Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
Notabene???¿¿¿ Xd???¿¿¿
0
Nie pamietasz meczu z Almeria (?) w 1szym sezonie Lucho? On nigdy nie byl szybki, ale nadrabial to swietnym ustawianiem sie, tylko czasem nie chcial ryzykowac faulem.
5
Najszybsi obroncy la liga w srodku obrony Betisu.
0
Czy mowicie o polskiej stronie blaugrany?
0
Oo. Dokladnie. Wpadka.
0
Sojerrr chyba redaktorem jest, ale nie wiem. Widzialem raz przy jednym artykule, ze pisal/tlumaczyl go sojerrr, ale nie jestem pewny.
0
Jak by dostawal przez cala kariere prawie caly czas taka nagrode, to by dokupywal polki. :V
0
Valverde nie stawia na mlodych i wychowankow. Przyszly sezon +3 do druzyny.
0
I drugi najlepszy - Cillessen.
0
"I znowu Larsson, a gola strzela Belletti."
0
Lewy zdobyl 5 goli w 9 minut. Pfff
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Zadne wypozyczenia, to ich moze zniszczyc.
1
Najbardziej boli mnie odejscie Pedro i Neymara. Neymar poszedl do Araba szejki w Villi zbijac, to niech zbija, ale Pedro. Najlepszy zmiennik jakiego mielismy, w 1szym sezonie bylo widac jak wazny byl, a w drugim jak jeszcze nie odczulismy za mocno odejscia Xaviego, tak bylo widac, ze brakuje Pedro. No niestety, ale jak chce ktos odejsc, to niech odchodzi, a jak zostac, to niech walczy, a Dembele powiedzial, ze zostanie i powalczy.
1
PSG mocniejsze, ale tylko na papierze. Taltycznie, to Liverpool wygrywa, a na boisku dopiero bysmy sie przekonali, jakby mierzyli sie przeciw sobie.
0
To byl Mestre, a nie Bartek. Dwie roznice i dwie inne pozycje w zarzadzie.
5
Sam BARTOMEU mowil, ze zadne wypozyczenie nie wchodzi w gre, bynajmniej nie na przyszly sezon. Skonczcie pieprzyc o wypozyczaniu go, bo nudne sie robi. Nie mowil tego Mestre, czy inny Fernandez, a Bartomeu, a skoro tak powiedzial, to znaczy ze nawet Valdek chce, zeby zostal i nawet Dembele nie chce, bo powiedzial, ze zostanie i powalczy o 1szy sklad, a ostatnie zdanie nalezy wlasnie do pilkarza.
0
Slowa Mestre, a Bartka to dwie roznice. Rusz glowa za nim odpowiesz. Poza tym komar mowil, ze bedzie walczyl o sklad.
1
No napewno wypozycza go, skoro Bartek mowil, ze nie ma o tym mowy. Nie puszczajcie takich bzdur, zwlaszcza ze nawet Ernest wychwala go.
2
Juz czekam na powitanie od cochise.
0
Chyba wiem, az tak glupi nie jestem.
0
Przeciez przegrali Puchar swojego Krola i mistrzostwo Hiszpanii.
0
Tak.
1
No Tello nie bardzo, a z tego co czytalem, to gdyby nie glowa na Bojan moglby byc lepszy niz nawet Leo. Takie talenty jak Leo trafiaja sie co kilkadziesiat lat.
1
No wlasnie nie. Dla takich pilkarzy trzeba olazac cierpliwosc. Iniesta, Xavi oni nie zaczynali genialnie. Nawet Roberto to jest przyklad La Masii.
1
Bo mamy Albe, a w szkolce czekaja Cucurella i Miranda. Stracilismy Grimaldo, co bylo strzalem w kolano, wiec wzieli z tego lekcje i ktorys z nich wejdzie.
0
Dokladnie. Identyko tez na fioletowej. Niezaleznie o co graja, gra slabo, sprzedac do LKS Lodz poki cos wart.
1
Ach, rach i ciach. Smiac mi sie z nich chce. Nie wiem ile oni oczekuja od niego. Chyba chca, zeby od razu czarowal jak Iniesta kiedys.
4
Do tej pory Aleña zagral 3 oficjalne mecze (za Valverde, nie wiem ile za Lucho) i wszystkie w pucharze krola. Tak teraz czytam wasze wypowiedzi i sie z nich smieje. Nie wiem jak nieltorzy pisza, ze jest za slaby na Barce, szybko zmienicie zdanie jak sie zgra z druzyna i zacznie grac coraz lepiej.