1

Komentarz usunięty

0

Notabene???¿¿¿ Xd???¿¿¿

0

Nie pamietasz meczu z Almeria (?) w 1szym sezonie Lucho? On nigdy nie byl szybki, ale nadrabial to swietnym ustawianiem sie, tylko czasem nie chcial ryzykowac faulem.

5

Najszybsi obroncy la liga w srodku obrony Betisu.

0

Czy mowicie o polskiej stronie blaugrany?

0

Oo. Dokladnie. Wpadka.

0

Sojerrr chyba redaktorem jest, ale nie wiem. Widzialem raz przy jednym artykule, ze pisal/tlumaczyl go sojerrr, ale nie jestem pewny.

0

Jak by dostawal przez cala kariere prawie caly czas taka nagrode, to by dokupywal polki. :V

0

Valverde nie stawia na mlodych i wychowankow. Przyszly sezon +3 do druzyny.

0

I drugi najlepszy - Cillessen.

0

"I znowu Larsson, a gola strzela Belletti."

0

Lewy zdobyl 5 goli w 9 minut. Pfff

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Zadne wypozyczenia, to ich moze zniszczyc.

1

Najbardziej boli mnie odejscie Pedro i Neymara. Neymar poszedl do Araba szejki w Villi zbijac, to niech zbija, ale Pedro. Najlepszy zmiennik jakiego mielismy, w 1szym sezonie bylo widac jak wazny byl, a w drugim jak jeszcze nie odczulismy za mocno odejscia Xaviego, tak bylo widac, ze brakuje Pedro. No niestety, ale jak chce ktos odejsc, to niech odchodzi, a jak zostac, to niech walczy, a Dembele powiedzial, ze zostanie i powalczy.

1

PSG mocniejsze, ale tylko na papierze. Taltycznie, to Liverpool wygrywa, a na boisku dopiero bysmy sie przekonali, jakby mierzyli sie przeciw sobie.

0

To byl Mestre, a nie Bartek. Dwie roznice i dwie inne pozycje w zarzadzie.

5

Sam BARTOMEU mowil, ze zadne wypozyczenie nie wchodzi w gre, bynajmniej nie na przyszly sezon. Skonczcie pieprzyc o wypozyczaniu go, bo nudne sie robi. Nie mowil tego Mestre, czy inny Fernandez, a Bartomeu, a skoro tak powiedzial, to znaczy ze nawet Valdek chce, zeby zostal i nawet Dembele nie chce, bo powiedzial, ze zostanie i powalczy o 1szy sklad, a ostatnie zdanie nalezy wlasnie do pilkarza.

0

Slowa Mestre, a Bartka to dwie roznice. Rusz glowa za nim odpowiesz. Poza tym komar mowil, ze bedzie walczyl o sklad.

1

No napewno wypozycza go, skoro Bartek mowil, ze nie ma o tym mowy. Nie puszczajcie takich bzdur, zwlaszcza ze nawet Ernest wychwala go.

2

Juz czekam na powitanie od cochise.

0

Chyba wiem, az tak glupi nie jestem.

0

Przeciez przegrali Puchar swojego Krola i mistrzostwo Hiszpanii.

0

Tak.

1

No Tello nie bardzo, a z tego co czytalem, to gdyby nie glowa na Bojan moglby byc lepszy niz nawet Leo. Takie talenty jak Leo trafiaja sie co kilkadziesiat lat.

1

No wlasnie nie. Dla takich pilkarzy trzeba olazac cierpliwosc. Iniesta, Xavi oni nie zaczynali genialnie. Nawet Roberto to jest przyklad La Masii.

1

Bo mamy Albe, a w szkolce czekaja Cucurella i Miranda. Stracilismy Grimaldo, co bylo strzalem w kolano, wiec wzieli z tego lekcje i ktorys z nich wejdzie.

0

Dokladnie. Identyko tez na fioletowej. Niezaleznie o co graja, gra slabo, sprzedac do LKS Lodz poki cos wart.

1

Ach, rach i ciach. Smiac mi sie z nich chce. Nie wiem ile oni oczekuja od niego. Chyba chca, zeby od razu czarowal jak Iniesta kiedys.

4

Do tej pory Aleña zagral 3 oficjalne mecze (za Valverde, nie wiem ile za Lucho) i wszystkie w pucharze krola. Tak teraz czytam wasze wypowiedzi i sie z nich smieje. Nie wiem jak nieltorzy pisza, ze jest za slaby na Barce, szybko zmienicie zdanie jak sie zgra z druzyna i zacznie grac coraz lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?