0

Mocny ten kandydat na Mistrza Swiata.

0

No dobrze powiedzial. Po angielsku tak sie czyta jego nazwisko.

0

Niestety, ale to Marca. :(

1

Boze miej Barce w opiece i Segura niech odejdzie.

0

A u Ciebie wad. Zagral dobre spotkanie, wchodzac z lawki.

7

Regulowal tempo gry idealnie. Gdzie jest problem? W tym, ze nie strzelil gola, albo zaliczyl asysty? Polecam obejrzec mecz jeszcze raz.

2

Jak powiedzial, on jest jednym z wielu. O Messim mozna powiedziec, ze on jest jedynym w swoim rodzaju.

0

Ledwo wszedl i juz magiczne podanie.

0

To nie pierwszy w repce.

1

A niech idzie do Realu, to wiecej takich sytuacji sie naogladamy.

6

Byl karny, byl.

0

Niech sobie robi, ale niech trafi wychodzac z 1szej pozycji do cwiercfinalu na Argentyne i niech sie zegna.

6

Wyobrazcie sobie, ze jak Portugalia wyjdzie pierwsza, to moga trafic na Argentyne w cwiercfinale (o ile ta wyjdzie 1sza i wygra w 1/8).

2

De Gea najlepszy bramkarz na swiecie. Xd

2

Teraz zrozumcie go, dlaczego wali z kazdej pozycji jak leci.

11

Nurkuje? Karny ewidentny.

0

Nom. Hah. xD

0

Wiem, ale kolega wyzej wpadl. :v

0

Maroko. Xd. Orlik.

5

Oficjalnie! Ronaldo zdecydowal sie przekazac wazna informacje dla wlodarzy Realu i jego fanow to, czy zostaje, czy odchodzi poprzez 130 minutowy film. (Revolution123Radio)

0

I to pewnie da braz repce. Xd

1

Takim jak ty, nie czytajacym ze zrozumieniem polecam ksiazke przeczytac.

1

Te wtyki od czasu katarskich sponsorow kontaktuja sie z inp i daja im info, a ze Eto9 R10 ich zna, to daje/dawal info od inp. To oni przewidzieli transfer Dembele w lecie, oni gadali, ze przez Segure i jego konferencje, na ktorej powiedzial, ze mamy Cou, a przez to negocjacje padly i kupiono go dopiero w zime.

1

No nie bardzo. Oni maja wtyki w zarzadzie, wiec wiedza wiecej niz dziennikarze, gazety, czy inne radia.

1

Prawie napewno, nie znaczy ze bedzie. Kluby znaly decyzje.

PS.
"Wszystko może się jeszcze wydarzyć jednak Griezmann prawie na pewno będzie piłkarzem Barcelony, choć Atletico nadal będzie się starać przekonać piłkarza do pozostania w klubie."

1

Inp ma to grupa ludzi z katarskiego Beinsport. Maja "wtyki" w zarzadzie od czasow katarskich sponsorow.

1

Myslalem, ze da Inieste.

0

Co?

1

ja to tylko tu zostawie.

0

To mozna onstawiac domy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?