Romero jednego z najbardziej rzetelnych hiszpańskich dziennikarzy, a teraz fiasko z Antkiem zwalił na Pique. Z Albą znów nie specjalnie im zależy na podpisaniu nowego kontaktu. Facet rozegrał kapitalny sezon, a te ćwoki mimo wszystko uważają, że to za mało. Busquets się wstawia za tą dwójką. Taka oto "piękna" sytuacja." INP
1
Niech wyjda z grupy i odpadaja. Im mniej faworytow, tym latwiej Argentynie i Polsce jak wyjda z grup.
2
Magiczna bomba po dlugim.
3
Argentyna przebila sie przez te sciane magicznym strzalem Leo 4 lata temu. Pozdro dla Hiszpanow za brak strzalow z dystansu.
0
Rosja.
1
Wiem, no ale jak Argentyna i Polska wyjda, to bedzie latwiej.
1
Wyobrazcie sobie to, ze Hiszpania i Niemcy odpadaja. Jest szansa, ze Iran wygra? :D