0

To Mundo niech sie zastanowi za nim cokolwiek zrobi, sami pisza, ze wejdzie do zespolu, a potem wypozyczenie. Co za matoly tam pracuja.

7

xd

0

Bo odpoczywal duzo w tym roku w lutym i marcu.

0

Cucu lub Miranda.

3

Digne kontuzjowany.

0

Sa 2 druzyny, ktore sa wstanie grac na 3 frontach. Barca, ktora ma ciezej i Bayern, maja latwa lige i puchar.

0

Kto sugerowal, ze wlacza go?

0

Jesli polfinaly beda podobne do sezknu 2010/11, to jest na to szansa.

0

To jest trener na krajowe rozgrywki. Jak ma byc trenerem na 3 fronty, to tylko w Barcelonie.

0

Niby to przypomina sezon 12/13, ale bierzmy pod uwage, to ze tez zaczyna lekko przypominac 10/11. Mam namysli to, ze w polfinale LM mejduja sie prawie na 100%, poki co 70 ma Barca I Bayern, Real I Liverpool 90, zapowiada sie to samo co w 10/11 niemiecko-angielski polfinal, gdzie w finale melduje sie angielska druzyna I prawdopodobnie El Classico, gdzie w final jest angielsko-hiszpansk, I hiszpanska ekipa wygrywa.

0

Ja powiedzial 100, bo sedziolino moze doliczyc 5 na polowe.

0

Brak im historii.

0

Pomylilo mi sie sorka xd.

2

Multi konto?

0

I warto bylo zostawic chrupki na druga polowe. ^^

0

2-1.

0

Moja pusta miska musi sie zmienic z pelna, pilka w grze. :/

0

Nie oczekuje 5-0, tylko 3-0. ^^

0

A City?

0

3 grozne sytuacje mieli.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Druga polowa sie zaczela, to sa chrupki, cola i dawac gola!

1

Legenda glosi, ze Janusze mowia, ze mamy szczescie, a prawda jest taka, ze Messi chwycilby tam i strzelil, gdyby nie De Rossi.

0

Jak to 2010/11 idzie. Polfinal hiszpanski i niemiecko angielski, final hiszpansko angielski.

1

"I jeden do zero Barcelona obejmuje prowadzenie"

1

Bydzie, jestem Januszem i mowiem, ze tak bydzie.

0

To samo jakbym powiedzial, ze moja kolezanka spala z Cristiano.

0

I ten moment kiedy wszyscy wciskaja herby.

0

I to wyglada efektownie i efektywne jak jest DR/OD po prawej stronie. Jednak dla mnie posiada obie cechy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?