Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
Grajacy trener byl genialnym liderem.
0
No mam nadzieje i licze tez, ze Argentyna pogra dlugo oraz Diego pojawi sie na kazdym meczu.
0
Tlumacz? :p
0
1:18:80, studio tvp w przerwie.
14
Portugalia prawie odpadla, no ale ktos sie zesral i nie pomogl wyrzucic ich.
0
O kurde, najwidoczniej musialem zle odebrac. :p
4
Sprzedac poki arbuzy mozna wyjac.
10
Mam nadzieje, ze Argentyna wygra, to jest teraz jedyna druzyna, ktorej kibicuje I zycze Messiemu najlepiej, ale obawiam sie tego samobojcy Sampaoliego.
0
Ten co wyrzucil. Xddd
0
Czyzby karny?
E. No jednak nie.
0
Ale Iran walczy. O.o
0
W punkt.
0
Jest wiele czynnikow na to, ale wydaje mi sie, ze gracze nie ufaja pomocnikom i brak nowej motywacji w druzynie.
2
Tia, stoj dalej w przekonaniu, ze MATS jest slaby.
0
Tez fakt, moze sie sprawdzi po wypozyczeniu.
1
Przynajmniej cena Miny po tym meczu wzrosnie.
0
Panie sedzia koncz to spotkanie, Meksykancu koncz ten mecz.
0
Mistrzostwo. Xd
1
Wolalbym Thiago, no ale jednak Pjanic blizej. :/
0
No chyba, ze tak.
0
33 i 1/3. Xd
0
Jak ktos gra kontrataki, to idzie przebolec autobusy, ale jak wybijaja byle daleje od wlasnej bramki na afere...
1
Wtedy mamy rywalizacje w pomocy i kazdy gra jak najlepiej, ktos bedzie pod forma, to wchodzi Rakitic, a w obwodzie jest jeszcze Arthur, Alena, Oriol i Denis.
4
Jak przyjdzie Thiago/Pjanic, to Rakitic bedzie zmiennikiem Busiego, a w pomocy bedzie tak Busi-Thiago-Cou.
E. Za Pepa gralismy "zbyt" ofensywnie, a sukces to dalo, zatem skonczcie z tym "zbyt" ofensywnie.
0
Tak. :D
0
Chyha mam dejavu.
0
Sampaoli, to jakies nieporozumienie. 4-2-3-1, potem 3-4-3. Jakby zostal jeszcze dluzej, to zobaczylibysmy 5-3-2.
13
Gol za golem i wciaz 0-0. Xd
0
Brat starszy niby znalazl takie cos na tt.