0

Real mial lepszy wynik niz my.

13

Spytaj Allegriego. To tak samo jak Busquets wczoraj. Nazwisko wielkie, to musi grac.

0

Pilkarze nic nie graja od lutego.

0

Teraz powinien wrocic styl jakim zawsze gralismy. EV powinien w ten sposob nas przeprosic za to.

0

Poznien opisze Ci jak gra bramkarz. Jak musi dysponowac umiejetnosciami i jakie musi posiadac.

0

Skoro go tak nie lubisz idz kibicun czerwonym diablom.

0

Mam przytoczyc mecz z Bayernem?

4





Nie chce mi sie szukac wiecej, moge podac highlights jak chcesz.

1

Mecz z Realem na Bernabeu w grudniu, mecz z Celta, mecz z Villarealem. Cos jeszcze?

1

Czy Messi, Umtiti, Semedo, Alba i Pique.

0

On potrafil robic niesamowite rzeczy, a ty potrafisz rowniez pisac bzdury. Dwa talenty, kazdy w innym miejscu.

0

Dawno nie widzialem gorszego meczu w wykonaniu Barcy. Nawet nie probowali, czuje sie zawiedziony. Chcialbym, zeby Valverde odszedl. Wydaje mi sie, ze EV mial pomysl na druzyne, ale zatracil to gdzies, po odejsciu Ney'a, a potem kontuzji OD, az w koncu doszlo do tego, ze odpadl w 1/4 z Roma, ktora zrobila niesamowita remontade. Powiem tylko tyle - gratuluje Romie I zycze im, zeby weszli do finalu I go wygrali, zasluguja jak malo kto w tej chwili. Licze, ze wrocimy w przyszlym sezonie I licze na nowego trenera, ktory naprawde ma pomysl na druzyne I nie ma zamiaru go zmieniac tylko wdrazac, niewazne czy ktos dozna kontuzji, czy nie.

1

Zaraz powiedza, ze zajezdza nawet Marca.

2

Dokladnie to samo wypomnialem nizej, ale widzisz nasi trenerzy zostali wtedy zjedzeni.

1

Az sie przypomina wyjazd fo Grecji, gdzie Rambla miala swoj sklad. Roberto i Denis w pomocy, Semedo na prawej i zremisowalismy 0-0.

0

He's back!

0

Rozboj w bialy dzien.

0

No to jeszcze na wschod Chin.

1

- Se Queda.

2

Chyba, sie spoznilem i nie moge usunac. :D

0

Dobrze, juz usuwam. :D

21

Dluzej niz kupony socjopaty.

0

Boxdel i Medusa wbili do magicala na live.

0

No to mozesz stawiac na Liverpool.

0

Ja sobie ogladam shoty. :D

3

Nie lubie calej trojki, ale wczoraj znalazlem shota gdzie Boxdel jechal miesiac temu u Rafonixa rowno po Magicalu. Medusa za ta szybs powinien byc martwy w jego oczach. Oboje podlizuja mu dupke, zeby nie skonczyc jak Gural. Uwazam, ze cala trojka to debile i zycze im utraty kanalow.

10

Maradona przed MS w 1994.

0

Bassset? A myslalem, ze somsiad za kuponiki.

0

A jaka rasa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?