1

A ile Messi sieknie jutro?

10

xd. Geniusze.

3

Nie.
#TeamThiago

1

Nom. Nam potrzeba rozgrywajacego i powrot Thiago by sie przydal.

3

Bzdury piszesz jak Boczek, czy Pazdzioch glupoty plota. On juz nie doznaje powaznych kontuzje, po drugie w Bayernie kazdy co sezon ma po kilka kontuzji, a lekarze u nich sa fatalni. Pomysl za nim cos napiszesz.

40

Sam sie lecz na leb czlowieku.

0

Barcelona bez rozgrywajacego jest martwa. Dopoki Messi nie wezmie pilki, to kto bedzie regulowal tempo gry? Rakitic tego nie robi, on jest DP. Thiago w tej chwili jest najlepszy na swojej pozycji.

0

Chodzi o to, ze zarzad czul sie pewnie co do jego przyjscia i przez to wyszla gownoburza.

0

Segura*

1

No teraz zarzad spewnoscia czuje sie troche upokorzony, wiec w ramach przeprosin dla kibicow powinni ruszyc po Thiago.

0

BarcaInfo drzy o to, zeby oba kupony weszly. Jeden ma juz na 100%, ale drugi bliziutko. Brak tylko gola Arabii.

0

Wejscie Ruska! 3-0!

0

Xd.

1

W kinie. Nie dziekuj.

2

No wlasnie nje bardzo.

1

Polamal?

2

Po mundialu. Koniec.

0

Spalony jak byk.

0

Xd.

0

Xavi mial racje, oni graja technicznie.

0

Ale klepia. Xd

0

Inp podalo, ze oba kluby juz znaja jego decyzje.

1

Wcale nie jest tak, ze to najwaznieksze powiedzial, czyli oglosil decyzje klubom.

0

De Gea jest slaby w druzynach, ktore nie bronia sie caly mecz, albo graja pilka. Nie wydaje mi sie, ze da rade w Realu.

0

Xdd.

0

Md i koniec czytania.

0

Dlatego w prezencie dostali Arsenal.

0

Zapomnialem o Ekstraklapie. Dzieki juz poprawiam.

0

2ga Najbardziej wyrownana i zarazem 2ga najlepsza na swiecie liga Angielska. Nie wiedziales?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?