0

Glupio sie pytasz, a san pewnie teraz je podjadasz.

0

Morey moze dostac pare szans w PK i moze w kolejnym sezonie bedzie podlaczany co jakis czas.

0

Za pozno i od powrotu po kontuzji nie potrafi odzyskac formy. W ogole sie nie wyroznia. Czytam duzo komentarzy uzytkownika ViscaBarca123, to on oglada La Masie i wie duzo o niej.

0

Ale Taki Cucu ma rozna forme, a Palencia juz za pozno i podobnie jak Cucu ma z forma, tylko ze Cucu jest pewniejszy od niego.

28

Pojecie o La Masii na poziomie. Xd

27

Xd. Niezle masz pojecie o La Masii i formie graczy Barcy B.

0

Taktyk.

0

bad boy. Xd

0

Mats gral dobrze do meczu z Roma.

0

MATS?

0

Navas. Xd

0

Dobra, nie ogladam Barcy B, ale wole sie upewnic, od tak. Dzieki.

0

Tylko, ze Marlon jest dobrym obronca i sie nadaje do Barcy, a my go wypozyczylismy.

0

ViscaBarca123 pytanie.
Czy dalby rade Aleña na pozycji Xaviego?

0

Ale w Rzymie wszyscy zrobili sobie spacer. Xd

0

No nie wiem. Ronaldo lezal pol sezonu i nie pomagala, Antek mial slabsza, ale lepsza 1sza czesc i od przyjscia Costy wyglada lepiej. Rakitic byl w formie dluzej od Busiego i byl naszym filarem, a Pique najwiecej odbiorow nie moze umknac.

0

Rakitic za Busquetsa i Griezzy za CR. Antek mial lepszy sezon oraz Pique za Hummelsa.

39

Odleciales. Nie porownuj go do Puyola. Xd

0

Obronca solidny, ale nie dobry. Ma niesamowite cechy przywodcze, a tego nam brakuje, po odejsciu Puyola.

0

I potrzebna kasa z 2 nastepnych sezonow. Je**c go. Nadaje sie tylko do rodzimej ligi.

0

Oby nie dal rady.

0

Xd.

0

Widac, ze brakuje im pomyslow, to poszukuja wsparcia u nas.

0

Ciekawe. Ile razy w tyg bedziesz dostawal od nich info?

0

Nie ma problemu. :P

0

Nie ogladalem jeszcze.

1

Tak naprawdę Real wygrał poprzez "geniusz" Ramosa

0

Pisz, ze spoilery.

0

Final PK 2013, wrecz fantastyczny Mou na trybunach.

3

Sam jestes przegrany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?