Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No, chyba ze tak. Zwracam honor.
1
Niestety, ale Iniesta juz nie gra u nas. :(
2
Focha? Ciekawi mnie jak ty bedziesz sie czul po przegraniu 5ciu finalow i z czego 4 z rzedu w reprezentacji.
0
'Eksperci' tvp???
12
To wiem, ale spewnoscia jest to odpowiedni czlowiek.
20
Odpowiedni czlowiek na wlasciwym miejscu.
0
Tia, Lewy mial juz wrzucac, no ale byl ciagniety i nie mogl nic zrobic.
0
Dodajmy, ze chwile przed golem Lewy nie mogl nic zrobic z pilka w polu karnym, poniewaz byl ciagniety za koszulke i gre wnawiali od rzutu wolnego Senegalczycy.
0
Prosze i juz mam pewnosc, ze to moglobyc ustawione z lekka spotkanie.
0
Prawidlowa napewno, ale kontrowersyjnie ja podjal, jakby wiedzial, ze nasi nie ogarna i strzela nam na 2-0.
3
Juz nie ma tego zla pomoedzy nimi, ale i tak to jest typowa 9, a my potrzebujemy mobilnego napastnika, takiego jak Aspas, Griezmann.
2
am jest potrzebny mobilny napastnik, a Mauro do takich nie nalezy.
4
Mam to samo, caly czas o tym mysle.
0
Niezle zostal skopany przez Szwajcarow. :/
0
Xdd.
0
Tia. Chcialbym, zeby tak bylo.
2
Kazdy silny rywal, ktory odpadnie, to lepiej dla Leo.
0
Ja mowie od ilku miesiecy, odkad zaczal bawoc sie ustawieniem, ze to tak bedzie wygladac: Mecz otwarcia, o wszystko i honoru.
1
Oby Hiszpania i Niemcy odpadly.
0
Dlatego nie chce De Jonga. Oriol ma o wiele wiekszy potencjal.
0
W koncu spuchli.
0
E tam. Firmowe uderzenie.
7
5 minut. Nie ma za co.
0
Hmmm. Mundo smiecowito.
1
Tia 3 nieodgwizdane karne na 4. Jeden stykowy.
1
Godzin moze nie, ale minut juz tak.
3
Thiago ma nie znac Barcy pod wzgledem taktycznym? Smiechlem.
5
Spewnoscia brakuje mu teraz kontaktu z dziecmi. Moze to pomoze.
0
Autobus nie do przejscia. Ostatnia taka druzyna broniaca 10 w polu karnym, a 1 na 30 metrze bylo Chelsea na Camp Nou w 2012, tylko ze pozniej grali 9 w polu karnym, poprzez czerwona Terry'ego.
1
W wieku 2 lat, to ja juz wszystkich w kapsle ogrywalem.