0

No, chyba ze tak. Zwracam honor.

1

Niestety, ale Iniesta juz nie gra u nas. :(

2

Focha? Ciekawi mnie jak ty bedziesz sie czul po przegraniu 5ciu finalow i z czego 4 z rzedu w reprezentacji.

0

'Eksperci' tvp???

12

To wiem, ale spewnoscia jest to odpowiedni czlowiek.

20

Odpowiedni czlowiek na wlasciwym miejscu.

0

Tia, Lewy mial juz wrzucac, no ale byl ciagniety i nie mogl nic zrobic.

0

Dodajmy, ze chwile przed golem Lewy nie mogl nic zrobic z pilka w polu karnym, poniewaz byl ciagniety za koszulke i gre wnawiali od rzutu wolnego Senegalczycy.

0

Prosze i juz mam pewnosc, ze to moglobyc ustawione z lekka spotkanie.

0

Prawidlowa napewno, ale kontrowersyjnie ja podjal, jakby wiedzial, ze nasi nie ogarna i strzela nam na 2-0.

3

Juz nie ma tego zla pomoedzy nimi, ale i tak to jest typowa 9, a my potrzebujemy mobilnego napastnika, takiego jak Aspas, Griezmann.

2

am jest potrzebny mobilny napastnik, a Mauro do takich nie nalezy.

4

Mam to samo, caly czas o tym mysle.

0

Niezle zostal skopany przez Szwajcarow. :/

0

Xdd.

0

Tia. Chcialbym, zeby tak bylo.

2

Kazdy silny rywal, ktory odpadnie, to lepiej dla Leo.

0

Ja mowie od ilku miesiecy, odkad zaczal bawoc sie ustawieniem, ze to tak bedzie wygladac: Mecz otwarcia, o wszystko i honoru.

1

Oby Hiszpania i Niemcy odpadly.

0

Dlatego nie chce De Jonga. Oriol ma o wiele wiekszy potencjal.

0

W koncu spuchli.

0

E tam. Firmowe uderzenie.

7

5 minut. Nie ma za co.

0

Hmmm. Mundo smiecowito.

1

Tia 3 nieodgwizdane karne na 4. Jeden stykowy.

1

Godzin moze nie, ale minut juz tak.

3

Thiago ma nie znac Barcy pod wzgledem taktycznym? Smiechlem.

5

Spewnoscia brakuje mu teraz kontaktu z dziecmi. Moze to pomoze.

0

Autobus nie do przejscia. Ostatnia taka druzyna broniaca 10 w polu karnym, a 1 na 30 metrze bylo Chelsea na Camp Nou w 2012, tylko ze pozniej grali 9 w polu karnym, poprzez czerwona Terry'ego.

1

W wieku 2 lat, to ja juz wszystkich w kapsle ogrywalem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?