Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Serio Hudson nazwal Real "The Tebas Boys"?
0
Moze Mina dostanie szanse.
2
Powiem tylko tyle na temat klasyku. How was Spain? Refs go crazy for mma.
1
Ciekawie bedzie podczas okienka. Juz to czuje.
0
Nie wiemy jakby mecz sie potoczyl po zejsciu z boiska Bale'a. To byl kluczowy moment tego meczu gdzie Walijczyk powinien wyleciec.
0
"La Wiesiko".
0
I na odwrot. Xd
0
Madrid Cabron, Saluda al Campeon! :D
1
10*
0
Reka.
0
Ten juz strzela.
8
Saluda al Campeon!
0
Pokazanie pucharu to pewnir klub tak chcial, a szpaler to pewnie mlodzi, ale tego nie wie nikt.
0
Aha ok. To wiadome. Dzieki za info.
0
A co mowi? Nie w temacie jestem.
0
Tylko City. Pewnie przez Pepa.
0
Usuneli mi komentarz. Xd
1
Komentarz usunięty
16
Cristiano Ronaldo to najlepszy pilkarz na swiecie.
1
Chyba po sezonie ligowym lub 2-3 tyg wczesniej.
5
PSG to obcokrajowy klub, a nie Francuski.
0
Xd.
6
Moze doczekamy sie takich okrzykow dzisiaj?
1
Messi gotowy na klasyk!
0
No chyba, ze tak.
0
Powie mi ktos na co Realowi3 bramkarzy, gdy 4ty leczy kontuzje, a na lawce siadzie jeden?
6
Bedzie cos takiego:
Gdyby Dembele nie zmienil Iniesty, to on pewnie by sie znalazl wtedy przy tych dwoch sytuacjach i prawdopodobnie je wykorzystal, ale zobaczmy Dembele z trzecia szansa, prawa strona iii... 5-0!, 5-0!, 5-0! Pique! Pique! Pique! La Manita! 5-0 gromi Barcelona Real Madryt.
5
Beko zapoczatkowalo.
8
Gattuso zeby mu wybije jak nie zacznie grac lepiej.
0
Tryplet gwarantowany!