0

A ja 2 dni temu lub wczoraj. Ironia losu. Xd

1

Lawa.

5

Xd. Szklanka. Xd h3h3h3

14

Nie spi***olcie tego. Blagam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak Messi przemawia, to druzyna slucha, zatem skupia sie Ci kopacze i jeden nie marnuje setek, Messi robi wszystko z przodu, a partacze sa zolnierzami jak Masche i bronia do konca idealnie.

11

Messi jak sie skupi, to bedzie lideren w historii strzelcow na MS.

0

Czyli licytacja. Kto da wiecej?! Zaczynamy od 8mln!

0

A co z nim zlego?

0

A nie mowili gdzie grywa Suarez? Blizej jakiej pozycji?

0

Ja jestem za jego powrotem. Oby kupili go.

0

Wracajac do tematu transferow. Thiago.
Wychowanek. Jeden z talentow. Niecierpliwa osoba. Mlody chlopak, ktory zaczynal grac pierwsze skrzypce, po przedluzeniu kontraktu zapewnil sobie sprytna klauzule, a zarazem w ten sam sposob chcial zobaczyc ile szans da mu sp. Tito. Tym samym nie dostal takiej ilosci spotkan w sezonie 2012/13 i tylko jak dowiedzial sie, ze Josep Guardiola zostal trenerem Bayernu, zastepujac tym samym Heynckesa. Thiagk wowczas jeden z najwiekszych talentow La Masii, jak nie najwiekszy, wykorzystal okazje "ucieczki" z Barcy do trenera, ktory w niego uwierzyl i dal mu. Moze gdyby byl tak samo cierpliwy jak Sergi Roberto, to gralby teraz pierwsze skrzypce, ale nie zdecydowal sie na to i juz w pierwszym sezonie doznal okropnej kontuzji, ktora wyrzucila go na pol sezonu, sezon pozniej spotkalo go to samo, nie zagral polowy sezonu, az wkoncu przestaly go dreczyc potworne kontuzje k nie wylecial pozniej na dluzej niz 15/20 meczow. W ubieglym juz sezonie Thiago nie zaprezentowal sie najlepiej w pierwszym starciu z Realem, po tym jak zmienil kontuzjowanego Robbena. W rewanzu byl najjasniejsza postacia, ale klub i kibice przestali w niego wierzyc i chcieliby jego odejscia, podobnie jak zawodnik. Podobno sam pilkarz mial wyrazac chec powrotu do Barcelony. Bayern zyczy sobie 50mln+, ale pytanie brzmi, czy zasluzyl na druga szanse i powrot do klubu w ktorym sie wychowal?

0

Zaloz okulary. On Ci nie opusci 30 spotkan, tylko mac 15 i spojrz na tych Niemieckich paralitykow, a nie lekarzy.

2

Patrzac realnie? Thiago. Marzenia? Thiago.

0

Ivan to doskonaly zmiennik Busiego, ale nie nadaje sie na pozycje rozgrywajacego.

11

Zawszs jest 4ty. Kupujemy Antka i Thiago.

0

Nie wydaje mi sie, ze pojdzie. Kiedys mowil na konferencji, ze Barcy sie nie odmawia, a to moze cos znaczyc.

3

That is a true.

0

Jedno jest pewne, nie powinien przejsc do Realu, jezeli rok (?) temu na konferencji powiedzial, ze Barcelonie sie nie odmawia.

0

Karma za granie pewniakow. Xd

0

No brala. Chyba trzeba sie tam jakos dostac. Najpierw w lidze do LM, a potem z LM do KMS.

0

Doplaca 10mln jak w lato, albo w zime bez doplaty.

0

Xd.

0

Bo chce zostac prezydentem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

My przeciez nie mamy 200 mln na transfery tylko 60 mln.

30

To niezle odplynales.

6

To info bylo wczoraj. Xd i chyba sam je podawalem, ale nie wiem.

1

Ostatnim razem jak Umtiti namawial Antka, to okazalo sie, ze jest blisko odejscia.

1

Tia. Jak kiedys Pep i Tito, to od 2022 do x roku Xavi i Victor.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?