3

Moim zdaniem w 8 minucie powinna pojawic sie na minute kartoniada z poczatku meczu dla Iniesty ponownie.

0

Wiem, maja bogata historie, ale czujesz ironie? Xd

0

Ty tu o jakiejs Parmie, a tu Andres sie zegna.

0

To spojrz na La Masie. Wiekszosc bedzie wchodzilo za kadencji Xaviego, a teraz juz widac, ze bedzie wchodzilo kilku w najblizszych latach.

3

Z 1szym masz racje, ale z 2gim gadasz jak bys nie czytal zadnych wywiadow z nim. Ostatnio mowil, ze chce odnosic sukcesy tutaj, a ze j***ne angole wchodza z 5 milionami za 2 sezony, to znaczy ze nie potrafia sobie wychowac pilkarza i chca podebrac nam perle dajac mu kasy ile natura dala.

1

Jo. Xd

0

Wychowajcie sobie wlasnych pilkarzy, a nie. Szczawie jedne. -.-

1

To rusz mozgiem ciolku jeden i wpisz na yt Marcelo brutal attack on Levante player. 2 mecz, a ostatecznie 1 po zmniejszeniu. Ronaldo punches Cordoba players. Mniej niz 4 mecze.

1

Jeszcze Semedo to rozumiem, ale jak mogl pominac Pirlo?

1

Nom, a na obronie postawia na demonow szybkosci. Mina i Bartra.

3

A sezon wstecz bylo na odwrot.

2

Pewnie, w koncu kolega Messiego. Xd

0

Ok.

0

Nie znalzlby tego w 3 min. Xd

0

A co napisal???

0

Alba zebow nie myje. Xd

0

Dzieki. Ja tam najwieksza nadzieje pokladam w Puigu.

0

Do 2022 powinni byc cierpliwi.

0

A sobie radzi Xavi? Nie opisywales jak gra i dawno nie przeczytalem o nim nic fajnego.

0

Zapisz sobie jego nick, bo to on odbierze Ci zlota pilke. :D

0

Widzialem 1sza bramke Messiego. Magiczna pilka od gwiazdy Barcy do przyszlego cesarza futbolu i usmiech obu po tym golu oznaczal tylko jedno, ze to Leo mial go zastapic. Dembele nieposkromiony talent. 1szy gol asysta od cesarza futbolu. Ta radosc tego talentu i cesarza oznaczac mogla jedno. Niedlugo pojawi sie nowa osoba, ktora da nam duza radosc, pozwoli nam sie rozkoszowac tym jak gra i licze na to, ze zostanie.

0

Aa. Dobra. Juz rozumiem.

2

Dokladnie. Polac Ci i strzel hat tricka za rok w finale dla nas.

0

Ok, ale ktos kiedys podawal, ze Inp jest najbardziej wiarygodnym zrodlem. I od dzis trzymam sie tylko tego.

0

Tez mi sie tak wydaje.

0

INP (nie pamietam dokladnie) to tier 1 i tylko tego polecam sie trzymac.

0

I tyle nam starczy. Doloz jeszcze wypowiedz Bartka.

0

Mialem pytac sie o tier po drodze, ale od teraz wierze tylko w info INP (czy jakos tak).

0

Komentarz usunięty

1

Dziennikarze i gazety oraz inne radia go wyrzucaja, no bez jaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?