Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A ile Messi sieknie jutro?
10
xd. Geniusze.
3
Nie.
#TeamThiago
1
Nom. Nam potrzeba rozgrywajacego i powrot Thiago by sie przydal.
3
Bzdury piszesz jak Boczek, czy Pazdzioch glupoty plota. On juz nie doznaje powaznych kontuzje, po drugie w Bayernie kazdy co sezon ma po kilka kontuzji, a lekarze u nich sa fatalni. Pomysl za nim cos napiszesz.
40
Sam sie lecz na leb czlowieku.
0
Barcelona bez rozgrywajacego jest martwa. Dopoki Messi nie wezmie pilki, to kto bedzie regulowal tempo gry? Rakitic tego nie robi, on jest DP. Thiago w tej chwili jest najlepszy na swojej pozycji.
0
Chodzi o to, ze zarzad czul sie pewnie co do jego przyjscia i przez to wyszla gownoburza.
0
Segura*
1
No teraz zarzad spewnoscia czuje sie troche upokorzony, wiec w ramach przeprosin dla kibicow powinni ruszyc po Thiago.
0
BarcaInfo drzy o to, zeby oba kupony weszly. Jeden ma juz na 100%, ale drugi bliziutko. Brak tylko gola Arabii.
0
Wejscie Ruska! 3-0!
0
Xd.
1
W kinie. Nie dziekuj.
2
No wlasnie nje bardzo.
1
Polamal?
2
Po mundialu. Koniec.
0
Spalony jak byk.
0
Xd.
0
Xavi mial racje, oni graja technicznie.
0
Ale klepia. Xd
0
Inp podalo, ze oba kluby juz znaja jego decyzje.
1
Wcale nie jest tak, ze to najwaznieksze powiedzial, czyli oglosil decyzje klubom.
0
De Gea jest slaby w druzynach, ktore nie bronia sie caly mecz, albo graja pilka. Nie wydaje mi sie, ze da rade w Realu.
0
Xdd.
1
"La Liga przybyla do Rosji."
https://www.instagram.com/p/Bj_96HjgKq0/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1wjqost3qwzpd
0
Md i koniec czytania.
0
Dlatego w prezencie dostali Arsenal.
0
Zapomnialem o Ekstraklapie. Dzieki juz poprawiam.
0
2ga Najbardziej wyrownana i zarazem 2ga najlepsza na swiecie liga Angielska. Nie wiedziales?