Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi stworzyl gole, ale to druzyna kontrolowala to spotkanie.
0
Cristóbal Muñoz. Moglby opisac go ktos kto interesuje sie mlodymi?
0
Cristóbal Muñoz. Opisze go ktos kto interesuje sie mlodymi?
1
Wniosek przeszedl.
0
Tobie mozg przestawilo. Ja widzialem innego Gomesa. Ktory zrobil roznice po wejsciu i mial duzy udzial przy 3 golu.
0
Kiedys brat mi opowiadal o tym jak na 2/3 lidze kibice chcieli wychodzic z klatki i bic sie z kibicami przeciwnej druzyny, a dzisiaj moge opowiadac jak prezes PAOKu wychodzi z bronia palna na boisko. :D
1
Bedzie Ronaldo za 3 gole z PSG. (Wiem Leo tez zdobyl, ale nie jest tak medialny jak on)
1
Teraz wiedza jak my sie czulismy w 2012. (Mowie o slupkach)
13
Czy slyszalem gramy u siebie? :D
0
Bracia jąkała?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pisalem o tym kiedy to Ronnie asystowal do Leo, tak teraz Leo do Dembele.
1
Jest i Gomes!!!
0
Tak jak mowilem! Leo bedzie mu asystowal!
1
Ewentualnie podaje reczniki w szatni.
1
Na pewno nie za ciebie.
1
Neymar mial 46 za Lucho.
2
"Ronaldo" na twitterze.
0
Jak bedzie to ktos tutaj napewno poda jako pierwszy.
0
Ciekawe jakby Socjopata zniosl porazke. :D
0
Paulinho zamien na komara.
3
No. No i to mi sie podoba.
0
Z reszta bajki pietro wyzej.
0
Chyba tych co mysla, ze Emery to trener z jajami.
0
Problem masz z tym jak pisze? Mieszkam w Brytanii i gdy pisze na klawiaturze to nie mam polskiej ustawionej tylko angielska.
0
Jakies takie kwadratowe.
0
Nie zdarzylem.
5
W koncu 1-0 dla gospodarzy. :D
0
Najlepsze, ze on sam robi to pod publiczke.
0
Cycki pokazali na Polsacie w wiadomosciach. O.O