Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real mial lepszy wynik niz my.
13
Spytaj Allegriego. To tak samo jak Busquets wczoraj. Nazwisko wielkie, to musi grac.
0
Pilkarze nic nie graja od lutego.
0
Teraz powinien wrocic styl jakim zawsze gralismy. EV powinien w ten sposob nas przeprosic za to.
0
Poznien opisze Ci jak gra bramkarz. Jak musi dysponowac umiejetnosciami i jakie musi posiadac.
0
Skoro go tak nie lubisz idz kibicun czerwonym diablom.
0
Mam przytoczyc mecz z Bayernem?
4
Nie chce mi sie szukac wiecej, moge podac highlights jak chcesz.
1
Mecz z Realem na Bernabeu w grudniu, mecz z Celta, mecz z Villarealem. Cos jeszcze?
1
Czy Messi, Umtiti, Semedo, Alba i Pique.
0
On potrafil robic niesamowite rzeczy, a ty potrafisz rowniez pisac bzdury. Dwa talenty, kazdy w innym miejscu.
0
Dawno nie widzialem gorszego meczu w wykonaniu Barcy. Nawet nie probowali, czuje sie zawiedziony. Chcialbym, zeby Valverde odszedl. Wydaje mi sie, ze EV mial pomysl na druzyne, ale zatracil to gdzies, po odejsciu Ney'a, a potem kontuzji OD, az w koncu doszlo do tego, ze odpadl w 1/4 z Roma, ktora zrobila niesamowita remontade. Powiem tylko tyle - gratuluje Romie I zycze im, zeby weszli do finalu I go wygrali, zasluguja jak malo kto w tej chwili. Licze, ze wrocimy w przyszlym sezonie I licze na nowego trenera, ktory naprawde ma pomysl na druzyne I nie ma zamiaru go zmieniac tylko wdrazac, niewazne czy ktos dozna kontuzji, czy nie.
1
Zaraz powiedza, ze zajezdza nawet Marca.
2
Dokladnie to samo wypomnialem nizej, ale widzisz nasi trenerzy zostali wtedy zjedzeni.
1
Az sie przypomina wyjazd fo Grecji, gdzie Rambla miala swoj sklad. Roberto i Denis w pomocy, Semedo na prawej i zremisowalismy 0-0.
0
He's back!
0
Rozboj w bialy dzien.
0
No to jeszcze na wschod Chin.
1
2
Chyba, sie spoznilem i nie moge usunac. :D
0
Dobrze, juz usuwam. :D
21
Dluzej niz kupony socjopaty.
0
Boxdel i Medusa wbili do magicala na live.
0
No to mozesz stawiac na Liverpool.
0
Ja sobie ogladam shoty. :D
3
Nie lubie calej trojki, ale wczoraj znalazlem shota gdzie Boxdel jechal miesiac temu u Rafonixa rowno po Magicalu. Medusa za ta szybs powinien byc martwy w jego oczach. Oboje podlizuja mu dupke, zeby nie skonczyc jak Gural. Uwazam, ze cala trojka to debile i zycze im utraty kanalow.
10
0
Bassset? A myslalem, ze somsiad za kuponiki.
0
A jaka rasa?
2
https://www.instagram.com/p/BhXBEp1AiyM/?taken-by=barca_pictures
Piekne.