Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na Messiego. :D
9
Typowo. Mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz honoru.
0
Apka czy strona?
2
Zawsze milo nastawiony do fanow, a teraz zawstydzony. Xd
0
Zauwazylem.
11
Pisalem o tym z fajna ciekawostka, ze Utd nie stracilo z nim w skladzie gola od 752 minut, a bez niego stracilo 20, ale Boze na co on nam?
1
Chodzi o to, ze jak dany zawodnik gral juz z swoim klubie w LM to klub moze zarejestrowac 3 nowych, ktorzy juz grali z innym.
0
To nie zagra czy nie zagra? Nie powinno byc moze nie zagrac?
0
Powiedz to lustrze futbolu.
6
B/R Football:
UEFA wprowadzi nowa zasade. Bedzie mozna rejestrowac 3 nowych graczy do LM i LE w styczniu.
0
Magiczny faul
2
Sterling: Pamietam mecz z Crystal Palace. Stracilem pilke 3 razy i nie wiedzialem, ze bede gral w koncowce sezonu po tym jak Pep sie zdenerwowal na mnie. Ten trener wezmie wszystko co najlepsze z ciebie. Goal
0
Wiem. Mowie tylko do kogo mozesz je miec.
0
Ja podaje info pismaka, tak samo BarcaInfo daje info pismakow, tylko ze bardziej wiarygodne, wiec nie pytaj sie mnie.
4
Nura moze nie bylo, ale murawa go podciela.
1
Whoscored podaje, ze Luke Shaw moze przejsc do Barcelony. +ciekawostka Man Utd nie stracilo gola od 752 min. z nim w skladzie, a bez niego stracili 20.
Parada Cillessena. https://x.com/Messi_TheGoat/status/978374148828418049
2
3x 10.
0
I ten moment jak na obrazku gdy Busi przygotowuje magiczna pilke za kolnierze obroncow.
0
Xd.
0
W tym momencie zakonczyl ich kariere.
3
https://www.instagram.com/p/Bgzpcl0Agmc/
Chociaz ten jeden ostatni.
https://www.instagram.com/p/Bgzwm5KgIdE/
57
Niech Alba czasem nie poda do Leo. :V
0
Czyli jak przypuszczalem - Kibic Realu = zrownac go z blotem/nie ma prawa korzystac z tej strony.
0
W Portugalii kazdy jest pogubiony dopoki Ronaldo pilki niedostanie.
0
A mnie smiesza kibice twojego typu. Kazdy ma tutaj dostep, oprocz trolli.
1
O jaaaa ten szalony komentarz, w koncu kibic Realu to nie trawimy.
0
Benzema.
0
Me2. Az sie prosi zobaczyc nurkujace pendolino.
1
Niektorzy przygotowuja sie do wyscigu z Phelpsem.
0
Xd.