1

Na Messiego. :D

9

Typowo. Mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz honoru.

0

Apka czy strona?

2

Zawsze milo nastawiony do fanow, a teraz zawstydzony. Xd

0

Zauwazylem.

11

Pisalem o tym z fajna ciekawostka, ze Utd nie stracilo z nim w skladzie gola od 752 minut, a bez niego stracilo 20, ale Boze na co on nam?

1

Chodzi o to, ze jak dany zawodnik gral juz z swoim klubie w LM to klub moze zarejestrowac 3 nowych, ktorzy juz grali z innym.

0

To nie zagra czy nie zagra? Nie powinno byc moze nie zagrac?

0

Powiedz to lustrze futbolu.

6

B/R Football:
UEFA wprowadzi nowa zasade. Bedzie mozna rejestrowac 3 nowych graczy do LM i LE w styczniu.

0

Magiczny faul

2

Sterling: Pamietam mecz z Crystal Palace. Stracilem pilke 3 razy i nie wiedzialem, ze bede gral w koncowce sezonu po tym jak Pep sie zdenerwowal na mnie. Ten trener wezmie wszystko co najlepsze z ciebie. Goal

0

Wiem. Mowie tylko do kogo mozesz je miec.

0

Ja podaje info pismaka, tak samo BarcaInfo daje info pismakow, tylko ze bardziej wiarygodne, wiec nie pytaj sie mnie.

4

Nura moze nie bylo, ale murawa go podciela.

1

Whoscored podaje, ze Luke Shaw moze przejsc do Barcelony. +ciekawostka Man Utd nie stracilo gola od 752 min. z nim w skladzie, a bez niego stracili 20.

Parada Cillessena. https://x.com/Messi_TheGoat/status/978374148828418049

2

3x 10.

0

I ten moment jak na obrazku gdy Busi przygotowuje magiczna pilke za kolnierze obroncow.

0

Xd.

0

W tym momencie zakonczyl ich kariere.

57

Niech Alba czasem nie poda do Leo. :V

0

Czyli jak przypuszczalem - Kibic Realu = zrownac go z blotem/nie ma prawa korzystac z tej strony.

0

W Portugalii kazdy jest pogubiony dopoki Ronaldo pilki niedostanie.

0

A mnie smiesza kibice twojego typu. Kazdy ma tutaj dostep, oprocz trolli.

1

O jaaaa ten szalony komentarz, w koncu kibic Realu to nie trawimy.

0

Benzema.

0

Me2. Az sie prosi zobaczyc nurkujace pendolino.

1

Niektorzy przygotowuja sie do wyscigu z Phelpsem.

0

Xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?