Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie bylo mnie. Xd
1
A jak bylo na rowerze?
8
Lepsze to niz wrzutki vs autobus.
0
Btwgl zlota pilka dla Ciebie za sprowadzenie Arthura (wiem niedojechal jeszcze), Cou i Griezza.
13
Maszyn? Czy masz na mysli Cristiano?
9
Pozytywny chlop z ciebie. :D
0
Po prostu glupio jest tak przeliczac. Jak juz cos kupujesz w innej walucie to licz w tej cenie jaka jest swoja walute np. $400=400zl.
0
1sza zasady nie przeliczaj na polskie.
0
Czyli 300zl.
4
To kiedy jest czas na przetestowanie czegos? Trzeba miec jakis wachlarz mozliwosci jakbys przegrywal.
0
Messi zagra tak jak ostatnio z Chelsea na MS.
0
Idac tym tokiem - Rakieta 40-50mln, Paulinho 40-50mln, Denis, Rafinha, Gomes - 30 mln za kazdego i Vidal - 15mln.
3
Busi nie zagra. Czytajcie artykuly. -.-
0
Pierwszy mecz, mecz o wszystko i mecz honoru?
4
A ja ogladam (ktorys raz) to i nie wierze, zeby taki gowniarz popedzal zespol do walki. Xd
0
On pewnie popcorn podjada i czyta La Bamble.
1
10 Messich i romero i 10 Ronaldo i Patricio. W Messich kazdy sobie spaceruje, a Ronaldach przewraca sie o centymetr za dluga murawe, bo Xavi zle przycial.
0
W sumie mozna tak, bo po odejsciu Masche jest Mina, po Pique bedzie Cuenca, a po Vermie on.
1
Szkoda. Baba Wanga mowila, ze Polska wygra (oczywiscie przed smiercia).
0
Najlepszy ten lopeteswumi. Podstawowy sklad na towarzyski mecz, jakby gral o punkty w rankingu.
0
Czyli Argentyna, czy Polska nim bedzie?
1
I tak jak ty powiedziales, czyta sie wywiady jego, tam jest odpowiedz.
9
Tak jak ludzie, ktorzy mysla, ze jest slepy, a sami sa slepi, bo nie widza, ze on ma najwidoczniej pomysl nie stawiajac ich.
16
Male el clasico na treningu Hiszpanii.
https://x.com/Kowal___30/status/978688263585181696
0
Wujek google.
0
Oj nie tylko jego.
3
Odpalil dla Polski, slaba forme niech zostawi dla Realu.
0
No wlasnie nie.
1
Lewy zostaw te forme dla Realu, teraz grasz w Polsce, to masz grac na naszym poziomie, a nie.
7
Dobrze, ze go nie wyciagnelismy, tylko Arthura Melo.