Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taktyczny.
0
Poprosil by o google translate.
0
Pep mial na odwrot sezon temu, a teraz spojrz. W przyszlym to EV bedzie maszynista nowego pociagu.
0
Ej bo mikro mu sie zepsulo. xd
0
Jak ja mam byc od podawania recznikow, a nie siedzenia na trybunach.
0
Po to sprowadzamy Arthura.
0
4-3-1-2?
0
Michal20 dowozi Arthura na rowerze, a jak ty dojdziesz tam z buta to chyba 1000 zl co dam.
1
Przed rewanzem w sezonie 15/16 Masche mowil to samo.
8
Ogladales ostatnia kolejke 13/14?
20
I tak 300 fanow materacy przekrzyczy naszych.
0
Nizej.
0
Powiedzieli, ze zadzwonia jak Leo skonczy kariere.
0
Suarez nie bedzie sie przehmowal kartka teraz to on tez stworzy wielkie zagrozenie.
0
Zebym ja ciebie nie nauczyl.
9
I przekrzyczy prawie 90000.
0
Ernest testowal 4-2-2-1-1. Gdzie cj wyzej to prawa Dembele, lewa Cou. Messi za Luisem i Luis szpica. Coa takiego bylo przeciwko Gironie.
7
Francuz strzeli brame i pocaluje herb Barcy, ale ten mlodszy.
1
I Griezz na Larrsona?
8
Po przyjsciu Arthura pozegnamy legende, a po wlaczeniu Alenii, zegnamy Denisa.
1
Boze miej Barce w swej opiece i niech Gil sedziuje normalnie.
15
Nic nowego. Ostatnio na Bernabeu byl najlepszy na treningu. I nawet w gierce wygral 3-0.
0
Patelnien od niechcenia.
0
Chodzi mi o to, ze zawsze on tworzyl roznice na boisku jak nikt tego nie robil, wczoraj w drugiej polowie tak troche odcial sie od gry, rozumiem tez dlatego, ze byl kryty, ale zawsze do niego doskakuje kilku.
0
Zdaje sobie z tego sprawe, ale przez moment w meczu z Realem balem sie o to, ze jego chodzenie I brak probowania tworzenia roznicy przegramy, bo wprawdzie nikt nic nie robil do przerwy, potem kamien z serca spadl, to samo z Chelsea, ale ja mam wrazenie, ze to przez wieksze skupienie na Mistrzostwach wlasnie.
0
Nie mam zamiaru sprzedawac go, bo wiem, ze on wiecej mysli zamiast biegac, ale czasem za duzo sobie chodzi zamiast sprobowac zrobic roznice.
1
Ja odnosze wrazenie, ze Messi za czesto przechodzi obok meczow. Mam na mysli to, ze on chyba nie bardzo jest skupiony na tym by wygrac mecz dla Barcy I chyba czeka na Mistrzostwa Swiata.
0
Ja mowie o rotacjach po meczu z Girona.
0
Chcieliscie rotacji, to ich dostaliscie. Teraz widzisz dlaczego 4 max zmienial w porownaniu do poprzednich meczy, wczoraj zmienil az 6 w porownaniu do meczu z Girona.
0
Wanda Metropolitano jeszcze.