Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Moim zdaniem w 8 minucie powinna pojawic sie na minute kartoniada z poczatku meczu dla Iniesty ponownie.
0
Wiem, maja bogata historie, ale czujesz ironie? Xd
0
Ty tu o jakiejs Parmie, a tu Andres sie zegna.
0
To spojrz na La Masie. Wiekszosc bedzie wchodzilo za kadencji Xaviego, a teraz juz widac, ze bedzie wchodzilo kilku w najblizszych latach.
3
Z 1szym masz racje, ale z 2gim gadasz jak bys nie czytal zadnych wywiadow z nim. Ostatnio mowil, ze chce odnosic sukcesy tutaj, a ze j***ne angole wchodza z 5 milionami za 2 sezony, to znaczy ze nie potrafia sobie wychowac pilkarza i chca podebrac nam perle dajac mu kasy ile natura dala.
1
Jo. Xd
0
Wychowajcie sobie wlasnych pilkarzy, a nie. Szczawie jedne. -.-
1
To rusz mozgiem ciolku jeden i wpisz na yt Marcelo brutal attack on Levante player. 2 mecz, a ostatecznie 1 po zmniejszeniu. Ronaldo punches Cordoba players. Mniej niz 4 mecze.
1
Jeszcze Semedo to rozumiem, ale jak mogl pominac Pirlo?
1
Nom, a na obronie postawia na demonow szybkosci. Mina i Bartra.
3
A sezon wstecz bylo na odwrot.
2
Pewnie, w koncu kolega Messiego. Xd
0
Ok.
0
Nie znalzlby tego w 3 min. Xd
0
A co napisal???
0
Alba zebow nie myje. Xd
0
Dzieki. Ja tam najwieksza nadzieje pokladam w Puigu.
0
Do 2022 powinni byc cierpliwi.
0
A sobie radzi Xavi? Nie opisywales jak gra i dawno nie przeczytalem o nim nic fajnego.
0
Zapisz sobie jego nick, bo to on odbierze Ci zlota pilke. :D
0
Widzialem 1sza bramke Messiego. Magiczna pilka od gwiazdy Barcy do przyszlego cesarza futbolu i usmiech obu po tym golu oznaczal tylko jedno, ze to Leo mial go zastapic. Dembele nieposkromiony talent. 1szy gol asysta od cesarza futbolu. Ta radosc tego talentu i cesarza oznaczac mogla jedno. Niedlugo pojawi sie nowa osoba, ktora da nam duza radosc, pozwoli nam sie rozkoszowac tym jak gra i licze na to, ze zostanie.
0
Aa. Dobra. Juz rozumiem.
2
Dokladnie. Polac Ci i strzel hat tricka za rok w finale dla nas.
0
Ok, ale ktos kiedys podawal, ze Inp jest najbardziej wiarygodnym zrodlem. I od dzis trzymam sie tylko tego.
0
Tez mi sie tak wydaje.
0
INP (nie pamietam dokladnie) to tier 1 i tylko tego polecam sie trzymac.
0
I tyle nam starczy. Doloz jeszcze wypowiedz Bartka.
0
Mialem pytac sie o tier po drodze, ale od teraz wierze tylko w info INP (czy jakos tak).
0
Komentarz usunięty
1
Dziennikarze i gazety oraz inne radia go wyrzucaja, no bez jaj.