Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak zwana wymiennosc pozycji, cos co Barca potrafi robic codziennie.
17
Wypowiedz bez sensu. Nie ma pojecia o czym mowi, praktycznie sam sie zaklamuje. Na Leo skoncentrowany, a dla Ronaldo odciac pomocnik i Marcelo z Carvajalem trzeba, co jest latwe.
1
Uczac sie tego czego nie umiesz.
0
I przywaleniu komus do manity.
0
A niektorzy mowia, ze MSN, to jest najlelszy ofensywny tercet. Janich stawiam na drugim miejscu, ale jak odejdzie Iniesty, to co my poczniemy jak odejdzie Messi? Mam nadzieje, ze Valverde i nastepnie Xavi stworza nowa gwardie.
7
Jak ogladam filmiki z magicznego tria Barcy, to jest mi smutno. Ehhh brakuje mi tego co dawali.
1
Wtedy mielismy najlepsze trio w historii futbolu.
0
I wracal sie czesto do obrony, ale to wynika z tego, ze zrozumial filozofie naszej gry i zamysly taktyczne trenera.
0
Ogladales ten sam mecz, czy powtorke z Malaga?
0
0
Nie, ale brat statszy go tak nazywa.
2
Radzi sobie coraz lepiej i bardzo dobrze rozumie sie z Semedo. Np. Wie czasami kiedy ma asekurowac jego pozycje. Ma problemy z ustawieniem sie w trakcie bronienia i pressingu. W ataku ladnie prowadzil gre kilka fajnych dryblingow i mogl miec efektowna bramke, ale bramkarz obronil i Cou dobil. Mogl miec efektowna asyste, ale Cou nie zostawil pilki dla LKS LODZ i strzelil, ale bedac na spalonym. Strzelil jedna bramke w stylu wlasnie LKS'u po ladnej asyscie Rakiety, a druga to palce lizac lob ala Messi. Ogolnie dla mnie 9.0.
41
Tylko, ze tam prawie wszyscy graja tyle samo, a twoja trojka juz nie.
0
Musi wiecej na silownie chodzic. Wytrzymalosc lezy.
0
Dembele nie. Sam mowil, ze nie jest w stanie jeszcze grac 90 minut.
0
Xd.
0
Iniesta was amaizing. :'(
1
Magia!
0
To lepiej brzmi niz ustawianie liczb ilu gra tu i tam. Xd
0
Ustawienie nie gra. To tylko zarys na papierku do podania przed meczem. W trakcie meczu to sie zmienia.
0
A moze jednak bedzie 100 goli. :D
0
Wow. Brawo!
0
Barca potrzebuje jeszcze 11 bramek do zdobycia 100 w tym sezonie ligowym, czy druzyna Valverde jest w stanie to zrobic? Co myslicie, bo ja jak sie postaraja, to zrobia to.
0
On musi po prostu zaczac chodzic na silownie. Dembele to samo, oni nigdy nie zagraja 90 minut jak sie nie przygotuja, co innego gdy cialo nie pozwala np. Iniesta.
0
Jak ja uwielbam gdy trener stawia na mlodych. Fajnym przykladem jest nawet Zidane, ktory daje im czesto szanse, ale to co robil Guardiola, to cos niesamowitego. Zamierzan za pare late studiowac 3 marzenia: dziennikarz, komentator i wlasnie trener. Nie wiem czemu, ale strasznie mi sie podobaja te 3 rzeczy i zamierzam zlapac sie na jedno z nich w przyszlosci.
0
RM*. Szacunek do rywala wypadałoby zachować.
14
Tez mam takie marzenie, ale nie mam na to szans.
0
Nie czytalem bo mi sie wydawalo, ze tylko na lige sa kary.
0
Łoooo. Skond takie kąentarze ot dziebie. Dy jesteź przykłodą tej strony.
A tak serio, to nawet takie komentarze od Ciebie czytam z bananem na twarzy.
0
3 mecze tego sezonu i superpuchar Hiszpanii.
#Semedomusiszwykorzystaćszansę