Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To Mundo niech sie zastanowi za nim cokolwiek zrobi, sami pisza, ze wejdzie do zespolu, a potem wypozyczenie. Co za matoly tam pracuja.
7
0
Bo odpoczywal duzo w tym roku w lutym i marcu.
0
Cucu lub Miranda.
3
Digne kontuzjowany.
0
http://www.fcbarca.com/mobile/82589-wloskie-media-juventus-jest-zainteresowany-sprowadzeniem-griezmanna.html
0
Sa 2 druzyny, ktore sa wstanie grac na 3 frontach. Barca, ktora ma ciezej i Bayern, maja latwa lige i puchar.
0
Kto sugerowal, ze wlacza go?
0
Jesli polfinaly beda podobne do sezknu 2010/11, to jest na to szansa.
0
To jest trener na krajowe rozgrywki. Jak ma byc trenerem na 3 fronty, to tylko w Barcelonie.
0
Niby to przypomina sezon 12/13, ale bierzmy pod uwage, to ze tez zaczyna lekko przypominac 10/11. Mam namysli to, ze w polfinale LM mejduja sie prawie na 100%, poki co 70 ma Barca I Bayern, Real I Liverpool 90, zapowiada sie to samo co w 10/11 niemiecko-angielski polfinal, gdzie w finale melduje sie angielska druzyna I prawdopodobnie El Classico, gdzie w final jest angielsko-hiszpansk, I hiszpanska ekipa wygrywa.
0
Ja powiedzial 100, bo sedziolino moze doliczyc 5 na polowe.
0
Brak im historii.
0
Pomylilo mi sie sorka xd.
2
Multi konto?
0
I warto bylo zostawic chrupki na druga polowe. ^^
0
2-1.
0
Moja pusta miska musi sie zmienic z pelna, pilka w grze. :/
0
Nie oczekuje 5-0, tylko 3-0. ^^
0
A City?
0
3 grozne sytuacje mieli.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Druga polowa sie zaczela, to sa chrupki, cola i dawac gola!
1
Legenda glosi, ze Janusze mowia, ze mamy szczescie, a prawda jest taka, ze Messi chwycilby tam i strzelil, gdyby nie De Rossi.
0
Jak to 2010/11 idzie. Polfinal hiszpanski i niemiecko angielski, final hiszpansko angielski.
1
"I jeden do zero Barcelona obejmuje prowadzenie"
1
Bydzie, jestem Januszem i mowiem, ze tak bydzie.
0
To samo jakbym powiedzial, ze moja kolezanka spala z Cristiano.
0
I ten moment kiedy wszyscy wciskaja herby.
0
I to wyglada efektownie i efektywne jak jest DR/OD po prawej stronie. Jednak dla mnie posiada obie cechy.