Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak wygra Liverpool to kibice Realj beda gadac o korupcji. Xd
0
0
Ja mialem na mysli ta rewolucje w La Masii. Xd
0
Trzeba podbic cene takim pilkarzom.
0
Doskonala decyzja!
1
Postaw na Real, wygraja, to troche przytulisz, przegraja, to sie ucieszysz, ze nie wygrali.
2
Czytalem to. Fantastyczny artykul. I niestety, ale Messi wlasnie wygral za malo i to jest prawda. Bartek robi wszystko w tej chwili, by wykprzystac ostatnie lata Leo.
0
Nieszczescia! :)
0
Uwielbiam to.
0
Gattusso mozna dolozyc.
0
Tak madra, doskonale wyuczona taktycznie, pomyslowa, a zarazen wychowanek klubu jest nam potrzebna. Xavi kolejny trener "idealny".
0
Rulli niby ostatnia ich szanse, ale jest bez formy.
0
Efekt Valverde.
4
Wczoraj na highlights na YT.
0
Jak nie wrzucaja to strzelaj z kazdej pozycji jak leci i ile para dala. Niezly ten ich taktyk.
4
Romero to pewniak w Argentynie, nie pamietam jego slabego meczu na wielkim turnieju, a ogladam od 2014 WC, widzialem Copa America w 2015 i 2016 i za lazdym razem pewny punkt Argentyny.
23
Athletic odczuwa strate Valverde. Widac to.
2
Wlasnie na tym polega posiadanie waskiej kadry. Dlatego czekam na przyszly sezon z mlodymi, bo posiadanie 25 graczy nie pomaga szkoleniu mlodziezy, 19 tez za malo, 20/21 to jest idealna kadra, poniewaz wtedy mozesz dac szanse gracza ze szkolki.
0
Alba jeszcze byl.
10
No jednak nie, skoro nie potrafil pokonac Barcy po 4-0.
23
Niestety, ale zasluzyl na to. Jeden z lepszych.
0
Zglos sie do redakcji z prosba o usuniecie konta. :D
5
Bylby sezon posuchy.
0
Czyzny zwolnilo sie miejsce dla Mauro?
0
"Spalony to ofsajd. Wiem, wiem, spalony jest wtedy Kiedy... pilkarz strzeli... strzeli bramke i ta... bramka jest nie uznana" - Beata "Coellho" Szydlo.
0
Xddddd.
0
Na poczatku przeczytalem 2019. Xd
0
To sa roacje. Xd
0
Zawsze sie myle w takiej sytuacji. Dzieki!
0