Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Xd. Nobla mu dac.
4
Pique tez narzekal na Pepa za ostatni sezon z nim. Cos musi byc na rzeczy.
1
Lepiej 3 (Thiago, Griezzman i Arthur) i doplacic 30mln wiecej w tym jeden bedzie na lata, niz 1 za 30 mln mniej.
2
Eto'o9 R10 bedziesz wrzucac to info od inp, czy jednak zdecydowales, ze nie, to nie i jesli nie mozesz za kazdym razem wysylac takie info na pw?
0
Wahadla beda tutaj idealne, tylko zatrudnic Conte za Valverde i jazda.
7
Xd ten moment, w ktorym obejrzal tyle meczy co ja, czyli okragle 0.
4
Dwie rozne pozycje. Puig to bardziej Iniesta, a Arthur to bardziej Xavi. To po pierwsze. Po drugie Puig jeszcze nie gral w powaznej klubowej pilce i musi zagrac rok w Barcy B, zeby zlapac doswiadczenie.
47
Wtf? Xd
1
Tez bym chcial. :/
5
Ja w Szkocji jestem. Do 15:55 jeszcze daleko. :(
0
W szkole nie bardzo, jak nie ma nauczyciela przez 43 minuty, a 7 do konca. :D
0
Mi sie wydaje poprostu, ze mogla byc taka sytuacje, ale bardziej prawdopodobna jest ta druga.
0
Na koniec napisalem, ze to gdybanie. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tez mi sie tak wydaje, ale to tylko gdybanie.
0
Wlasnie tak rozmyslalem i wydaje mi sie, ze zarzad wiedzial juz rok szybciej o odejsciu Neymara. Kiedys przeczytalem, ze Barca obserwowala juz Dembele ze 2 lata w jak gral we Francji w Rennes i jak odpalil chciala go kupic, ale ze ten nie chcial siedziec na lawie odszedl do Borussi. Mhm, to tylko takie gdybanie, ale jednak cos jest na rzeczy.
0
Bedzie dobrze!
1
Za 3-4 lata moze go zobaczysz.
8
Za rok Abel Ruiz powinien byc wprowadzany.
1
Juz mamy kilka "9" w La Masii.
1
Dlatego gram tylko kariere Menedzera. :)
0
To lipa, kiedys slyszalem, ze wykupili do j prawa, ale zeby nie puszczac?! Wtf
1
Leci na Eleven, albo C+?
0
Gra Arthur?
0
Messi, Xavi, Iniesta, Busi, Alves, Pedro, czy Villa, Eto'o, Henry, Thiago, czy nawet pilkarze z La Masii potrafili stworzyc czasoprzestrzen. Oni byli uczeni tego od Guardioli, zeby robic przestrzen na boisku. Czesc z nich uczyla sie robic tego (Henry, Alves).
0
Wylaczy i co? Kiedys tak wszyscy probowali i co? Robila sie przestrzen. Rozgrywajacy szuka przestrzeni. Dwoch defensywnych obok niego i juz jest przestrzen z przodu. Kazdy wychowanek byl, jest i bedzie tego uczony.
0
A u nas Rakitic gra z tylu i rzadko sie podlacza. Paulinho nie radzi sobie z Busim i Rakieta, jak drugiego nie ma, to gra lepiej.
0
Wystarczy, ze jak Argentyna bedzie dobrze bronic, to jak trafia na Messiego, wtedy bedzie wesoly wynik.
0
Widze. Xd
1
Jest w artykule na stronie.