0

Xd.

0

Historia Legendy.

0

Przeciez Messi jest najlepszym pomocnikiem. :D
A taj serio to Thiago.

0

Mozna tez dostac taka informacje?

0

A graja fajna dla oka pilke?

0

Sa tu gracze fortnite'a? Potrzebna pomoc!
Moj problem jest taki:
Nie slysze teammate'ow przez sluchawki, tylko glosnik w monitorze. Powie ktos jak mozna to zmienic? Z gory dziekuje!

6

Dla mnie bramka roku.

4



Nie widzialem tego nigdzie, ale Barca Pictures na swoim kanale na YT stworzyl to. #GraciasIniesta

0

Dele Alli streamerem. Xd

3

No Messi powinien za 2014.Na MS ciagnal Argentyne i byl najlepszym pilmarzem turnieju. W klubie radzil sobie bardzo dobrze. Niestety, ale teraz nie patrza na to jak kto gra. Pozostalych dwoch nie wiem, poniewaz mecze ogladam regularnie od lutego 2014.

2

Andres te moc niech odda Alenii. To byloby piekne, jakby Alena czarowal jak Andres.

1

Po ciezkim dla nich meczu, bedzie 0:0.

0

Wgl wydaje mi sie, ze skoro ma grac niedlugo w 1szej druzynie, to raczej zostanie.

0

Co do Masii, to ja wierze tylko w twoje info, bo ty jestes zakrecony w szkolke.

0

Nie zamiast, tylko na zastepstwo dla Rakiety.

1

:D. Tak o ten. :D

5

Reka w polu karnym z Atletico 15/16, sedzia poszedl z duchem gry i dal wolnego. :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

To ty komentarzy paxa, henoxa, cochise, czy dona nie czytasz. A jest jeszcze wielu innych.

0

Jaka masz opinie, powinny byc 2 karne dla Bayernu?

0

Xd.

0

Marcelo przetruchtal do obrony. Xd

0

Gol!!!!!!

0

Z Benzema akurat troche lepiej wyglada ich gra. Wydaje mi sie, ze Karim zmienil styl gry, ale nie jestem pewny, albo Zidane zmienil ustawienie na 4-3-3 (false9).

0

Nom. :D

0

Wiem. Dlatego napisane jest "rok wczesniej".

1

Z Realem po karnych wygral, ale rok wczesniej.

0

Xd.

3

Podchodzi to pod prowokacje. Zycze Ci bana na tydzien.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?