1

Xd. Nobla mu dac.

4

Pique tez narzekal na Pepa za ostatni sezon z nim. Cos musi byc na rzeczy.

1

Lepiej 3 (Thiago, Griezzman i Arthur) i doplacic 30mln wiecej w tym jeden bedzie na lata, niz 1 za 30 mln mniej.

2

Eto'o9 R10 bedziesz wrzucac to info od inp, czy jednak zdecydowales, ze nie, to nie i jesli nie mozesz za kazdym razem wysylac takie info na pw?

0

Wahadla beda tutaj idealne, tylko zatrudnic Conte za Valverde i jazda.

7

Xd ten moment, w ktorym obejrzal tyle meczy co ja, czyli okragle 0.

4

Dwie rozne pozycje. Puig to bardziej Iniesta, a Arthur to bardziej Xavi. To po pierwsze. Po drugie Puig jeszcze nie gral w powaznej klubowej pilce i musi zagrac rok w Barcy B, zeby zlapac doswiadczenie.

47

Wtf? Xd

1

Tez bym chcial. :/

5

Ja w Szkocji jestem. Do 15:55 jeszcze daleko. :(

0

W szkole nie bardzo, jak nie ma nauczyciela przez 43 minuty, a 7 do konca. :D

0

Mi sie wydaje poprostu, ze mogla byc taka sytuacje, ale bardziej prawdopodobna jest ta druga.

0

Na koniec napisalem, ze to gdybanie. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tez mi sie tak wydaje, ale to tylko gdybanie.

0

Wlasnie tak rozmyslalem i wydaje mi sie, ze zarzad wiedzial juz rok szybciej o odejsciu Neymara. Kiedys przeczytalem, ze Barca obserwowala juz Dembele ze 2 lata w jak gral we Francji w Rennes i jak odpalil chciala go kupic, ale ze ten nie chcial siedziec na lawie odszedl do Borussi. Mhm, to tylko takie gdybanie, ale jednak cos jest na rzeczy.

0

Bedzie dobrze!

1

Za 3-4 lata moze go zobaczysz.

8

Za rok Abel Ruiz powinien byc wprowadzany.

1

Juz mamy kilka "9" w La Masii.

1

Dlatego gram tylko kariere Menedzera. :)

0

To lipa, kiedys slyszalem, ze wykupili do j prawa, ale zeby nie puszczac?! Wtf

1

Leci na Eleven, albo C+?

0

Gra Arthur?

0

Messi, Xavi, Iniesta, Busi, Alves, Pedro, czy Villa, Eto'o, Henry, Thiago, czy nawet pilkarze z La Masii potrafili stworzyc czasoprzestrzen. Oni byli uczeni tego od Guardioli, zeby robic przestrzen na boisku. Czesc z nich uczyla sie robic tego (Henry, Alves).

0

Wylaczy i co? Kiedys tak wszyscy probowali i co? Robila sie przestrzen. Rozgrywajacy szuka przestrzeni. Dwoch defensywnych obok niego i juz jest przestrzen z przodu. Kazdy wychowanek byl, jest i bedzie tego uczony.

0

A u nas Rakitic gra z tylu i rzadko sie podlacza. Paulinho nie radzi sobie z Busim i Rakieta, jak drugiego nie ma, to gra lepiej.

0

Wystarczy, ze jak Argentyna bedzie dobrze bronic, to jak trafia na Messiego, wtedy bedzie wesoly wynik.

0

Widze. Xd

1

Jest w artykule na stronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?