Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
POMOCY!
Nie moge wyslac zalacznik, bo mi sie nie odpala folder gdy wciskam na zalaczniki.
0
Jest na glownej.
2
Jest Alena I Cou. Tez Gomesa bierz pod uwage jak I Paulinho.
0
Za 1dni.
20
BarcaInfo.
0
Za darmo. Jest tak w kontrakcie zapisane.
3
Iniesta powinien zostac na jeszcze jeden sezon i uczyc Alene gry na jego pozycji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wyrobi sobie licencje bramkarza na ostatni rok jego kariery. :P
0
Pewnie wystarczajaco duzo skoro zaraz wydamy prawie 500 mln.
1
Barcelona wygra ten dwumecz, potem przejdzie na spokojnie Real/City I w finale z jednym z tej dwojki wygra z palcem w tylku, wszystko wyliczone na obliczeniach Hajty, wiec mozecie mi zaufac.
1
Tak, zlotego jasia 1/8. :P
0
Brakuje tylko tego, zeby rozgrywal, asystowal I strzelal jako obronca.
5
Barcelona, bo Messi, a ten kto go ma zawsze jest faworytem.
0
A ty zapomniales o 5-0 na Etihad? :D
Wole awans Liverpoolu, ale City chyba to wygra.
0
Wyciszony i bang. Nie ma cie.
0
I polfinaly: Barca-Sevilla, Juve-City.
0
Zwyciezca tego dwumeczu, wygralby LM.
0
W grupie tez przechodzilismy mistrzow, a teraz tylko Sporting zajal 3 miejsce w zeszlym sezonie.
0
To niezly z Ciebie agent musi byc.
1
Skoro nie chcial atakowac, to mogl kupic jeszcze paru obroncow, a nie Sancheza.
0
To pewnie duet Roberto-Rakitic zobaczymy.
0
Chyba w polowie kwietnia.
8
To byl Bayern Giardioli. Teraz Jupp jest to mozna sprobowac. :D
0
Przerwa reprezentacyjna i omina go dwa mecze. Edit. Teraz z Bilbao i po przerwie jeden.
0
Jesten juniorem w podawaniu recznikow, co sie dziwisz?
0
Arthur to ma Xaviego zastapic. Cou zastapi Inieste do momentu, az Alena bedzie dobrze gral i po paru latach bum! 4-3-3 Prawa Dembele, srodek Abel Ruiz, lewa Cou. Alena 8, Arthur 6, Oriol dp, a obrona taka jaka mamy, tylko ze Mina w podstawie. Bramkarz MATS.
Ps. Za duzo sobie zycze.
0
4-4-1-1. Tak wygladalo chyba.
39
Jak juz kogos eliminowac, to tylko i wylacznie Real Madryt!
0
Dzieki poszukam.