0

Taktyczny.

0

Poprosil by o google translate.

0

Pep mial na odwrot sezon temu, a teraz spojrz. W przyszlym to EV bedzie maszynista nowego pociagu.

0

Ej bo mikro mu sie zepsulo. xd

0

Jak ja mam byc od podawania recznikow, a nie siedzenia na trybunach.

0

Po to sprowadzamy Arthura.

0

4-3-1-2?

0

Michal20 dowozi Arthura na rowerze, a jak ty dojdziesz tam z buta to chyba 1000 zl co dam.

1

Przed rewanzem w sezonie 15/16 Masche mowil to samo.

8

Ogladales ostatnia kolejke 13/14?

20

I tak 300 fanow materacy przekrzyczy naszych.

0

Nizej.

0

Powiedzieli, ze zadzwonia jak Leo skonczy kariere.

0

Suarez nie bedzie sie przehmowal kartka teraz to on tez stworzy wielkie zagrozenie.

0

Zebym ja ciebie nie nauczyl.

9

I przekrzyczy prawie 90000.

0

Ernest testowal 4-2-2-1-1. Gdzie cj wyzej to prawa Dembele, lewa Cou. Messi za Luisem i Luis szpica. Coa takiego bylo przeciwko Gironie.

7

Francuz strzeli brame i pocaluje herb Barcy, ale ten mlodszy.

1

I Griezz na Larrsona?

8

Po przyjsciu Arthura pozegnamy legende, a po wlaczeniu Alenii, zegnamy Denisa.

1

Boze miej Barce w swej opiece i niech Gil sedziuje normalnie.

15

Nic nowego. Ostatnio na Bernabeu byl najlepszy na treningu. I nawet w gierce wygral 3-0.

0

Patelnien od niechcenia.

0

Chodzi mi o to, ze zawsze on tworzyl roznice na boisku jak nikt tego nie robil, wczoraj w drugiej polowie tak troche odcial sie od gry, rozumiem tez dlatego, ze byl kryty, ale zawsze do niego doskakuje kilku.

0

Zdaje sobie z tego sprawe, ale przez moment w meczu z Realem balem sie o to, ze jego chodzenie I brak probowania tworzenia roznicy przegramy, bo wprawdzie nikt nic nie robil do przerwy, potem kamien z serca spadl, to samo z Chelsea, ale ja mam wrazenie, ze to przez wieksze skupienie na Mistrzostwach wlasnie.

0

Nie mam zamiaru sprzedawac go, bo wiem, ze on wiecej mysli zamiast biegac, ale czasem za duzo sobie chodzi zamiast sprobowac zrobic roznice.

1

Ja odnosze wrazenie, ze Messi za czesto przechodzi obok meczow. Mam na mysli to, ze on chyba nie bardzo jest skupiony na tym by wygrac mecz dla Barcy I chyba czeka na Mistrzostwa Swiata.

0

Ja mowie o rotacjach po meczu z Girona.

0

Chcieliscie rotacji, to ich dostaliscie. Teraz widzisz dlaczego 4 max zmienial w porownaniu do poprzednich meczy, wczoraj zmienil az 6 w porownaniu do meczu z Girona.

0

Wanda Metropolitano jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?