Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Glupio sie pytasz, a san pewnie teraz je podjadasz.
0
Morey moze dostac pare szans w PK i moze w kolejnym sezonie bedzie podlaczany co jakis czas.
0
Za pozno i od powrotu po kontuzji nie potrafi odzyskac formy. W ogole sie nie wyroznia. Czytam duzo komentarzy uzytkownika ViscaBarca123, to on oglada La Masie i wie duzo o niej.
0
Ale Taki Cucu ma rozna forme, a Palencia juz za pozno i podobnie jak Cucu ma z forma, tylko ze Cucu jest pewniejszy od niego.
28
Pojecie o La Masii na poziomie. Xd
27
Xd. Niezle masz pojecie o La Masii i formie graczy Barcy B.
0
Taktyk.
0
0
Mats gral dobrze do meczu z Roma.
0
MATS?
0
Navas. Xd
0
Dobra, nie ogladam Barcy B, ale wole sie upewnic, od tak. Dzieki.
0
Tylko, ze Marlon jest dobrym obronca i sie nadaje do Barcy, a my go wypozyczylismy.
0
ViscaBarca123 pytanie.
Czy dalby rade Aleña na pozycji Xaviego?
0
Ale w Rzymie wszyscy zrobili sobie spacer. Xd
0
No nie wiem. Ronaldo lezal pol sezonu i nie pomagala, Antek mial slabsza, ale lepsza 1sza czesc i od przyjscia Costy wyglada lepiej. Rakitic byl w formie dluzej od Busiego i byl naszym filarem, a Pique najwiecej odbiorow nie moze umknac.
0
Rakitic za Busquetsa i Griezzy za CR. Antek mial lepszy sezon oraz Pique za Hummelsa.
39
Odleciales. Nie porownuj go do Puyola. Xd
0
Obronca solidny, ale nie dobry. Ma niesamowite cechy przywodcze, a tego nam brakuje, po odejsciu Puyola.
0
I potrzebna kasa z 2 nastepnych sezonow. Je**c go. Nadaje sie tylko do rodzimej ligi.
0
Oby nie dal rady.
0
Xd.
0
Widac, ze brakuje im pomyslow, to poszukuja wsparcia u nas.
0
Ciekawe. Ile razy w tyg bedziesz dostawal od nich info?
0
Nie ma problemu. :P
0
Nie ogladalem jeszcze.
1
Tak naprawdę Real wygrał poprzez "geniusz" Ramosa
0
Pisz, ze spoilery.
0
Final PK 2013, wrecz fantastyczny Mou na trybunach.
3
Sam jestes przegrany.