0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

Grajacy trener byl genialnym liderem.

0

No mam nadzieje i licze tez, ze Argentyna pogra dlugo oraz Diego pojawi sie na kazdym meczu.

0

Tlumacz? :p

0

1:18:80, studio tvp w przerwie.

14

Portugalia prawie odpadla, no ale ktos sie zesral i nie pomogl wyrzucic ich.

0

O kurde, najwidoczniej musialem zle odebrac. :p

4

Sprzedac poki arbuzy mozna wyjac.

10

Mam nadzieje, ze Argentyna wygra, to jest teraz jedyna druzyna, ktorej kibicuje I zycze Messiemu najlepiej, ale obawiam sie tego samobojcy Sampaoliego.

0

Ten co wyrzucil. Xddd

0

Czyzby karny?
E. No jednak nie.

0

Ale Iran walczy. O.o

0

W punkt.

0

Jest wiele czynnikow na to, ale wydaje mi sie, ze gracze nie ufaja pomocnikom i brak nowej motywacji w druzynie.

2

Tia, stoj dalej w przekonaniu, ze MATS jest slaby.

0

Tez fakt, moze sie sprawdzi po wypozyczeniu.

1

Przynajmniej cena Miny po tym meczu wzrosnie.

0

Panie sedzia koncz to spotkanie, Meksykancu koncz ten mecz.

0

Mistrzostwo. Xd

1

Wolalbym Thiago, no ale jednak Pjanic blizej. :/

0

No chyba, ze tak.

0

33 i 1/3. Xd

0

Jak ktos gra kontrataki, to idzie przebolec autobusy, ale jak wybijaja byle daleje od wlasnej bramki na afere...

1

Wtedy mamy rywalizacje w pomocy i kazdy gra jak najlepiej, ktos bedzie pod forma, to wchodzi Rakitic, a w obwodzie jest jeszcze Arthur, Alena, Oriol i Denis.

4

Jak przyjdzie Thiago/Pjanic, to Rakitic bedzie zmiennikiem Busiego, a w pomocy bedzie tak Busi-Thiago-Cou.
E. Za Pepa gralismy "zbyt" ofensywnie, a sukces to dalo, zatem skonczcie z tym "zbyt" ofensywnie.

0

Tak. :D

0

Chyha mam dejavu.

0

Sampaoli, to jakies nieporozumienie. 4-2-3-1, potem 3-4-3. Jakby zostal jeszcze dluzej, to zobaczylibysmy 5-3-2.

13

Gol za golem i wciaz 0-0. Xd

0

Brat starszy niby znalazl takie cos na tt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?