4

Serio Hudson nazwal Real "The Tebas Boys"?

0

Moze Mina dostanie szanse.

2

Powiem tylko tyle na temat klasyku. How was Spain? Refs go crazy for mma.

1

Ciekawie bedzie podczas okienka. Juz to czuje.

0

Nie wiemy jakby mecz sie potoczyl po zejsciu z boiska Bale'a. To byl kluczowy moment tego meczu gdzie Walijczyk powinien wyleciec.

0

"La Wiesiko".

0

I na odwrot. Xd

0

Madrid Cabron, Saluda al Campeon! :D

1

10*

0

Reka.

0

Ten juz strzela.

8

Saluda al Campeon!

0

Pokazanie pucharu to pewnir klub tak chcial, a szpaler to pewnie mlodzi, ale tego nie wie nikt.

0

Aha ok. To wiadome. Dzieki za info.

0

A co mowi? Nie w temacie jestem.

0

Tylko City. Pewnie przez Pepa.

0

Usuneli mi komentarz. Xd

1

Komentarz usunięty

16

Cristiano Ronaldo to najlepszy pilkarz na swiecie.

1

Chyba po sezonie ligowym lub 2-3 tyg wczesniej.

5

PSG to obcokrajowy klub, a nie Francuski.

0

Xd.

6

Moze doczekamy sie takich okrzykow dzisiaj?

1

Messi gotowy na klasyk!

0

No chyba, ze tak.

0

Powie mi ktos na co Realowi3 bramkarzy, gdy 4ty leczy kontuzje, a na lawce siadzie jeden?

6

Bedzie cos takiego:



Gdyby Dembele nie zmienil Iniesty, to on pewnie by sie znalazl wtedy przy tych dwoch sytuacjach i prawdopodobnie je wykorzystal, ale zobaczmy Dembele z trzecia szansa, prawa strona iii... 5-0!, 5-0!, 5-0! Pique! Pique! Pique! La Manita! 5-0 gromi Barcelona Real Madryt.

5

Beko zapoczatkowalo.

8

Gattuso zeby mu wybije jak nie zacznie grac lepiej.

0

Tryplet gwarantowany!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?