Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jednoczesnie strzal w kolano jak i szansa na to, ze to jest zastrzyk dla zespolu, poniewaz dostac szanse w pierwszym skladzie, to mozesz poczuc zaufanie trenera.
0
Tak. 3-0 jak z Juve, a jak nie 3-0, to 5-1.
0
Luis Suarez oddal 26 strzalow (10 na bramke) od ostatniego gola w LM. Wciaz jest bez gola. OptaJose
0
Nie wiesz o czym mowisz. Bramki Ibrakadabry nie widziales.
0
Tak. Dopiero dzis zauwazylem.
0
Czyli mamy bramke roku 2018.
1
Mowiono, ze zdal egzamin i bedzie kluczowa postacia.
0
No wlasnie.
0
Sp. Tito? Nie wydaje mi sie.
0
Psychika zawodnikow druzyny juz jednak nie jest na najwyzszym poziomie.
0
Real jest bardziej doswiadczony. Dzieki temu City nie ma szans.
0
Yyy nie. Tylko Barca moze ich pokonac.
0
Kolejny ironii nie czuje. Xd
0
To niezle jaja.
0
Czy to jest jakis szyfr do numerow?
0
Widze, ze wiekszosc zna przyszlosc. Moge dostac informacje o numerach w totka?
0
Widze brak poczucia humoru. Chyba przez pogode.
3
Przynajmniej gra Gonzalo. Czuje hat trick.
1
Lewy nie ma po co isc do Realu. Bayern gra o 3 trofea i zdobywa chociaz 2 na sezon gdzie dla Realu dublet to wyczyn.
3
I dobrze zrobil. Nie jest plywakiem, tylko pilkarzem.
0
Efekt Juppa.
0
Maszyna nie strzeli bramki. :v
0
Niestety taka prawda, widze Roberto na pozycji Iniesty/Xaviego, a kisi sie na obroni. On sie nadaje tylko do pomocy, jak juz kogis wystawic na prawa strone to Semedo-Dembele. Oni dobrze wspolpracuja.
0
W 4-3-3 to zawsze psp wspomaga po, czyli Paulinho. Ps i Napastnik zawsze zostawali z przodu. Ls wspomagal Albe a reszta pomocnikow przed obroncami stali. To jest o naszym bronieniu w 4-3-3, ale bez znaczenia Roberto popelnial bledy i tak i tak.
4
Niemozliwe nie istnieje. ;)
0
Powinnk byc 18 lat temu atrzelilem swoja pierwsza bramke w La Liga.
2
Alez powrot Don-Corleone!
5
W koncu smingus dyngus.
0
Jednak za slaby na Barce. Gdyby ( znam to gdybanie) Delefele byl pod reka Pepa, to bylaby masza gwiazda, ale gdybanie.
9
Postarajcie sie w inny sposob.